Nákupy přes nakupyvanglicku.sk - Zkušenosti?

jijitka
14. říj 2009

Ahojky, už delší dobu v jiném tématu řešíme - zatím jen teoreticky - možnost objednávání zboží z Anglie přes www.nakupyvanglicku.sk, ale nikdo s tím nemá praktickou zkušenost.
Najde se někdo, kdo tuto službu (nebo i jinou na stejném principu) využívá??
Prosím o informace. Díky 🙂

manika77
14. říj 2009

ahoj ja objednavam priamo cez anglicku stranku veci a je to v pohode.. 😉

dosa
14. říj 2009

tiez som nedavno objavila tu stranku a som pozerala ten cennik, no neviem, ci by sa mi to za tych par kuskov pre deti oplatilo. ja nie som konfekcny typ, ja sa na dialku neobleciem 😒

manika a to sa ti ako podarilo? mne sa nedalo napriklad na nexte prihlasit. s tebou by som sa ja mala asi kamosit 😉

jijitka
autor
14. říj 2009

manika - objednáváš přímo nebo přes prostředníka jako je na uvedených web. stránkách?? to je dost velký rozdíl. Stejně jako dose se mi totiž ceny za poštovné + další služby k tomu zdají dost vysoké pokud bych objednávala jen pár věcí sama pro sebe.
Existují tedy nějaké anglické stránky, odkud ti to pošlou na SR nebo ČR ??

ooxy
17. říj 2009

ahojte, mne sa tie ceny za postovne nezdaju zle...objednavam veci pre moje dvojicky tak, ze mi ich objedna kamoska, ktora zije v UK a domov to ide cez dorucovaciu spolocnost, v ktorej robi moj manzel, cize to mame za naklady...a vyjde ma to asi tak, ako keby som ten balik objednala cez nich. ked sme objednavali s kamoskou prvykrat a slo to cez postu, tak vam poviem, ze sme dobre zacvakali... rozmery a vahu zasielky uz presnepresne neviem...ale kludne za balik do 10kg v krabici tak 60 x 45 x 40 cm mozete zaplatit cca 150 eurs poistenim... a to sa teda neoplati.
tiez by ma zaujimalo cez aku aknglicku stranku objednava manika, pretoze na next sa mi tiez nepodarilo zaregistrovat tu zo svk... a nie sme ani v statoch, v ktorych umoznuju nakupovat z ich webu...

juja
17. říj 2009

ahojte kočky ja som tiež hľadala stránku s anglickým tovarom pre deti a tiež som vyvalila oči keď na mothercare - z tejto sa dá objednať aj do SR chceli účtovať poštovné okolo 800 SK, tak som sa na to vykopla a teraz už objednávam cez jednu kočku v mimibazar a som maximálne spokojná . Ona si sice za jednu libru účtuje viac ako je v kurzovom lístku, ale keď som to prepočítavala, tak sa mito stále oplatí pretože nikam nemusím chodiť napíšem objedávku, tovar tam majú vždy na sklade a príde mi domov poštou cca o 2 týždne po objednaní...objdnávam si u nej next, mothercare, marksprencer a zatiaľ bez problému 🙂

juja
17. říj 2009

jo a ešte... keď som to vravela jednej kamoške, ktorá žije v Blave a ukazovala jej nohavky z Nextu, tak vyvalila oči, že v Blave sa im o takom tovare ani nesníva a že je to o dosť predražené, tak so si to cez mimibazar a nemusím sa trepať zo ZA do BA a aj tak nič nekúpiť 😉

katyl
17. říj 2009

v blave v Nexte nic poriadne nemaju 😖
aj ja si objednavam cez MMb baby a som spokojna
to nakupyvanglicku sa podla mna neoplati pre male zasielky, lebo:
musis platit za tovar, cez banku tam mas este poplatky cca 10 euro navyse,
plus ta doprava ti to predazi dalsich nejakych 30 euro minimalne.
raz som si tak dala doviezt kocik, ale ten som kupila velmi lacno, tak sa mi to oplatilo aj s prevodom aj s dopravou
oblecko mi za to nestoji, to skor ist na tyzden do Londonu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lvenc
18. bře 2014

Přes NakupyVAnglicku.sk už jsem objednával, vše došlo v pořádku a rychle. Takže můžu doporučit, jsou spolehliví. 😉

Ještě taky doporučím Shipito.com (ti zase posílají z USA)