Matrace do postýlky, která je dobrá za přijatelnou cenu?

sluneccnicee
23. říj 2014

Potřebuji poradit, chci koupit matraci do postýlky 120 x 60. Líbila se mi kokos molitan kokos, ale dnes mi pani prodavačka ukazala jednu a že by byla trochu pevnější se říct nedá.....
Poradte mi která je dobrá za přijatelnou cenu .... děkuji

keeshka
23. říj 2014

@sluneccnicee paní prodavačka mi doporučila též kokos-molita-kokos a to konkrétně od firmy Scarlett. Mě se právě na omak zdála dobrá a potah se dal dát dobře dolů. Upozorňovala mne, že je lepší, když je povlak hladký než polštářkový - lépe se dává dolů a pere. Takže já uvažuji o této 🙂

renca_hanych
23. říj 2014

my máme klasickou molitanovou ale kvalitní, stála teda 690,-, je od společnosti Pohoda Lísek, a na výšku má 16 cm, za tu cenu v takové kvalitě jsem nikde jinde nesehnala. Je pevná, má pratelný potah, za mě obrovská spokojenost 😉 Kombinace kokos je určitě super ale nás odradila prodavačka v obchodě, že je citlivá na praknutí, jak moc nevím, zkušenost nemám ale naši oba hoši jsou skokani, v postýlce houpou, dupou, myslím že u nás molitan byl dobrá volba 😉 ,je pěkně tvrdá, nikdy není po noci proležená, sem tam ji jen otočím a jinak fakt paráda 😉

evulina77
23. říj 2014

já teda nevím, ale za mě nemá cenu do postlky kupovat moc drahou madraci. Dítě je docela lehké a podle mě docela vyhovují levnější madrace např. z Ikea.

renca_hanych
23. říj 2014

@evulina77 v Ikea jsem viděla jednu co měli v akci za 200,- tuším, měla na výšku 5 cm a já osobně bych na tom dítě spát nenechala 😉 ale je to každého volba 😉

evulina77
23. říj 2014

@renca_hanych jasně, ale mají tam i lepší.

mafeska
23. říj 2014

malá má kokos molitan a po dvou letech a něco je zralá na výměnu, jak si tam stoupá a blbne než mamí vyleze z postele tak se tam udělaly jakoby ďolíky. stála cca 500, kupovala jsem ji tenkrát v kamenném obchodě s dětskýma věcma

krystalka
23. říj 2014

My jsme měli v postýlce matraci, co měla z jedné strany kokos a z druhé pohanku (ta byla trochu měkčí, než ta kokosová strana), uprostřed byl molitan, byla asi 10 cm vysoká a vydržela v pohodě celé 3 roky, než se syn definitivně přestěhoval do velké postele 🙂