Matrace do postýlky, jaké máte zkušenosti?

alena_z_benesovska
24. únor 2015

ahoj, vybírám postýlku a nejsem si jistá výběrem matrace? Jestli klasiku, polokokos, kos, pohanka... Jaké máte zkušenosti vy? Děkuju!

marecekavendulka
24. únor 2015

dej uplne klasickou klasiku,molitanovou. v tech kokosových,pohankových se drží plísně

sikulka2011
24. únor 2015

@alena_z_benesovska Před 6 lety nás v obchodech přesvědčovali koupit jědině kokos - pohanku. Molitanová se zdála moc měkká. Dnes už bych koupila jedině molitanovou. Miminko to ocení mnohem více, čím měkčí tím příjemnější pro něj.

sim007
24. únor 2015

My koupili molitan/kokos

v_anilka
24. únor 2015

@alena_z_benesovska taky nad tím furt dumám, ale zatím u mě vede tati http://nanny.cz/koupit/detska-sendvicova-matrac...

katyxq
24. únor 2015

my kupovali silný molitan - kokos mi přijde tvrdý (a miminko je lehoučké, takže pro něj je to ještě tvrdší)

ninive211
24. únor 2015

Já mám taky kokos/molitan. Pohanka je prý ještě tvrdší. Když jsme byli na Vánoce u našich, tak malá měla spát v postýlce po neteři v obýváku, no chudinka nakonec usnula, až jsem pod ni dala polštář a po nočním kojení stejně skončila v posteli se mnou, neměla jsem nervy na to, ji uspávat v cizím prostředí. Ani se jí nedivím, že tam nechtěla spát, na takové tvrdé matraci bych taky spát nechtěla! Nevím, co to tam mají za matraci, ale fakt jak šutr, naše taky není nejměkčí, ale oproti tomuhle jako peříčko.

dolfino
24. únor 2015

My máme kokos/molitan/kokos, má myslím 8 cm. Nepřijde mi, že by byla hodně tvrdá, ikdyž pro malinké miminko možná je... Ale dcerka na ní spí krásně, tak to neřeším. 🙂

fillipepi
24. únor 2015

My jsme pořídili matraci z Ikei s poyluretanovou pěnou, tak uvidíme 🙂

mafeska
24. únor 2015

my kupovali kokos molitan.

ladyhacek
24. únor 2015

Máme kokos molitan - nepříjde mi moc tvrdá ani měkká - tak snad bude vyhovovat

lenkavd
24. únor 2015

Molitan a nebo bio molitan. Ale ten nevím, zda se v čr dá sehnat.

radushka1
27. únor 2015

Kupovala jsem pěnovou matraci od gumotexu, jsou fajn pevné (http://www.matrace-gumotex.cz/matrace/76/matrac...) , po zkušenosti z okolí jsem se kokosu a pohance z daleka vyhýbala ...

krystalka
27. únor 2015

Měli jsme kokos a pohanku, měl ji do 3 let, než přešel do velké postele a byli jsme spokojení, ze začátku jsme ji měli na tu pohankovou stranu, byla měkčí a pro malé miminko není dobrá tvrdá matrace...a když povyrostl, tak jsme ji otočili na ten kokos...

dorkadorka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzita15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz