Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Miminko v září. Koupit body kr. rukáv?

Kojenecké oblečeníTermín poroduJsem těhotná
i_vet2
10. kvě 2020

Ahoj všem,
miminko se mi má narodit 15.9. a jsem prvorodička bez zkušeností a uvažuju nad tím jestli užiju body s krátkým rukávem popř. kolik a koupit vel 50 nebo 56? a nebo převážně s dlouhým??

hanih
11. kvě 2020

Tak já budu koukám výjimka. Dcera se narodila na začátku října a body s krátkým jsme využívali celou zimu. Jsme zvyklí mít doma chladněji, přes den max 22 stupňů i méně, v noci kolem 18, navíc dcera poměrně brzy odmítala být jinde než na dece pod hrazdičkou a ve třech měsících se začla točit na bříško, takže většinu dne trávila na zemi na dece, pokud zrovna nespala. Takže jsem body s krátkým dávala jako spodní vrstvu pod overálek, tričko nebo bodyčko s dlouhým. Jinak velilost jsem na začátek měla 56. Pár kousků velikosti 50, ale ty vydržely asi tak dva týdny.

vaseli16
11. kvě 2020

@j.a.n.i ne,ale uplne odbocujes...reagujes ciste na muj prispevek..proc??nevidim duvod...vsechny jsme tu psaly sve postrehy,takze reakce na muj prispevek mi prijde zbytecna 😉 Hezky den

aaaa15
11. kvě 2020

@i_vet2 Dcerka je narozena 8.9., kratky rukav nemela doted - a to je ji 8 mesicu. Nosi velikost 74. Ale je to zmrzlina 😀
Já jsem například poslechl známé a 50 jsem nekupovala (malá měla odhad nad 3 kg) a hle, narodil se prcek (2,5 kg) a z 56 vypadavala. Moje mamka narychlo sháněla vel. 50 (super kvalita z C&A), nosila ji skoro měsíc. Takže bych pár kousků koupila, ale dokoupit můžeš vždycky 🙂 Jinak za mě jsou geniální zavinovaci body - hrozně jsem se bála dávat něco přes hlavičku a tohle je super. Potom jsem na netu sehnala body s ohrnovacimi rukávy do rukavicek 😉, ty jsme taky hodně používali.

jjasmina
11. kvě 2020

@aaaa15 jj ty body zavinovaci jsou skvělé, ale rodila jsem v únoru a nesehnala jsem , koupila jsem nakonec od jedné paní 🙂

merope
11. kvě 2020

@hochmic Polodupky jsou super, ale body pak zapnout přes ně. Já je měla raději než klasické dupačky, protože se mi líp přebalovalo. Začínám je vyřazovat až co chodí a chci ho nechat každou chvíli běhat bosky.

merope
11. kvě 2020

@aaaa15 Tak má zkušenost, že když se mi narodilo dítě kilo a půl, tak najednou se objevila kupa lidí, co mi začala nabízet malé oblečení, co mají doma - až jsem toho měla víc, než jsem užila. Pokud není nějaký zásadní důvod, proč pořizovat předem 50-ky, tak bych nedělala.

Body s krátkým jsem použila na to, že jsem dávala dvě body na sebe a když mají obě dlouhý rukáv, tak se to shrnuje a blbě oblíká.

liss_qr
11. kvě 2020

My asi tak od 86 měli krátké oblečky , ale kluci jsou zimni miminka . 50 u prvniho jsme hodně využili ale doma jsem žádné neměla . Za chvili to manzel měl a přivezl domu .

kuttu
11. kvě 2020

@liss_qr Kupovala jsem rovnou 62,malý to bylo trochu větší,davala jsem jí to cca od rijna,kdyzcse ochladilo a byl to fakt kup,byla jsem moc spokojená,pak jsem si kupovala i polodupacky a kabatek

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru