Nakupování na Aliexpress, co kupujete? Reálné foto+odkaz

lepsa
25. zář 2016

Ahoj holky, je mi jasné, že spousta z vás Ali zná 🙂 I já jsem tam už nakoupila nějaké drobnosti, většinou jsem byla spokojená. Nyní čekáme mimčo a zajímalo by mě, co vše pro mimi tak nakupujete (oblečení, hračky,ostatní potřeby...) ?

A taky pokud máte odkaz objednaného zboží + reálnou fotku, tak jestli to jsem můžete přidat. Zboží je tam mraky a když člověk něco hledá ... :D
a určitě to nám všem pomůže 🙂

Já jsem teď objednala nějaké drobnosti na focení pro miminko, takže až přijdou, tak určitě dám foto + odkaz.

g_m
25. zář 2016

@lepsa Já jsem zatím taky spíš začátečník, takže si ráda přečtu rady. Pro mimi jsem objednala akorát ponožečky a jedny kalhoty. Vše přišlo bez problémů a ponožky za tu cenu v super kvalitě. Hračky pro miminko tam určitě objednávat nebudu, bojím se, čím vším to může být napuštěné... Neteři jsem ale objednala oblečky na Barbie za nesrovnatelou cenu, za kterou bych je kupovala tady. Za mě zatím spokojenost.

lepsa
autor
25. zář 2016

@g_m hraček se taky bojím, zas na druhou stranu se v Číně dnes vyrábí snad vše, takže pořád váhám.
Já tam objednávala oblečky pro psa 🙂 ty jsou super a pak nějaké jiné drobnosti. Ale pro mimčo ještě nic (tedy kromě toho na focení), ale to bude ještě nějakou dobu trvat

lepsa
autor
25. zář 2016

Já teď hledám na Ali kolíčky na kočárek a nemůžu najít, tak kdyby někdo náhodou našel 🙂

g_m
25. zář 2016

@lepsa Akorát hračky, které mají prodávat v ČR, musí projít kontrolou, ne? Takhle to nikdo nekontroluje. Můžu se zeptat, co jsi objednávala na to focení? Nebo pod jakým heslem na vyhledání?

lepsa
autor
25. zář 2016

zadala jsem Newborn Photography Props 🙂

lepsa
autor
25. zář 2016

@g_m to je asi fakt s tou kontrolou 🙂 možná hračky pro starší děti, ale pro mimča si ne 🙂

sara84
25. zář 2016

Koupili jsme treba licence- masinky tomas a super 🙂 robota - stavebnici na solarni pohon, plysaka Mine craft. Vse uspesne. A Manducu a ta je max funkcni a za polovinu ceny. Ale nic co by mimco cucalo,nebo dostalo do ust!

broskvicka01
25. zář 2016

Naposledy jsem ulovila na Ali tuhle kombinezku za 13$, materiál úplně super, velikost odpovídá 🙂. Na Facebooku jsem viděla reklamu nějakého obchodu, který ji prodával za 499,- :/ !

lepsa
autor
26. zář 2016

@broskvicka01 ta je krasna 🙂 taky jsem ji tam videla a rikala jsem si, jestli ji nemam koupit 🙂 nemas odkaz?

llenka1986
26. zář 2016

Dobrý den. Na Ali jsem Nikdy nenakupovala. Chci se prosím zeptat jak je to s platbou. Probíhá tedy předem?.normálně tam zadáte údaje z karty? Nemáte s tím problém? Já českým eshopum věřím, ale tady se trochu bojim

g_m
26. zář 2016

@llenka1986 Ali už je docela kolos a nemůžou si dovolit nějaký problém s platbou přes kartu. Údaje klíďo můžou ukrást i v ČR... Jinak pokud jsem to dobře pochopila, tak se platí přímo Aliexpressu a ti peníze přepošlou obchodníkovi až ve chvíli, kdy potvrdíte přijetí balíčku. Pokud nepřijde, pošlou peníze zpátky. Výhoda je v tom, že můžete najednou objednat od více prodejců, zaplatit jednu částku a Ali si to pak přepošle. Není třeba platit desetkrát deseti prodejcům...

broskvicka01
26. zář 2016

Mrkni se po odkazu ;).
Ali je duveryhodnejsi než většina českých eshopu :D

broskvicka01
26. zář 2016

*mrknu

makronka222
26. zář 2016

Zadny problem jsem nemela, kdyz jsem zbozi stornovala, jelikoz nakonec nebylo na sklade a musela bych cekat dalsi 2tydny tak mi prisla castka zpet za 2dny na ucet...

