Monitor dechu - jaká značka?

amynkagabinka
12. kvě 2018

Zdravím maminky, určitě budeme chtít pro miminko pořídit monitor dechu. Jen nevím, jakou značku. Rozhodujeme se mezi Babysense a Nanny. Prosím poradíte. ..děkuji 🙂

lucie01
12. kvě 2018

Máme Nanny - maximální spokojenost 🙂

pantherka8
12. kvě 2018

Taky mam Nanny - spokojenost. Babysense byl v porodnici a udělal několik planých poplachu

calvac
12. kvě 2018

@amynkagabinka My mame Babysense a super,zadny plany poplach, pouzity u obou deti.

alcar
12. kvě 2018

Oba dva jsou dobre. Spokojenejsi jsem byla s Nanny. Nevim proc, ale byl mi nejak sympatictejsi. A treba na bazarku jde sehnat levneji nez Babysense.

chumlee71
13. kvě 2018

Máme Nanny a jsme spokojený 😀

stef_stef
13. kvě 2018

Holky taky mam otazku, nechci destičku, ale chtela bych monitor ktery se pripne na plinku 🙂 doporucite mi nekdo nejakej,?? 🙂

verys
13. kvě 2018

Mame babysense a jsme spokojeni, nechavam si i ted pro druhe. V baleni jsou dve podlozky, tak kdyz je miminko vetsi a treba i ve spani uz "putuje" po postylce, prida se pod matraci druha podlozka nebo jsem ze zacatku mela jednu podlozku v postylce a druhou v obyvaku v kosiku a jen jsem prehazovala krabicku, rychlovka.

amynkagabinka
autor
13. kvě 2018

Moc děkuji za zkušenosti. U nás to tedy zatím vypadá na Nanny s tím, že dokoupíme druhou desku. Manželovi na této značce nejvíc vyhovuje to, že kdyby se spustil planý poplach, může odvést do nedaleké prodejny a nechat zkontrolovat

lela36
13. kvě 2018

Taky mame Nany, koupili jsme i druhou desku, ale vubec nevyuzijeme. kam ji chcete, do postylky, aby byla vetsi pokryta plocha?

outeq
13. kvě 2018

Mame Nanny i pro tretiho, Babysense jsem nemela, tak nemuzu porovnat. Poplach byl, ale nemyslim si, ze plany, spis spal velmi hluboce a dychal min nez je stanoveny limit. Jinak je mi sympaticke, ze je to ceska znacka.

mku
13. kvě 2018

My mame nanny a naprosto super a totalne bez problemu. Budu ho ted, po 1diteti, prodavat, pokud bys mela zajem...

calvac
13. kvě 2018

@stef_stef My meli Respisense,super za tu plinku,ale pozor - lame se u spony. Kamosce se taky zlomil,je to neopravitelne. Jinak tento plinkovy monitor je dosti drahy.

6miska4
13. kvě 2018

Rozhodovali jsme se stejně a vybrali jsme Nanny kvůli snadnějšímu vypínání/zapínání. 😊

marcelapaskova
20. kvě 2018

@amynkagabinka Ahojky, tak to ja bych ti doporucila uplne jiny nez jmenujes. My jsme pouzivali klipovy monitor. Ma mnoho vyhod s porovnanim s ostatnimi. Nejsi zavisla na elektricke zastrcce vedle postylky. Nejsi dokonce ani zavisla na postylce. Na kvalite matrace atd. Proste ho pripnes na plenku a ono to funguje. Je jedno kam das miminko spinkat. Treba i u sebe v posteli ho muzes mit, nebo u tchyne na navsteve a mas stale kontrolu. A ukazuje ti i jestli se miminko neotocilo na brisko nebo meri jeho teplotu. My jsme kupovali v babiez.cz - skvele nam tam poradili. Nakonec jsme se rozhodovali mezi Snuza Hero a Snuza Pico. Hero je uznana zdravotnicjka pomucka, ale Pico je zase na mobil. Takze mame v telefonu aplikaci a vsechno nam to hlasi na mobil, coz je super pohodlne. Vrele doporucuji🙂. Ja treba u prvniho ditete monitor nemela zadny a u druheho jsem si ho prosadila, protoze jsem nemohla porad chodit a kontrolovat maleho. Ono to maminku hodne uklidni.