Nákupy v Polsku. Kam bych mohla zajít?

kaxulka
12. bře 2012

Ahojda maminky a těhulenky =) vím, že se toto téma tady už nachází, ale našla jsem jen z roku 2008 a chtěla bych spíše odpovědi z bližšího data 😉 Chystám se na nákup dětských věcí do Polska, konkrétně do Lubawky a do Kamienny Gory. Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nákupem z těchto měst, kam bych mohla zajít a tak 🙂 100pro bych si tam chtěla koupit kočárek a to asi Roan Maritu Eleganc, tak jestli se to vyplatí. 🙂 Děkujiiiiii 😎

eliss2
12. bře 2012

@kaxulka ahojky, tak ymne toto tema zajima. Na kočarky jsem se ptaly uz v jedne diskuzy z minuleho tydne, je tady a jemnuje se Kočarky z Polska. zkusim to najit.

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarky-...

kaxulka
autor
12. bře 2012

Už to pročítám 🙂 dost chválí ten Těšín, jenže to máme dost z ruky 😀 takže pofrčíme do tý Lubawky 🙂 a doufám, že tam seženu 🙂

eliss2
12. bře 2012

@kaxulka tak tam je asi jedno kde, spis ty značky. Jinak ja tam segre koupila paradni bodičko na malou a i zimni kombinezu. Nejak teda zvlas tlacine mi to neprijde co se tyče oblečeni, ale zas tam maji veci ktere u nas nejsou.

kaxulka
autor
13. bře 2012

Právě, že bych tam chtěla koupit už všechno...co mi chybí 🙂 všichni to vychvalujou, tak snad....Polské kočárky mám prohlídnuté, to si vyberu, jen, abych je zrovna někde našla 😀

eliss2
13. bře 2012

@kaxulka a jakepak značky jsi vybrala?

kaxulka
autor
13. bře 2012

No teď je pro mě největší favorit Ten roan marita eleganc 🙂

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz