Nakupujete v Pepcu?

dracoschuckyna
7. srp 2016

Ahoj maminky, nakupujete miminku v pepcu? Jake mate zkusennosti?

mandala
7. srp 2016

Docela to jde, někdy neodpovídají velikosti, ale jinak myslím, že na těch pár měsíců, než z toho zas vyrostou, je kvalita za tu cenu plně dostačující 😉

priscilla90
7. srp 2016

Nakoupila jsem plinky a hracky a zatim dobry. ☺ Ten kram se mi libi cenove i výběrem. Oblecky mam teda odjinud.

dracoschuckyna
autor
7. srp 2016

@priscilla90 a kde prosim nakupujete oblecky?

makronka222
7. srp 2016

Nakupuju obleceni, sem tam hracka, ale lahve, dudliky, misticky atd prenechavam firmam Nuk, Mam, DM... Cenove je to super i pekne barevny a na to ze ji vse vydrzi 3mesice tak zadny zazraky nepotrebuji, z F&F, Nextu se mi obleceni treba sepralo uplne stejne a stalo 10x vic

mollyweasley
7. srp 2016

Neuvěřitelně se sráží oblečení, legíny už tam v životě nekoupím, bodyčka jdou klidně o 15 cm.

esterka610
7. srp 2016

Tak já nevím, ale mě se nikdy nic nesrazilo a to má malá nekolikery legíny, obě děti nosí trička, spodní prádlo, já mám pár kousků. Sepere se to stejně jako třeba HM.

priscilla90
7. srp 2016

@dracoschuckyna Mám štěstí, hodně věciček jsem dostala od kamarádky- po jejím dítěti, hodně toho nakoupila tchyně a pak jsem si koupila bazarový balík oblecku - moc pěkné kousky. Jinak koukám v HMku, v F&F. Nějake drazsi taky moc nehrotim.

smillingangell
7. srp 2016

Nakupuju a bez problémů. A to mám sušičku a nikde se mi nic nescvrklo

jahodnice
7. srp 2016

Koupila jsem tam čtvery polodupačky, na délku odpovídaly, ale v pase se tak moc roztáhly, že z nich malá vypadávala. Měla je na sobě jednou a leží ve skříni. Za mě už nikdy, byly to vyhozené peníze.

soleilll
7. srp 2016

Kupuji tam levné oblečení - kvalita materiálu odpovídá ceně. Do školky to ale stačí. Nepočítám s tím, že bych něco třeba poté ještě prodala na bazaru, to nevydrží nebo bude hodně opotřebované. Pořídili jsme tam i pár hraček.

andysek2512
7. srp 2016

@dracoschuckyna také kupují, a některé věci supr, velikosti absolutně neodpovídají.... Malý má 63 cm a z pepca mu dávám vel 74.... Ale teď odtamtud mám bodycko a malý byl od něj chlupatý pod krkem jak hodně slinta no. Tak asi litne do koše:-/

jennnyg
7. srp 2016

Ja ziju ve Skotsku, ale mama tam taky koupila par veci pro malou. Bodycko venitr psane 80 a je ji ted, ma pul roku a 66 cm 😀 a napriklad koupila v kiku puncochace, vevnitr 62-68 a jsou stejne dlouhy jako mala.. tak to netusim, kdy je bude nosit 😀 kdybych si mela vybrat z techto dvou, tak urcite pepco 🙂

ifiim
7. srp 2016

Jak je psáno výš, některé polodupacky v pase povolily, u jednoho bodyčka byl špatně přišity druk..Ale na to,kolik věci máme z Pepca, je to dobré. Číslování někdy pěkně lítá, tak na to pozor, ale jinak absolutni spokojenost. Pěkné věci za málo peněz. 🙂 Nikdy odtamtud neodejdeme s prázdnou🙂

dracoschuckyna
autor
7. srp 2016

Tak ja zitra mrknu v F&F a H&M 😀
A mate zkusennosti s těhotenskýma leginama z H&M?

sara84
7. srp 2016

Do skolky dobry, dalsi uz to moc nepodedi...i kdyz tricka, rifle ok. Ty drzi 🙂 ponozky, bodyna mi nesedi material.

