Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máte zkušenosti s jídelní židličkou G-mini mambo?

market177
28. bře 2018
vanea
AMBASADORKA
28. bře 2018

Jsme s ní spokojení. Myslím si, že je bezpečná a pohodlná, dá se hezky polohovat i pro malého prcka co nesedí, je pevná na to že je to plast..Hezky omyvatelná, dá se odendat pultík i jeho vrchní část..Potah (ten měkký) je pratelný. Nevýhoda je, že v našem případě je to bílé, takže je to věčně zasviněné:D Brala bych jinou barevnou kombinaci než máme (máme béžovo bílou). Jinak si naprosto nemůžu stěžovat. Snad jen že zezadu židle není tak hezky designová jak dražší kousky, ale jelikož ji máme ke zdi, tak je mi to jedno

market177
autor
28. bře 2018

Děkuji, já mám právě strach z toho pratelného potahu...co jsem slyšela, tak některé příkrmy - jako například mrkvička 😀 jdou prý hodně špatně dolů...tak bych nerada abych to měla hned špinavé.....jde to používat i bez toho potahu?

vanea
AMBASADORKA
28. bře 2018

@market177 jj jde, ale pro většího.) pro toho půl ročního je to potřeba...my v tom teď máme 7m a bez toho bych ho tam zatím nedala...ale jako používáme to každý den a flíček tam žádný nemáme, zatím nám všecko pustilo, nakonec i ta mrkev..ale dalo to práci a prala jsem to 3x než to nešlo vidět...barevná kombinace lazulit a ruby je lepší, mají to barevné. Jinak kdyžtak už ti budu psát sem nebo do té druhé konverzace, ať to nepíšu do obou:D

market177
autor
28. bře 2018

Tak teď si fakt nejsem jístá 😀 ještě jsem zvažovala Cam campione, ta se mi líbila nejvíc , ale má košík dole a my máme psa a je mi jasný, že všechno co bysme tam dali tak by ten pes olízal 😀 a ostatní židličky zas moc nemají košík a ten já bych chtěla...a navíc by se nám hodila nosnost 20 kg, což ta mambo má...protože malá má 4,5 měsíce a už má skoro 8 kg...takže jestli to takhle půjde dál...😀

vanea
AMBASADORKA
28. bře 2018

@market177 jako upřímně? já mezi těma židlema zas takový rozdíl nepozoruju..některé co jsme obhlíželi fyzicky nám teda přišly extrémně nestabilní (něco s námořnickým vzorem např. značku už si nepamatuju), takhle nám přišla ok a splňuje co chceme=) malý je v tom 10 minut denně a jinak o židličku nezavadí ani ten pes:D takže za nás stačí..jsou samozřejmě luxusnější a dražší..ale přijde mi to na těch pár minut u žvance zbytečné=) až bude maloš sám sedět a unikat ze židle, tak začneme případně řešit něco dalšího, dřevěného...myslím že do dvou let mu tato v poho vydrží,má přes 8kg=)

market177
autor
28. bře 2018

Tak děkuju za názor 🙂 ještě se rozhodnu, popravdě si nedokážu představit jak pořád peru ten potah, protože už jasně vidím jak tu mrkev hází všude kolem sebe 😀 možná bude lepší ta cam i s tím olízáním 😀

vanea
AMBASADORKA
28. bře 2018

@market177 jj vyber si která se ti zdá lepší, to praní je popravdě opruz, tu světlou bych už nevolila :D doporučuju si najít, kde ji mají skladem v obchodě a jít si ji i "osahat" 🙂

cuuza
2. dub 2018

Rozhodně doporucuji omyvatelný potah u židlicky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli