Nákup výbavičky v Polsku. Vyplatí se to? Kde?

kvetinka6
3. čer 2008

Ahoj všichni - zajímalo by mě všechno o tom, zda se vyplatí koupit si výbavičku na miminko v Polsku a hlavně kde? A taky, zda se dá platit českýma korunama atd... Jsem z ČR a chystáme se tam tak za 2 měsíce. Díky za odpovědi

mery.luu
3. čer 2008

Ahojky - já bydlím v pohraničí, takže to mám do PL blíž, než třeba do nějakýho dětskýho obchodu (Baby expert..apod..) Takže tam jezdím nakupovat průběžně a po menším množství 🙂 Ale pokaždé tam vídávám těhuilky, které jsou zdaleka a nakoupí tam najednou všechno - od kočárku až po dupačky. 🙂

Po zkušenosti s kočárkem u prvního syna, který jsem měla z Polska, bych si ho tam už nekoupila (měla jsem odtama 2 kočárky a hrůza) - jinak ostatní výbavu tam nakupuji normálně. 🙂 😉
Ale co mám známe, kteří tam museli kočárky reklamovat, tak vše vyřídili bez problému....

Tak ať máš šťastnou ruku při výběru 😉

kacka.va
3. čer 2008

známí měli z Polska kočárek a říkali, že nikdy víc, u oblečení je to myslím jedno

daisy1
3. čer 2008

nakoupila jsem tam prebal.podlozku, povleceni, perinky, veci do kocarku, samozrejme obleceni - ty same znacky prodavji u nas, ale draz... kocarek mam teda cesky. a platili jsme zlotymi, vymeni se kdekoli. byli jsme v prvnim meste za hranicema, ne na trzisti.

smardik
3. čer 2008

kamarádka kupovala převážně výbavičku v Polsku, prý to vyjde levněji 🙂. na tržišti se dá platit českýma a i v některých obchodech se jde domluvit, ale vyměnit zloté není problém kdekolik. Taky se tam chci jet podívat, jen kočárek tam kupovat nebuduvurčitě

aponchie
3. čer 2008

ja mela Tako kocar z tama ,ale ten byl v pohode..zadnej problem nebyl 😉 me vyhovoval ..vybavu sem moc nechtela pac sem mela podedene ,ale neco malo sem tam koupila ale zadnej markantni rozdil v cene aby se mi to oplatilo tam jet sem nevidela..svagrova si tam koupila vsecko od krmici zidle pres prvni tako kocar a ted i graco trekko trojkolku,ale krom te stolicky neni s nicim spokojena(udajne sem slysela od zname) 😝

natalien
3. čer 2008

Já měla z Pl jen rychlozavinovačku, pár bodýček a hrazdičku 😅 Nějak jsem to v těhu neřešila kde co nakupovat a taky jsem toho moc nepotřebovala a jejich móda mě moc nebere, ale mám kámošky si v Pl výbavu pro mimi pořídili. Teď naposled tam byli pro hrnky a pítka Avent, ten tam je o moc levnější🙂 Tuším že skoro o třetinu než tady 😅 😝
Já tam raději jedu na ryby🙂 🙂 😝

mery.luu
3. čer 2008

Ještě jsem zapoměla dodat, že jezdíme do polského Těšína na tržiště a platíme českými korunkami 🙂

kvetinka6
autor
4. čer 2008

Jé díky holky já jsem slyšela, že v Těšíně moc nikdo nedoporučuje nakupovat, ale zajet si dál na sever - je to nějaký Nový Targ - ale je to teda dál. Nemáte někdo zkušenost, jestli se tam vyplatí jet? Máme ješt ěčas tak 2 měsíce na nákupy, ale už sonduju dopředu....