piwinka
7. srp 2016

V pepcu nějaka trička. Leginy už ne. Po prvním pouziti hrůza popřál se na žáků. Nejlepší věci ktere drží jsou v HM, Zara, Reserved, Next 🙂 sice o trošku dražší ale vyplatí se to 🙂

petrasipkova1
7. srp 2016

nakoupila jsem tam malé na léto trička, tuniky, leginky, kraťasky, ponožky - vše příjemné, lehké, levné, krásně barevné, sladěné, super, nic necuckatí, nesráží se, nemění tvar ani barvu, a to peru pořád dokola. Za ty peníze super, s děděním moc nepočítám, protože ted všechno pobryndá ovocem a nestíhám hned přepírat jelenem, tak mi beztak zůstávají fleky a z venku jak leze všude po čtyrech tak kalhoty taky zničí tak je jedno jestli zničí leginky za 49 kč nebo 159 Kč 🙂 Jinak velikosti jí teda seděly, ale má už teda 86. HM a FF kupuju malé taky a nechávám jí to třeba na výlety, návštěvu, k doktorce atd 😀 Na lítačku doma, na zahradě, hřišti má z bazarku, Kik, Pepco ... 🙂

verucz
20. srp 2016

Obcas tam neco koupim a jsem spokojena. Velikosti mi prozatim vzdy sedely. Kvalita stejna jako z hm ci c&a ovsem cena je nizsi. Za mne tedy ano😊

pajjulinkaa
20. srp 2016

@verucz dovolim si nesouhlasit, kvalita je podstatně horší než z obchodu h&m nebo c&a... ale je to asi věc názoru

sasui1
20. srp 2016

@dracoschuckyna tehotenske leginy z hm hruuuza! Snad po prvnim vyprani uz pres ne slo videt jak byly "liche" taky (jsem jak se rika silnejsi) a hned rozsoupane mezi stehnama...

bartovka83
20. srp 2016

Kupuji v Pepcu synovi do školky. Kvalita bych řekla je úměrná ceně. Teplaky a trička za hubičku a do školky to bohatě postačí, protože to tam stejně zničí. Takže za me spokojenost, ale s oblečením na mimco bohužel zkušenost nemám. Na mimco jsem dříve kupovala hodně v Lidlu. Vecicky k neutahani, tak jsem byla spokojená. Na fajnovejsi nošení pak C&A, H&M, F&F.

pivonka2
20. srp 2016

Koupila jsem v Pepcu dětem spodní prádlo - super, drží, gumičky z toho nelezou a velikost odpovídá (na rozdíl od kalhotek z Kiku, které se srazily z veikosti 104 na velikost pro panenku), mají i malé boxerky, což je super, vel 86 za tyhle peníze mají jen tam. Trička neřeším - tam jdu po ceně, do nich nemá smysl investovat, jak to patlají vším možným a nemám nervy je pořád napomínat. Velikosti odpovídají. Trochu problém mám s tepláky, které mi přijdou strašně umělé a žmolkovatí - ty už nekoupím. Legíny máme jedny dobrý. Taky redukci na prkýnko s Práškem 🙂)) Líbí se mi jejich věci do domácnosti. Za mě spokojenost velká.

evulina77
20. srp 2016

@dracoschuckyna kvalita je hodně proměnlivá. Něco se dá a je super, něco fakt nejde. Ale to se dá odhadnout už v obchodě. Umělotiny nekupuju, ale bavlněné věci jsou většinou ok. Nejvíce mi vyhovují kvalitou a cenou věci z Lídlu, to je fakt dost dobré. F&F je taky v pohodě, ale cena je zbytečně vysoká, proto tam nakupuji víceméně jen ve slevách. Kik taky jde. HM, Next, Lindex apod. jsou podle mě zbytečně drahý. Ale já na "značky" nikdy moc nebyla, máme sice taky pár "značkovýách" kousků, ale většinou z bazárků...

angie.shy
20. srp 2016

Jelikož suším v sušičce, tak tam musím nakupovat minimálně o jednu velikost větší, protože se to o tu jednu velikost minimálně srazí, ale trička a sukýnky se mi tam líbí, nakupuju tam ráda, jen třeba velikost 104 a 110 je úplně stejná a tak dále, takže spíše přiměřeně a o dost větší a počítám s tím, že se to srazí.

eloana
20. srp 2016

kupuji na starsi deti..... starsi syn to zlikviduje uplne stejne-zda ma tricko za 150 nebo z pepca za 49🙂 a take se mi nic nesrazilo🙂

dracoschuckyna
autor
28. srp 2016

@sasui1 ja si koupila v C&A leginy a jsen spokojena.. a zase extra drahy nejsou coz je super...taky mam stehna a drzej coz jsem nejstastnejsi 😀