MyHummy šumící medvídek - máte někdo?

setba
11. črc 2018

Maminky máte někdo zkušenost s tímto produktem? Mám měsíční holčičku, která ráda usíná v náručí, s tělesným kontaktem, obcas ji dám do šátku atd, má celkem ráda i bílé šumy (hlavně vysavač🙂. Mám ale i starší dítě a občas ji přeci jen potřebují odložit..uvažuju právě o tom medvidkovi, ale stojí to nemálo peněz tak bych nerada vyhodila peníze za něco co pak na nic nebude. Proto mě zajímají zkušenosti ostatních. Děkuji moc

barbara04
11. črc 2018

@setba mam... uz nepoužívám 🙂 dcera mela moc rada , ale uz usina u pohádek 🙂

mku
11. črc 2018

Nasemu ted bude rok a vyuzivame denne... zapnu, lehne a spi 🙂 ve dne i v noci, proste kdyz spinka v postylce... super je i na cesty, kdyz spime jinde nez doma, ze si pripada jak ve svym.

zlatoja
11. črc 2018

Máme, ale více zabírala digestoř nebo aplikace v mobilu. Už bych ho nekoupila.

alicie_k
11. črc 2018

Syn medvídka asi cca prvních 7 měsíců ignoroval a až teď poslední půlrok na něj zabírá a dokonale 🙂

terka2018
11. črc 2018

@setba pouzivam a super 🙂

sunrain
11. črc 2018

Máme používali jsme dřív už má rok a teď jsem dlouho nezkoušela.

klaaarka
11. črc 2018

@setba u nas fungoval super. Zapla jsem a mimi spalo hned. Pouzivala jsem do pul roku. Ted ho prodavam kdybys chtela. Mne i okoli ale ten sum uz lezl na nervy. Zapinala jsem jen na chvilku nez usla 😉

bonavoxa
11. črc 2018

U nás taky super. Škoda, že jsem něco podobného neměla u dcery. Na tu vysavač nefungoval. Medvídek má víc frekvencí šumů. Naši se na to teda dívali s nedůvěrou, že je to prý jak ,,míchačka" a jestli to nevysílá škodlivé vlny, apod. Syn krásně usíná sám.

mirri7
12. črc 2018

@klaaarka za kolik prodavas?😉

klaaarka
12. črc 2018

@mirri7 800 mam na bazaru 😉

divined
12. črc 2018

Začala jsem používat asi po třech týdnech a malý u něj neusínal - je pravda, že se trochu zklidnil, když brečel, ale málokdy usnul - a když, tak to asi už nebylo zásluhou medvídka. Naproti tomu opravdový zvuk vysavače miluje. Takže u nás se neosvědčil, možná kdyby si na něj zvykal už od porodnice?

setba
autor
12. črc 2018

Ok super děkuji moc za názory 🙂
@klaaarka děkuji za nabídku, ale líbí se mi vic ta velká postavička 🙂

lajla
12. črc 2018

jo medvidek neni spatny..ale proc dite odkladat..poridte si nositko

leki
12. črc 2018

Podle me pokud nekoupis, nebudes vedet. Me prvni dite sumy zboznovalo, usinalo u "fenu" z mobilu. Druhemu jsem nechtela davat mobil k hlave a dostal ho k narozeni od nasich. Parkrat jsem zkousela a efekt nula, spis mi prislo, ze ho ten sum rusi.. Myslela jsem, ze teda nema rad sumy. Nicmene mi fajn usinal u digestore a vareni. Zaverem jsem zjistila, ze ma rad sum vysavace, fenu atd ale ten medvidek ho fakt rusi a budi. Nechapu to.. Tak ma holt drahyho plysaka do postylky..

setba
autor
12. črc 2018

@leki to je jasné, ale i tak člověk ocení zkušenosti druhých. Kdyby mi tu dvacet lidí z dvaceti napsalo že je to na prd tak se do koupě asi úplně nepozenu 🙂

garalela
18. črc 2018

@setba tak jestli mas kontaktni, obavam se, ze fungovat nebude. Mrla jsem maskota a uz prodala, odlozitelnost to nenastartovalo. Obcas si pustim sum pro sebe, kdyz mne rusi venku zvuky pres den, nicmene malej sum nepotrebuje, u mne usina hned.

garalela
18. črc 2018

@lajla ono obcas je potreba udelat veci, ktere je lepsi udelat bez ditete, ale da se to zkratit na minimum. Ja treba jsem 24/7 se svym miminkem, ale pri zohybani a vytahovani litinoveho zhaveho pekace z trouby, na ktery pres prcka vidim ze 2/3 radeji odlozim a takovych cinnosti je vic, u kterych nechci, aby miminko asistovalo ( prikladani dreva do kamen, z mene castych cinnosti umyvani sprchoveho koutu, cisteni trouby, apod) da se to aspon naplanovat tak, aby to clovek nedelal kazdy den vsechno naraz.

alicie_k
18. črc 2018

@lajla Já jsem třeba měla miminko, které prostě nespalo a nespalo, a já jsem už kolikrát měla stavy že vyskočím z okna. Žádná sprcha, wc, uvařit ani náhodou a nikdo mi moc nepomohl. Bohužel tento stav trval asi 7 měsíců, pozitivní bylo že jsem zhubla víc než jsem měla na začátku těhotenství a negativní bylo (a je) že vztah s manželem dostal trochu trhliny. V tu chvíli bych dala cokoliv za to kdyby medvídek pomohl a já jsem měla svých 10min na sprchu. Jo a nosítko jsem si pořídila, bez toho bych se asi opravdu zbláznila. Ale bohužel s ním opravdu vše nejde udělat...

lajla
19. črc 2018

@garalela
@alicie_k
holky ja to znam..se nebojte..deti mam 5 a nespavci vsichni krom druhe..pata se nosi furt a je to o griffu..spi 40min denne a v noci furt vzhuru k tomu ..k tomu 4deti pes zahrada a barak 300m...no bud ji necham rvat nebo to musim zvladnout..v kuchyni mam pristaveny kocarek..taky pomoc..
sprcha..bud hodim manzovi nosit nebo vezmu kocarek do koupelny..nebo ji dam do lehatka s hrackami a tech 10minvydrzi..se na me koukat🤣a dudlik na uklidneni nefunguje..ten nema
bude lip😊

lajla
19. črc 2018

@alicie_k no mimco je mensi zahul ve vztahu..a pokud to chlap neustoji jiz prvnich 7m..tak to je chlap naprd..nezlobte se...dite neni jen Vase a neni to stroj..a je dulezitejsi nez 20chlapu dohromady

garalela
19. črc 2018

@alicie_k jj nedavno jsem si zslozila svoje vlakno o tom partnerskem souziti v te situaci, mne teda malej spi, ale nalepeny na mne, takze to je narocne, nemuzu od nej vstat. Ted budeme mit pul roku, samozrejme to vydrzim, ale medvidek nam nepomohl, nam na spani pomohlo zjisteni, ze chce byt v me blizkosti, takze spi krasne, ale jen s moji 100 procentni pritomnosti. Ted uz je to lepsi ale jak bylo chladno tak co jsem se musela starat kdyz zlobily kamna to byl plac na moji masli.