• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nákupy v Polsku. Kam bych mohla zajít?

13. března 2012 
Ahojda maminky a těhulenky =) vím, že se toto téma tady už nachází, ale našla jsem jen z roku 2008 a chtěla bych spíše odpovědi z bližšího data :wink: Chystám se na nákup dětských věcí do Polska, konkrétně do Lubawky a do Kamienny Gory. Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nákupem z těchto měst, kam bych mohla zajít a tak :slight_smile: 100pro bych si tam chtěla koupit kočárek a to asi Roan Maritu Eleganc, tak jestli se to vyplatí. :slight_smile: Děkujiiiiii :sunglasses:
12. bře 2012 v 11:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaxulka ahojky, tak ymne toto tema zajima. Na kočarky jsem se ptaly uz v jedne diskuzy z minuleho tydne, je tady a jemnuje se Kočarky z Polska. zkusim to najit.

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarky-z-polska-jake-mate-zkusenosti-2/?page=1#post-64133163
12. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už to pročítám :slight_smile: dost chválí ten Těšín, jenže to máme dost z ruky :grinning: takže pofrčíme do tý Lubawky :slight_smile: a doufám, že tam seženu :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaxulka tak tam je asi jedno kde, spis ty značky. Jinak ja tam segre koupila paradni bodičko na malou a i zimni kombinezu. Nejak teda zvlas tlacine mi to neprijde co se tyče oblečeni, ale zas tam maji veci ktere u nas nejsou.
12. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě, že bych tam chtěla koupit už všechno...co mi chybí :slight_smile: všichni to vychvalujou, tak snad....Polské kočárky mám prohlídnuté, to si vyberu, jen, abych je zrovna někde našla :grinning:
13. bře 2012 v 10:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaxulka a jakepak značky jsi vybrala?
13. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teď je pro mě největší favorit Ten roan marita eleganc :slight_smile:
13. bře 2012 ve 20:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
5. kvě 2012 ve 20:26 • vacek
Tvůj příspěvek