Monitor Jablotron Nanny. Zkušenosti?

jitulka87
9. srp 2019

Prosim, jake jsou vase zkusenosti s monitorem dechu od Jablotron nanny? Mam 4tydenni mimi a uz 2x se spustil alarm. V te chvili jsem ale nebyla schopna zkoumat, zda maly nedycha ci dycha jen melce...diky za zkusenosti

pe_tu_ss_ka
9. srp 2019

@jitulka87 zpočátku malému párkrát také házel alarm, ale prcek měl 2,5kg a dávala jsem ho spát na perovou peřinu nebo do péřové zavinovačky, takže nemyslím, že by nedychal, ale že pod sebou měl moc vrstev (monitor měl pod matrací) a jak byl maličký, tak ho to nesnímalo správně.. 🙂

jitulka87
autor
9. srp 2019

@pe_tu_ss_ka diky. Muj maly ma 4kg a zavonovacku ma slabou...😯

iulia
9. srp 2019

Je to už 4,5 let zpátky. Syn se narodil a měl 2,9 kg a po třetím spuštění během dvou měsíců, jsme se rozhodli s manželem ho nepoužívat. Řešili jsem to s firmou a nakonec nám vrátili peníze, i když konstatovali, že chyba není na jejich straně.

anetka9
9. srp 2019

My máme dva a žádnej problém, a to ho má v postýlce pod matrací, na které je ještě hnízdečko🙂

lucie01
9. srp 2019

U takto malých miminek cca do 3 měsíců se nemá dávat deska pod matraci, ale na ní. Měli jsme na tom prostěradlo a zavinovačku. U prvního syna jsem samozřejmě nijak nepročítala návod a až to 2x houkalo a mě z toho málem omývali, tak jsme to pořádně pročetli a měli to i napsáno v návodu. Pak už nebyl jediný planý poplach - ani u druhého syna. Po třetím měsíci jsem desku dala pod matraci a bylo to také ok 🙂

adel2507
9. srp 2019

@jitulka87 Ještě záleží na tom, jestli ho máte nový, nebo použitý. Měla jsem použitý a alarm nás budil skoro každou noc. Bylo to hrozné. Po zakoupení nové podložky už se alarm nikdy nespustil.

lucinkamarecek
9. srp 2019

@jitulka87 ahoj Jity, mám dvou týdenního prcka mě se spustil jeden den snad třikrát, malý krasne dýchal dokonce kopal nozkama. Měla jsem pod matraci a na zavinovacku, taky jablotron. Dala jsem pod zavinovacku a žádný problém, kamarádka to měla u obou deti stejně a jak holky tady radi taky říkala až je prcos větší dát pod matraci až nebude v zavinovajde.

jitulka87
autor
9. srp 2019

Diky vsem za odpovedi. Asi ho taky dat jen pod to prosteradlo, kdyz ma pod sebou maly czdy zavinovacku nebo hnizdecko... monitor je novy. Ale stejne...vzdy jsem mrtva strachy...

kacenka.pospi
9. srp 2019

@jitulka87 a nemas ho polozeny primo na rostu? To nam alarmoval taky. Musela sem na rost polozit karton, na to snimaci desku apak matraci. A vic uz falesne nealarmoval.

jitulka87
autor
9. srp 2019

@kacenka.pospi nn. Tam mam desku

patmouse
9. srp 2019

Ja pouzivala u dcery. Byla drobounka a balila jsem ji do perove zavinovacky a nikdy mi nespustil...pouzivala jsem pak i na syna (jsou od sebe dva roky) a je pravda,ze se mi hned prvni noc doma spustil alarm a pak jeste parkrat a to syn byl tezsi a nebyl zavinuty, tak jsem pouzivat prestala. takze asi bude neco na tom,ze podlozka ma proste svou zivotnost...i vyrobce uvadi,ze je omezena a asi i proto se prodava samotna nahradni.

jitulka87
autor
9. srp 2019

@patmouse to asi jo. Ale mam monitor novy...

zelenaesmolda
9. srp 2019

@jitulka87
u zdravych deti jsou monitory naprosto zbytecne,naopak prave diky castym falesnym alarmum jsou rodice pak vice na nervy nebo maji naopak falesny pocit bezpeci...

zelenaesmolda
9. srp 2019

@adel2507
ty starsi alarmy se daji znova nakalibrovat

merope
9. srp 2019

Máme BabySense, prcek když šel z porodnice měl 2,3 kilo a falešný alarm se mi spustil jednou - když se sesunul úplně do rohu kolíbky a já až pak zjistila, že jsem hned na začátku dala tu desku spíše pod hlavu (a to má v kolíbce tu "záložní", malou kruhovou, co se vejde i do kabelky). Co jsem to spravila, tak ani jeden alarm. A to to měl pod matrací a na ní ještě v rychlozavinovačce.

Pokud máš monitor nový a spouští často falešné alarmy, tak bych řešila s prodejcem jako reklamaci - to by prostě dělat neměl. Buď něco děláš špatně a poradí, jak na to, nebo je to vadný kus.

miba10
9. srp 2019

@jitulka87 máme ho 3 měsíce a spustil se nám jen jednou. Malej byl malinký (2900g), navíc má takový ten klín v postýlce, protože má reflux. No a jak se dostal mimo, tak se to spustilo. Jinak spokojenost. Spinká na tom každý den a funguje bez problémů.

makronka222
10. srp 2019

Reklamovat. Mohl se poskodit pri doprave. Staci do toho lehce tuknout i doma pri manipulaci a neco se muze v desce podelat

jitulka87
autor
10. srp 2019

@lucinkamarecek diky. Uz jsem to dala pod prosteradlo. 😉