Matrace pro mimi. Která je nejlepší?

martule20
9. pro 2007

Moc prosím o radu zkušených maminek (popř. nějaké zdravotní sestřičky nebo paní doktorky) jakou koupit pro miminko matraci. Máme s manželem oba problémy
se zády (způsobené spíš zaměstnáním, ale přeci jenom...), tak bych chtěla dát prckovi do začátku to nejlepší. Molitanovou matraci už jsem zavrhla, prý to měkké není pro vývoj páteře nejlepší, ale teď nevím, jestli kokosovou nebo kokos-pohanka 😒 Děkuju za všechny rady!

slunatko.24.let
9. pro 2007

já mám doma kokosovou a uvidíme jak mimčo poleží ale ségra ji má a je prej úžasná..když tak bych se zeptala nákýho doktora

jck
9. pro 2007

mi jsme koupili kokos-pohanka-kokos, prý je pohanka proti alergii,ale jak se Natálka ještě neotáčí a necestuje po postýlce tak bych řekla, že je v tom jednom místě proleželá 😖 nevím jestli se to srovná, uvidíme 😉 nebyla nejlevnější tak by mě to dost naštvalo 😠

martule20
autor
9. pro 2007

slunatko děkuju! Já si teď pediatra zatím vyběhávám, ale asi by vážně nebylo od věci se ho poptat. Nebo byh možná mohla manžela pověřit, aby vyzpovídal ortopeda až tam půjde 😀

petraluk
9. pro 2007

Ahojky, my máme molitan-kokos. Čistě kokosová se mi zdá už moc tvrdá. Zatim tedy vůbec není proleželá, takže jsem s ní spokojená. 🙂

pucik
9. pro 2007

ahojky my máme pohanka-kokos, teď máme kokosovou stranu a jsme max. spokojeny, malej spi dobře a hodně se v postylce otáčí jako nikde jinde i na bříšku tam krásně pase hříbátka a proleželá není nikde. Kupovala jsem jí na netu a dala jsem tam i dotaz, než jsem jí kupovala a odpověděli mi, která je na co a pro jak staré mimčo je dobrá a tak, tak hodně štěstí s výběrem 🙂 😉

dlinduska
9. pro 2007

ahojky tak mi mame od segry kokosovou a jsem s ni spokojena segra na ni odchovala malyho 4 letyho danika a taky super 🙂

lendy1
9. pro 2007

martule, tady je jedna diskuze o matracích 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sokolka
9. pro 2007

Tak mi máme taky kokosovou ještě s něčím, ale teď nevím co to je. Ale pohanka určitě ne. No a jsme spokojeni 😉

kachne23
12. pro 2007

ahoj, já původně taky myslela, že koupim kokos nebo něco napůl, ale nakonec máme obyč. molitan. Doporučila mi ho prodavačka a to přesto, že je levnější, tak je podle ní lepší - líp se pere (dá se celá hodit do sprchy, což o kokosu pochybuju) a je měkčí, že se to mimčům víc líbí. Osobně si myslim, že v tom takovej rozdíl bejt nemůže a že se mimča vyspěj na čemkoliv..

prada
12. pro 2007

My máme kokos-molitan-kokos a super! tak snad se na ní spí naší Mišce dobře.

aponchie
15. pro 2007

ahoj,meli jsme tu levnou molitanovou za400kc asi z tesca a nebyla spatna hlavne mela praci potah a da se ta matrace pripadne vycistit vyprat atd a pak jsem dostala od maminy po brachovi kokosovou je super ze je tvrdsi a pevnejsi ale jaksi me stvalo ze kdyz se nedejboze na ni vycura ci cokoliv jineho nevycistim to nijak leda to hodit na mraz ven ale smrad je tam stejne takze dekuji nechci uz.davala sem i igelit potom ale stejne to neuhlidas obcas se to proste povedlo a ten smrad stoji za to nevim jak to dela nekdo jiny ale ja sem ji rada vyhodila ale nerikam ze neni dobra na lezeni.ted ma mala ve2 letech velkou postel a matraci z ikei za1690penova a je super 12cm vysoka ale musi se porad obracet byt ma prcek 16kg....