llenka1986
26. zář 2016

Děkuji moc

babka
26. zář 2016

Na Ali nakupuji docela dost a skoro vždy spokojenost. Jen je třeba čist komentáře ostatních nakupujících. Kupovala jsem naposled pro malou tutu sukýnku a je fakt krásná. Srovnatelná se značkovou za 2tis. kupovanou u nás.

babka
26. zář 2016

Free Shipping Fluffy Chiffon Pettiskirts Baby 21 Colors tutu skirts girls Princess Dance Party Tulle Skirt petticoat wholesale
http://s.aliexpress.com/ZrueuauY

lepsa
autor
26. zář 2016

@babka ta je krásná 🙂 škoda, že už naše princezna není na světě, hned by ji koupila :D

odula
26. zář 2016

No... Úplně upřímně - pro mimi jsem na ali koupila jenom organizer k prebalovaku. Ani oblečení ani hračky a nic pro mimiso bych tam nekupovala. Odrazuje me to, ze treba často nejsou uvedené materiály, použité barvy atd. Jasně, třeba je to stejné jako zavedené značky (stejně vyráběné v Číně) a treba taky ne. Takže na ali pouze gadgety pro větší děti, ktery by stejne vzali za chvíli za svy - dron, lodicky na dálkový ovládání, kablik k mobilu atp. ) a to zatim ok.

gachna
26. zář 2016

Zatím objednávám spíš věci na dekoraci do domácnosti - obraz, povlaky na polštářky, předložku před přebalovací pult... Myslím, že nic s čím přijde do styku mimino kupovat nebudem. Ještě přemýšlím nad přebalovací taškou. Ty tam mají docela pěkný. Člověk akorát musí prostě až měsíc počkat no😀 A doufat že to bude to co si objednala zaplatil😀

ireniq
26. zář 2016

@sara84 zrovna "manducu" do ust prcek dostane, ne? Aspon teda nas byl do popruhu zahryznutej permanentne...

sara84
26. zář 2016

@ireniq ja mela danou plenku, aby na me neslintal a nebyla js spinava, nenechavala jsem ho to zuzlat. Preci jen jsme ji sundavali/ nandavali, tu fukli do tasky, pod kocar, do auta...

sara84
26. zář 2016

@gachna tasku ke kocarku mam, pouzivam od vanoc a za 20$ ok, slouzi dobre, a zatim opotrebeni odpovida dennimu nasazeni 🙂 cca stejne jako taska 1300 🙂 ta vypadala po 9m pouzivani jeste hur a ta z ali hlavne nepromokne 🙂

gachna
26. zář 2016

@sara84 Jasně že ta z Ali nepromokne.. je to festovní plast😀 Mám vytipované asi 3 co se mi líbí. Cenově nastejno. Jen se ještě rozhoupat a koupit😀 Pochybuju že by mi jí někdo vyfoukl😀 Jsou toho tam kvanta😀

stastnablcha
28. zář 2016

ahoj, ja kupujem len latky a doplnky, ale baby si nakupovai bezne oblecko. akurat ja mam strach na male mimco bo vela chemikalii je tam.. to by som radsej obehala bazary a tam nakupila. je to aj lacnejsie a krasne veci sa za par drobnych daju najst

lepsa
autor
28. zář 2016

@stastnablcha je fakt, že jsem chtěla zimní kombinézku, stála v přepočtu asi 350Kč, to na bazárku koupím mnohem levnější 🙂

stastnablcha
28. zář 2016

@lepsa istotne.. myslim ze staci ked tu v bazere polistujes 🙂

sara84
28. zář 2016

@gachna no ja dostala od muze jako darek drsne drahou Babymoov a je tak "super" resena,ze zapnout jde jen obema rukama, ta striska z kazde strany 5cm dira, tedy do ni prsi. A uchyceni ke kocarku tenouckou snurkou. Takze zlaty Ali za 1/3 ceny a v suchu 🙂

konik_mischel
28. zář 2016

@lepsa ahoj, koupila jsem tam kalhotky vícevelikoatní na látkové plenky, zimní kombinézu, nějaké overaly, body s dlouhým rukávem atd... vše jsem vyprala s desinfekcí a musím říct, že mě kvalita např. těch kalhotek mile překvapila. 🙂