Merino overal na spaní - poraďte

dorje
20. led 2016

Prosim o radu ohledne merino overalku, jsou dost drahe, tak nechci udelat chybu. Mala (10m) v noci cestuje uplne po cele postylce a budi se, kdyz je kolem ni omotany spaci pytel. Premyslim, ze by spala jen oblecena. Na fleru maji rostouci overalky, krasne, ale princip je, ze jsou hodne velke a siroke a na koncetinach drzi manzetama. Many months ma overal stejny, ale ma navic v pase gumu, neni to lepsi, ze by jinto lepe sedelo?
Take by me zajimaly vase zkusenosti, jestli to tak nekdo delate, co davate pod to a jestli to vazne reguluje teplotu. Dik🙂

mythologist
20. led 2016

Ahojky @dorje, kdyz se v listopadu ochladilo, taky jsem resila co s nasim cervencovym Housenkou, ktery nevydrzi mit na sobe perinu natoz spaci pytel. Koupila jsem mu od skapi prirodni merino overal, pod ktery mu davam bavlnene triko s kratkym rukavem a ponozky a supr. Spi jenom v tom a nepoti se, neni mu zima, a to bydlime v RD a mame tak 20C v loznici. Ovsem spi s nami v posteli, tak to nejaky stupen prida. Kdyz jsem overal kupovala, syn mel 15m, kolem 80cm a koupila jsem velikost 86, s tim ze do jara vydrzi a pak uvidim. Zatim vidim, ze kazdonocni provoz tomu pyzamku dava zabrat a i kdyz jsem jej zatim prala jenom jednou, tak myslim, ze prezije tak tech 6m, pak uz bude moc vytahany, ozmolkovany a nevypratelne spinavy na kolinkach. Jinak jsem mu od skapi poridila i body s kratkym a dlouhym rukavem a merino kuklu, vse perfektni kvalita, funkcnost i cena; jenom doporucuji platit az dobirkou, firma je mala, ne vzdy ma vse skladem a tak dodani trvalo mesic (!!!) prodava je i brana k detem. Referatu konec a dobre spani preju tobe i dcerce 🙂

dorje
autor
20. led 2016

@mythologist moc ti dekuji, tvuj referat mi pomohl🙂) na znacku se podivam, branu u nas v Brne mame. Jeste me napada, neskrabe to treba trochu?

mythologist
20. led 2016

@dorje , neni vubec zac 🙂 skrabat to neskrabe, ale patenty predniho zapinani jsou v rozestupech cca 6cm, takze bez toho trika by mu do skapi overalku tahlo. To je takove jeho negativum... Jeste jsem koukala na stranky vyrobce coolkid tam jsou veci malinko drazsi ale hezky barevne. Jinak v Brane urco budou i vstricni ti objednat co nebudou mit skladem

pernile2003
20. led 2016

Ahoj.....resila jsem a resim stejny problem. Moje dcerka zadnou perinu ani vak nechce a budi se a cestuje taky. Davam ji na noc body a pancuchy a na to kvalitne bavlnene pyzamo overal s tapkami. Spi na pulce man.postele a topim tam o trochu vic. Nicmene ne moc jelikoz to pak nespi a ani vic oblecena nespi.

dorje
autor
20. led 2016

Tak jsem nakonec objednala merino overalek od firmy JOHA (skapi neni nikde v nasi vel skladem), protoze je podsity bavlnou, jsem moc zvedava, jaky bude....

hruskula
21. led 2016

JOHA je super! pouzivam u 4rocneho spunta uz od roku...celorocne. v zime ako thermo v lete ked je chladnejsie ako pyzamko...a nedam na tuto znacku dopustit.

dorje
autor
22. led 2016

@hruskula dneska mi to prislo + rukavicky a ponozky a jsem nadsena, je to uzasne. Jen hsem myslela, ze overalek bude silnejsi, asi pod nej budu muset dat male jeste puncochacky. Overalek je ale moc prijemny a porad nechapu, jak je mozne, ze je zevnitr bavlna a zvenku vlna pritom je to jen jedna latka🙂)

myskin
31. led 2016

Dítě taky nechtělo spát pod peřinou ani v pytli, dávala jsem body, na to merino overal Engel a na to ještě merino lacláče Disana - ty až na to že žmolkují byly super a jsou střižené šikovně, že z nich dítě hned nevyroste. A ještě jsem navíc dávala na ťapky overalu ponožky. V ložnici máme chladněji.