natalien
4. čer 2008

Já můžu doporučit jen z přechodu v severovýchodních čech. - Náchod, nebo Meziměstí🙂 - Kudowa Zdroj, Klodzko, Walbrzych;)

janeyzelvicka
4. čer 2008

No co mám zkušenosti s polskýma výrobkama, tak je to kvalita zhruba jako u vietnamců...
Ten Nowy targ - není to taky v těšíně, akorát dál od hranic? Jsou tam totiž trhy dva (kdysi jsem v těšíně bydlela, ale už si to moc nepamatuju)

aponchie
4. čer 2008

do Tesina to mam z Opavy celkem daleko a nelibi se mi tam to uz mam za rohem(30km)Ratibor je to uzasne mesto nadherne jak nekde v cizine..ne jak na trzisti..maji nadherne obchody sehnala sem tam i revlon make up co tady neni a jine veci..jezdime tam do jednoho obchodu neco jako Tesko a jmenuje se Auchan..nemuzu vlozit celej odkaz ,ale za to jmeno staci dat.pl a vyjede vam nabidka...spojime to s vyletem do Mekace obcas projdeme se tam po parku a hlavne jak tu nekdo psal nakoupime ryby pac ty maji neskutecnej vyber lahodne a ceny smesne!!!a syry,ale ty zase nakupujeme nejradeji v lete jak jezdime do Tater tak tam za rohem je Zakopane letovisko a na jejich trhu maji neskutecne nadherne kozene veci dubenacky kuze a ostiepky syry lahoda..pokazde nakoupime mraky veci 😉

zdenicka
23. dub 2009

Nemáte náhodou zkušenosti s Polským nábytkem a kde ho v Polsku nejlíp pořídit?

florule
20. kvě 2009

Ahoj, nevíte náhodou, zda se dají koupit v Ratiboři v Polsku kočárky zn. Firkon?

jessicaa
2. únor 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, kde se dá v polském Těšíně nakoupit výbyvička? Dobře a levně? Prosím poraďte, nejezdíváme tam běžně. Takže neznáme. Díky moc!

jajino
11. bře 2013

holky moje kámošky hodně nakupovali v kudowe zdroji..je to asi 10 minut od hranic..véélkej trh a hodně dobrej výběr za super ceny..hlavně postílky,zavinovačky,věci do postílky i kolotoče nad postílku,fusak o polovinu levněj jak tady a taky krásny oblečení..určitě se tam zajedeme podívat..kočárek bych tam asi nekupovala ale holky jsou spokojeny... 🙂

silvapokorna
14. bře 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

hmm, tak to mě vůbec nenapadlo. je fakt, že v Polsku je asi vše levnější. já měla štěstí, kámoška sehnala kontakt na nákup značkového second-handu z Anglie pro děti 0-2 roky. bylo to 10kg a jeden kus vycházel na cca 20,00. Koupila jsem takhle 3 pytle a obě holky jsem měla oblečené skoro do těch. První byla hodně drobná, takže ještě ve třech letech něco z toho nosila. 🙂 A byli tam i opravdu super kousky. Většinou Mexx a pod.

petral
5. kvě 2013

@silvapokorna jak to funguje? Taky bych do toho šla 😉

silvapokorna
11. kvě 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@petral koupila jsem to na mimibazar.cz, jmenovalo se to obchůdek u Twins nebo tak nějak. opravdu jsem byla spokojená. ještě teď z toho zásobuji kámošky, co čekají miminka. 😀D
dej pak vědět, jestli jsi to našla a objednala. jsem zvědavá. mě na tom hrozně bavilo to napětí, co v tom pytli bude za kousky. jsem se vždy těšila jak malé dítě. 😀

silvapokorna
11. kvě 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

holky a četli jste, jak se tam dají koupit miminka? a docela levně. mně to přijde jako naprostá šílenost. hrůza! 😨

