Nakupování výbavičky, kdy máme začít?

kaczenka01
23. čer 2013

ahojky jsem čerstvě těhotná a mohla bych se utlouct po tom všechno co nejdřive zařizovat kdy máme asi tak začít ? Pokojík atd chceme v neutralní zelené barvě ale ne oblečení bych počkala až budeme vědet pohlaví

Děkuji

pavluska88
23. čer 2013

@kaczenka01 ahoj, moc gratuluji, mě to taky nedá spát, jsem už v 18 týdnu, taky čekám, až budeme vědět pohlaví, co se oblečení týče. Ale s ničím bych nespěchala být tebou. Počkej si alespoň do toho 20 - 24 týdne těhotenství. Jinak přeji hezké těhulkování 🙂

evcounek
24. čer 2013

já bych taky radši počkala, teď jsi v kritickém období. počkej po do 3 měsíce a pak se na všechno vrhni. Já se taky těšila a v 7tt jsem začala krvácet + následovali další problémy a rázem se vše změnilo. teď jsme byli na UTZ ve 20tt a tam nám dr. řekl, že mimi je menší v 19tt a ne ve 20tt jak mám uvedeno v průkazce tak zase problém. Máme přijít za 14dní a uvidíme jestli je vše v prořáku. Pokud ne musíme vše stihnout do 24tt aby se prý dalo ještě ukoncit těhu. ☹

kaczenka01
autor
24. čer 2013

@pavluska88 Děkuji moc

No toho se moc bojím komplikací a nebo že o to přijdeme bojím se cokoliv udělat. ☹
At se Vám daří a jste zdraví 🙂 a rychle rostete 🙂 🙂

kaczenka01
autor
24. čer 2013

@evcounek

Děkuji hlavně at sjte v pořádku bez komplikaci a vše Vám dobře dopadne 🙂

vlckulka
24. čer 2013

Jsi hodně v začátku a bohužel může se stát cokoliv, takže určitě ještě vydrž. Já šla zase do opačného extrému, pořád jsem nic nechtěla kupovat, nic zařizovat protože jsem se bála, že se cokoliv stane a pak budu mít doma věci a miminka ne ☹ No prostě pako, hormony se mnou mlátily 😕 😀 Mám dvojčata, takže jsem byla více sledovaná a najednou jsem v 31 tt skončila v porodnici s tím, že mě do porodu již nepustí a doma jsem měla pár kousků oblečků od kamarádek a kočár, jinak nic. Takže jsem si dlouhé dny v porodnici zpříjemňovala tím, že mi manžel nosil katalogy a já vybírala a vybírala a on nakupoval a nosil ke schválení a vše vlastně nakupoval on. Jen po cestě z porodnice, již s miminky, jsem si dokoupila pár nutných věcí (mléko, kosmetiku, pár oblečků atd.). No a zvládly jsme to 😵

zuzamik
24. čer 2013

@evcounek Moc držím pěsti, abyste byli oba v pořádku!!

@kaczenka01 Plně tě chápu: když se mi potvrdilo, že jsem těhu, měla jsem chuť to hned všem říct a běžet nakupovat 🙂 Je ale fakt lepší si počkat- času je na nákupy dost, znám hodně lidí, kterým to nakonec nevyšlo... ☹
Já doufám, že budeme v poho: nevolnosti mě minuly (teď už prý nepřijdou) a problémy zatím žádné nemám, tak uvidíme, jak nám dopadne utrazvukový NT screening a krev- jdeme na to 9.7. Docela se na to těším, až mimíska uvidím na velkém ultrazvuku- i u doktorky je to pro mě ohromný zážitek 🙂

bonavoxa
24. čer 2013

Já byla opačný extrém, všechno jsme dostali, postýlku vyrobil tatínek, kočárek jsme kupovali 14 dní po porodu. Asi bych priste začala po UTZ ve 13. týdnu nebo 20 týdnu, drív ne.

pavluska88
24. čer 2013

@kaczenka01 taky přeji hodně zdravíčka, ať vše dopadne na jedničku 🙂 Kdypak máš termín?

novynka
24. čer 2013

@evcounek ježkovi voči, já jsem na tom podobně :/ na velký UZ ve 20.tt jdem příští týden a taky mám strach, aby Dr. neřekl, že je mimi menší :( moje Dr. se na poslední kontrole podezřele u sestry pídila, v kolikátým jsem týdnu, a povídala jí něco o menším mimi, víc jsem se neptala... tak snad bude příští týden vše ok... ale zase třeba na jednom z předchozích UZ jsme byly skoro o 4 dny větší... tak snad 🙂 přeju hodně štěstí, ať jste v pořádku ;)

rimmet
24. čer 2013

určitě nic nezkazíš když si začneš dělat nějaké představy, seznamy atd...a pak třeba po tom 13 tt. začít pomalu nakupovat 🙂 já jsem pro mít vše hotový radši dřív, protože teď jsem ve 30. tt, ještě zdaleka nemám hotovo a jsem z toho nervózní, hlavně už nemám s tim pupkem tolik síly a ani chuť nic dělat. Když jsem na to náladu a elán měla, všichni na mě koukali jak na blázna kam spěchám....příště bych se na to vykašlala a měla radši vše třeba do toho 30 tt hotový 🙂

berynka
24. čer 2013

Taky jsem měla nutkání, ale tím, že jsem do poslední chvíle chodila do práce, tak na nákupy nebyl moc čas. Věci a oblečení na mimčo jsem začala dávat dohromady až tak kolem 30tt 😉.

eleanthis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz