Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Monitory dechu, doporučte

janie16
26. čer 2013

Ahoj, mohl by mi někdo doporučit nějaký monitor dechu? Jestli je lepší ten co se připína na plínu a nebo ta snímací podložka?

speedygon
26. čer 2013

Záleží na tom, jestli jej chceš do postýlky nebo na cesty....my necestujeme, tudíž máme Nanny a super 🙂

milmic
26. čer 2013

Na dceru jsem měla jenom deskový a byla jsem strašně omezená tím, kam chci miminko položit spinkat - jenom tam, kde je a kde může být deska.
Na syna jsem si koupila přenosný a to panečku věc! Můžu ho dát spinkat do hacky, do kočárku, na moji postel, na pohovku, prostě kam chci a pořád má monitor. Nedávám ho na plínku, ale na tepláčky, on spinká zavinutý, takže rukama ho neshodí. A v pohodě, žádný poplachy. Jiná věc je ta, že až se začne víc točit ve spánku, tak tento monitor už mít asi nebude, takže mu dát do postýlky zas ten deskový.
Ale i dost cestujeme a pokaždý jsem táhla s sebou desku, tohle je mnohem praktičtější. 🙂

lv
27. čer 2013

Měla jsem na obě děti Nanny, byla jsem spokojená..mimo domov spala pouze několikrát u babičky a monitor jsem převezla.

pejtho
27. čer 2013

My měli půjčený z porodnice deskový Babysense II. Má dvě desky, takže jsme jednu měli v postýlce doma a druhou v postýlce u našich, kde jsem s malou hodně přespávala. A vozila jsem pak už jen krabičku, která se připne.
Používala jsem ho asi 3 měsíce. Pak malá spala hodně s námi posteli, takže zůstal nevyužitý 🙂
U druhé mi to nedalo a půjčila jsem si ho znovu a zapnuli jsme ho jen jednou. Pak už jsem si na něj nikdy nevzpomněla nebo spala malá s námi v posteli a po půl roce jsem ho opět vrátila.

lumanima
27. čer 2013

jednoznačně Babysense II. (používá se často v porodnicích) a měla jsem na něj doporučení od několika známých. Teď jsme už skoro dva roky bez něj a nemůžu na něj říct slovo zlé.

lucyhavirov
27. čer 2013

Já měla u obou dětí Nanny a byla jsem spokojená,když chceš spát mimi domov přeneseš-není problém.Mě děti moc mimo postýlku nespali,max.v kočárku a v autosedačce,na posteli snámi nikdy,tak jsem neměla sebemenší problém.

vrtelka
27. čer 2013

Mi máme půjčeny BabysenseII a jsme spokojeni .Smlouvu jsme poslali přes meil a druhy den jsme měli monitor doma .Doprava byla zdarma a odvoz po pul roce je také zdarma, cena za půjčení na půl roku je 900kč a něktré pojištovny hradí ještě 800kč na monitor dechu i na za půjčení .

Sem začni psát odpověď...

Odešli