petral
12. kvě 2013

@silvapokorna děkuji moc za info a zkusím tam napsat 😉

evcounek
12. kvě 2013

my měli polský kočárek a taky nebyl problém až na to že v obchodě byl vystaven a my ani prodavačka si nevšimli, že má aretaci u boudičky strhlou . okamžitě to opravili (no spíš to vrátili na místo a čekali co se bude dít) nakonec jsem tu aretaci reklamovali ještě jednou (opravdu dodrželi 30dnů. Snykovi byly asi 4měsíce a do vajíčka se už nevešel vrrrrrrrrrrrr) a tentokrát už jí vyměnily a už žádný problén nebyl. NOOO krom toho, že jsem reklamovali košík k podovozku. Dala jsem tam malého melouna (asi6kg) a než jsem došli tak byl košík prošoupaný. sice remcali, ale posalai fungl nový. Teď jen čekáme na příchod druhého dítka. Kočárek musí projít ještě opravou (tatínek musí zkontrolovat gumy a natřít podvozek kolem kolečk jak zapracovali kamínky a zima)

kamino
12. kvě 2013

Ja mam z Polska kocarek,dostala jsem ho od taty,nejdriv jsem frflala,ale nakonec jsem spokojena. Je to Baby Merc Q7,uz jsem konecne prisla na to,jak dat sportak do uplneho lehu,takze uz nemam vytku zadnou,krom vyssi hmotnosti. Ale vzhledem k tomu,ze tu mame skvele chodniky MHD jezdi i nizkopodlazni,tak mi to nijak nevadi,naopak,nebojim se,ze se prevrati. V korbicce byl maly do 9 mesicu,byl by i dele,je krasne prostorna,ale naucil se z ni vylezat,tak jsem radsi vytahla sportak. Ten ma hodne poloh,velkou strisku,takze dobre cloni proti slunci a ve vybave bylo hodne doplnku. Nebylo treba zatim vubec reklamovat. Jo a barvy jako nove,vubec nic neni vysisovane. Teren zvladal skvele,ma velka nafukovaci kola a je dostatecne vysoko. Nevim,jestli bych i u druheho prcka.volila stejne,ale chtela bych zmenu spise ze zvedavosti,nez porteby.

sonjuletka
4. čer 2015

Ahojky, obnovuju diskuzi.
Má někdo aktuální info, jak to tam vypadá? Je třeba lepší a větší výběr? Sháním zejména přebalovací podložku, postýlku, povlečení apod. (zejména textil). doporučí někdo nějaký obchod přímo v polsku? Okolí Náchoda. Děkuji!

petulka88
6. čer 2015

@sonjuletka ahoj, byla jsem před nedávnem na tržnici v Kudowě, okoukla jsem nabídku, a ceny jsou dnes už mnohem vyšší, než bývaly. Jsou srovnatelné s cenami v ČR, kvalita prostě polská - nic extra, ale jde to místy až do kýče... Je tam vcelku hezký výběr povlečení, rychlozavinovaček, přebalovacích podložek, něco málo z oblečení...ale zase tak moc odvařená jsem z toho nebyla, spíš jsem čekala mnohem víc. Nakonec jsem pořídila jen rychlozavinovačku a prostěradla do postýlky. Za stejnou cenu jako v ČR 😒 . Možná, že když se zajede až do Klodzka a dále, nabídka může být lepší..

oliviavarga
12. pro 2016

holky i já bych potřebovala poradit i my plánujeme jít do polska nakoupit alespoň kočárek, ale kdyby se vyplatilo tak i chůvičku a podobné věci, ale nechci nakupovat na tržišti ale říkejme tak že v "značkovém" obchodě jako u nás hmm já nevím Malvík a podobně. vyplatí se i do takových obchodů, nebo to už prostě výhodné není? Pokud ano tak máte případně internetovou stránku nebo název obchodu prosím?

chciplavila
23. led 2017

@oliviavarga zrovna na něco takového koukám. Zjistila jsem, že autosedačku co chceme, tak v Polsku výjde o tsícovku levněji. https://www.ewozki.eu/ teď googlím obchod, který by byl trošku blíže a měli naši sedačku

oliviavarga
24. led 2017

My sme už nakoniec nakúpili v Německu a v Chomutove po vianociach mali suprové výpredaje ;) ale diky za správu!!