Monitor dechu do postýlky, máte zkušenost?

verfrid
11. srp 2016

Ahoj, máte někdo zkušenost s nějakým monitorem dechu do postýlky? Potřebovala bych poradit a nejlépe nějaký levný 🙂

nugetka20
11. srp 2016

Být vámi, tak se zeptám ve "vaší" porodnici - často nabízí možnost zapůjčení. Vyjde to na pár stovek

domca89
11. srp 2016

Tak tak, zkuste se zeptat v porodnici, spousta z nich půjčuje a pak pokud by jste kupovala. Doporučuju na tomhle zrovna moc nešetřit. Přeci jen jde o zdraví Vašeho miminka. My máme doma Nany a jsem spokojená. Plané poplachy nastali až ve chvíli, kdy se naučil malý cestovat po celé postýlce a odsunul se z destičky. Do té doby vše OK.

verfrid
autor
11. srp 2016

dobře, moc děkuju za rady 🙂

misfitka
11. srp 2016

My máme Nanny a naprostá spokojenost. Planý poplach jsme neměli ani jednou. Kupovali jsme tehdy s první nový, ale dá se sehnat i na bazaru za pár korun. A většina porodnic taky půjčuje. Zkusila bych se zeptat.

verka4d
11. srp 2016

Měli jsme půjčený z porodnice dvoudeskový baby sense a spokojenost. Vyšlo nás to na 900,- na půl roku.

mary.jane
11. srp 2016

@verfrid kadaňská porodnice půjčuje na půl roku za 900,-Kč monitor baby sense a stačí se tam domluvit až po porodu 🙂

verfrid
autor
12. srp 2016

jo? tak to je super, tam mám v plánu rodit 🙂 Tak holky moc díky za rady 🙂

yerry
12. srp 2016

@verfrid mela jsem nanny a taky už posloužil několika mym známým . Teď po porodu budu určitě používat znovu

ko87
12. srp 2016

My měli půjčený nanny po synovcích a neustále plané poplachy. Ten šok, když se to stalo poprvé bych nikomu nepřála. Brzo letěl z postýlky ven a ač neradi, obešli jsme se bez něj. Bráchovi fungoval v pohodě, tak netuším, co u nás bylo špatně. Možná blbá matrace.

verka4d
12. srp 2016

@ko87 No na ty přístroje se dává dvouletá záruka od data výroby na funkčnost a spolehlivost. Pokud jste měli monitor už po několika dětech,pak byl asi starší... v porodnicích si na to právě dávají pozor,aby ty dva roky nepřetáhli. Možná proto ty poplachy.Ale taky bych byla samozřejmě v šoku a monitor by letěl.

gabriella85871316
12. srp 2016

@verfrid my koupili od firmy Jablotron Nany desku nebo tak nějak se to jmenovalo v Babiezu a pořád pípala, že malý nedýchá, tak jsem jela do porodnice a za 990,- na 6 měsíců jsem si pronajala BaBy Sens a letos to udělám úlplně stejně.

marcetta_k
12. srp 2016

monitory jsou koncipované pro jedno, max dvě děti - a i tak se mají nechat po používání 1 dítětem nechat raději zkalibrovat.

Jinak s tím půjčením v porodnici - 900Kč je myslím i u nás, ale přijde mi to zbytečné a raději koupím nový. Pojišťovna na něj dává příspěvek 800Kč, takže úplně nový monitor vyjde po tomhle odečtení na 1500Kč. Chceme mít 2 děti, takže mě to vyjde levněji rovnou koupit.

ko87
12. srp 2016

@verka4d Jj, taky jsem se pak někde dočetla, že by se měl po záruce vyhodit. Ale asi to málokdo udělá, přece jenom úplně levná záležitost to není. Na druhého synovce už byl vlastně taky po záruce, ale problém s ním nebyl. Spousta lidí si mezi sebou monitory půjčuje, příp. koupí přes bazar a všechno je ok. Nám to nevyšlo. Buď opravdu dosloužil nebo mu vadilo něco jiného. Napadla mě jen ta matrace - máme pružinovou z ikey, tak třeba tam ty pružiny dělaly paseku.

verka4d
13. srp 2016

@ko87 Kdo ví,tak hlavně,že to mimi zvládlo bez úhony i bez něj 🙂