Nakupujete výbavičku v krámě nebo přes internet?

zzzzuuuuzzzziiii
17. črc 2011

Ahoj holky, pomalu se začínám koukat, co všechno budeme muset pořídit pro našeho prcka a já se chci zeptat na Vaše zkušenosti, jestli jste koukaly nebo koukáte po internetu, nebo prostě zajedete někam do krámu a nakupujete. Zatím mám seznam na A4 🙂. Díky za odpovědi.

kalo
17. črc 2011

Nakupovala obojím způsobem. Když jsem na něco, co se mi líbilo, narazila v obchodě, tak jsem to koupila hned, ostatní přes internet...(a toho byla většina)

gretuschka
17. črc 2011

ja nakupuju jak se da,pres internet je to nejmene namahave s rostoucim brichem.Nedavno jsem odkoupila uz pouzite ale znackove a pekne hadriky pro mimi od 0-1 roku a mam toho plnou skrin.Za smesnou cenu,navrhuju ti to same,zjistit jaka je kvalita oblecku a odkoupit,mimi poroste rychle,na ty prvni mesice staci par kousku!

luciebx
17. črc 2011

ja nakupuji taky v obchodech i prez internet.. zalezi na cene ... .a souhlasim s gretuschka.. ja taky nakupovala jako magor na ty prvni mesice.. do pul roku bych rekla a maly to nestihl ani unosit.. takze sem kupu prodala.. takze i znackove pouzite zbozi sezenes za pusu a v top stavu.. vim ze prvorodickam se toto moc asi nezamlouva ja sem taky nekoupila nic pouziteho.. ale ted se tomu nebranim...takze toho moc nenakupuj pac pak zjistis ze ti mimi lezi cely den v jednech dupackach.. a ze ven toho stejne moc nenachodite takze nejaky super hadriky nejsou vuuubec potreba.. treba jen 2 kousky kdyz se fakt nekam jde a chces se s mimi ukazat..

crca
17. črc 2011

Dá se říct,že v 99% jsem kupovala přes net,jen nějaká bodýčka v Tescu a overálky,ale jinak od přebalováku,kočárku,po lahvičky a savičky a teploměr přes net.je lepší vyhledat si nějaký obchod,kde mají co nejvíc věcí a potřeb pro mimi,pak ušetříš na poštovném,než brát lahvičky z jednoho a teploměr z jiného,to se pak nevyplatí 🙂 A kupuji do teď přes net 😉

pavcza
17. črc 2011

Taky jsem většinu věcí nakoupila přes net, mně i přijde, že tady moc krámů s pěknýma věcičkama ani nemáme, nejvíc věcí jsem pořídila na mimibazaru a za super ceny, i nové značkové mnohem levněji, ale i nošené v super stavu. Jinak zase ne všechna mimča maj celej den jedno body a jedny dupky, náš malej byl zpočátku hooodně blinkací, takže jsem nakonec byla ráda, že mám do čeho převlíkat. 😀 Jinak dražší věci jako třeba kočárek je lepší vyzkoušet v běžném obchodě, osahat a tak a pokud se vyplatí levněji objednat z netu, tak bych to udělala. Jinak jsem s žádným internetovým obchodem neměla problém (ťuk ťuk ťuk). 🙂

hansed
17. črc 2011

Hodně věcí jsem odkoupila přes net, jak píšou holky, jednalo se hlavně o oblečky...koukni do bazárků, maminky tam často odprodávají celé balíčky hadérků.... a za krásné ceny 😵 a zbytek výbavičky jsem koupila v krámě, nebo to objednala přes net a do krámu si nechala poslat.... 😉 je to za nulové poštovné a doručí vše najednou 🙂

adenka84
18. črc 2011

já též prakticky kouila vše přes net..na mimibazaru se dá sehnat pro miminko ledacos..jak nové tak obnošené..koupila jsem prakticky tak celou výbavičku...lehátkao, nosítko, prostěradla, postýlk, přebalovací pult, nějaké pidivěcičky, plenky no spoustu věcí..je to pohodlné ä docela i rychlé...

jancaroul
19. črc 2011

Myslím, že nejlepší je pokud je to možné obhlédnout v krámě, nakoupit přes net (všechny dražší věci - postýlka, přebalovák, kočár atd.), ušetříš většinou nemalé částky ;) A souhlas s oblečením, nepřehánět, opravdu ty první měsíce dítka rostou jako z vody a většinu věcí vůbec nedokáží unosit a hlavně každá návštěva něco dalšího ještě donese, takže nakoupit jen nezbytný základ. V dnešní době není v případě zjištění aktuálního nedostatku něčeho doběhnout a nakoupit - třeba lahvičky, já je tedy dopředu nekupovala, a dobře jsem udělala, plně jsme kojili a pak jsem kupovala až ty s větším obsahem. Bez některých věcí se dá i v pohodě obejít zcela.