Nákup kočárku v Polsku - vyplatí se to?

zuzqa6
16. led 2016

Zdravím, bydlíme kousek od polských hranic a zvažuji, že bychom se zajeli podívat na kočárky, máte s tím někdo zkušenosti, zda se to cenově vyplatí? 😉

hojda
16. led 2016

Podle kamarádky, které měla odtud kočárek, tak cenově ano, ale kvalitativně ne☹. Kupovala pak ještě Jané, nechtěla se už napálit☹.

sara84
16. led 2016

Ja bydlim uplne na hranici a kocar z polska nechci.Jsou krasne, levne, ale tezke jak krava a kvalita..A sportaky male a nepohodlne..mam Jane, koupene statsi. Vozi uz 4. Dite a nemenila bych. .kdo nepoznal vanu, tomu staci necky 🙂

zuzqa6
autor
16. led 2016

@hojda A co kupovala za značku? Mě se líbí kočárky Tako, což je polský výrobce, tak myslíte, že jsou nějaké rozdíly mezi kočárky prodávanými u nás v ČR a nebo u nich?

hojda
16. led 2016

@zuzqa6 Nevím, jaký měla. Pamatuji si jen, že než se malý nerodil, tak měla měla hroznou radost, jak ušetřila na kočárku, ale jak s ním začala jezdit, tak byla hrozně nespokojená🙂 a na sporťák už měla právě to Jané a říkala, že už by na kočárku nikdy nešetřila.

sara84
16. led 2016

@zuzqa6 ano Tako, Firkon a pod. Jsou polske a jsou kraaasne, ale to je tak vsechno.Uchazejici je jeste x lander, ty jsou celkem slusne...

78marcela
16. led 2016

@zuzqa6 ja mam tako a jsem spokojena. Jezdime sice jen 5 mesicu, zatim jen hluboka korba, sportak teda nemam vyzkouseny, ale za me vse fajn. Jezdi se s nim dobre. Pro me byla prioritou velka korba, mala se mela narodit v zari a ja chtela v hlubokym odjezdit celou zimu, coz se nam v pohode podari. Nektere mamci s drahymi kocarky uz musi dite davat ve 4 mesicich do sportaku. Coz ja jsem nechtela, v hlubokym je lip schovany a kryty. Nemusela jsem resit vahu, nikde po schodech ho netaham. Takze pokud pro tebe neni vaha priorita, ze bys potrebovala super lehky kocarek, tak klidne do polskyho jdi. Moje dve kamaradky taky maji polsky, jedna jedo fynn, druha tako moonlight a jsou taky spokojeny. A na ceny koukni na polsky stranky, a porovnej ceny a uvidis. Ta jedna kamaradka, co ma jedo fynn, ma rodice taky u polskych hranic, byli se tam divat a ze to velky rozdil v cene nebyl, koupila ho nakonec u nas kvuli pripadne reklamaci.

zuzqa6
autor
17. led 2016

@78marcela a jaký typ Taka máš? Mě se líbí Baby heaven line - ten výjde cenově nejlíp (chceme se vlézt do 10ti tisíc), Alive Art a Junama Impulse, ale ty už jsou dražší, tak právě chci zkusit omrknout, jak to vychází v tom Polsku 😉

78marcela
17. led 2016

@zuzqa6 ja mam tako monodi, ted uz ho nedelaji, koupila jsem ho od jedne pani pres sbazar, jezdeny 8 mesicu, mne se moc libil, byla to nejaka specialni edice, takze takova krasna barvicka..a jako novy, v bezvadnym stavu za 5000 komplet trojkombinace. Byl to dobry kup.
Ted chci jeste jedno dite, a premyslim, jestli ho prodat nebo ne, zamilovala jsem se do tako alive eco wild, je nadhernej, ale je to zbytecny, protoze moje monodi v pohode dalsi dite odvozi, takze novy kocar by byl jen z rozmaru...ale krasnej teda je moc