MUDr. Lucie Mynářová - máte zkušenost?

jjiittuu
31. črc 2014

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s MUDr. Lucií Mynářovou, Praha 3, ulice Koněvova? Líbí se mi její inzerovaný pozitivní přístup k homeopatii, zároveň ale nechci upozadit klasickou medicínu. Nikde nemohu najít žádné recenze. Děkuji za poznatky.

samasa
31. črc 2014
jjiittuu
autor
31. črc 2014

@samasa Tam jsem ji právě nenašla...

pamilka
24. zář 2014

Paní doktorka je moc milá a vychází vstříc všem, ať už upřednostňují klasickou nebo trochu alternativnější cestu. Homeopatika nabízí, ale nevnucuje. Při prohlídkách dítě změří, zváží, zkontroluje, ale nesrovnává s předepsanými tabulkami a grafy (nebo mi to alespoň neříká 🙂 ). Ale předpokládám, že pokud budete chtít růst dítěte vynášet do těchto grafů, určitě to udělá. Působí na mě tak, že umí dobře skloubit medicínu a zdravý rozum. Nepřikazuje nic autoritativně, nechává rozhodnutí na vůli rodičů. Myslím, že je vhodnou pokračovatelkou doktora Karhana (předchozí ordinující lékař). Plusem i minusem je její mládí - má novější medicínské poznatky a určitě i chuť učit se něco nového, na druhou stranu za sebou nemá desítky let praxe, tak možná některé problémy neodhalí pouhým pohledem do čekárny ale až po podrobném vyšetření 🙂 Já jsem zkrátka spokojená a nevadí mi za ní jezdit přes půl Prahy, protože v našem nejbližším okolí neznám nikoho s takto zdravým přístupem k péči o zdraví dítěte.

lu777
3. únor 2015

za mě určitě doporučuji... k dr. Karhanovi jsme chodili několik let a bohužel jediné co mohu ocenit je pohodový přístup - ovšem až tak pohodový, že když jsem si na poněkolikáté skoro vydupala doporučení na logopedii a ortopedii, tak jsme u ortopeda i u logopedky slyšeli "proč jdete až teď? měli jste přijít už nejméně před rokem?" 😒 😒
nemluvě o tom, že homeopatika jsme neměli ani jednou, sama jsem se tedy několikrát ptala a vždy jsem dostala doporučení jen na to co jsem již věděla... takže pro nás žádné zlepšení oproti předchozí p. doktorce (dr. Kunstýřová), pouze jsme přišli stěhováním o její důkladnost

teď jsme byli od podzimu 2 x u paní dr. Mynářové a byla jsem absolutně spokojená 🙂 🙂
trpělivá, komunikativní, milá, ale důkladná! žádné odmávnutí rukou ve stylu "to už jsem viděl a necháme to být"...
zájem o dítě, respekt k rodiči...
za mě zatím 100 % spokojenost 😉

hanapulpanova
14. dub 2015

Dobry den, mam prosbu... mate tu nektera email na pani doktorku Mynarovou? Bydlime v zahranici a potrebovala bych ji kontaktovat a nenasla jsem na ni zadny jiny kontakt nez pevnou linku, coz se s nasi vzdalenosti dost spatne realizuje.o)) Predem dekuji za jakoukoliv pomoc.o) HP