Nastřelení náušniček v Praze

gosa22
25. zář 2016

Maminky poraďte, kde v Praze najdu milého a šikovného doktora/ku, který/á nastřeluje náušnice? Opravdu pouze super ORL doktory, kteří umí pracovat s miminky/batolaty.
A ještě prosím o názor - dcerka má 13 měsíců, ale náušnice ještě nemáme (prozatím jsme nemohly dát), má cenu to teď dávat, nebo nechat až později? Mám strach, aby se třeba necukla, aby to nehnisalo...stále váhám, zda do toho jít, nebo ji nechat bez (nemá moc vlásků, občas nám někdo řekne chlapečku a že má syn hezkého brášku...byť máme růžovou mikinu... 😒 )
Děkuji za rady.

pandabox
25. zář 2016

@gosa22 ja rozhodne takhle malym detem nausnice nedam.... prijde mi to zbytecny, vlastne asi jen dobry pro ukonejseni maminky. At se dite rozhodne samo az bude vetsi, jestli je chce.

gabca91
26. zář 2016

ja mam dve holcicky jedna 5let a nausnice chtela pred rokem a pul sama nastrelit u doktorky a druha ma 16mesicu a nemame zatim taky nausnice sice si nas taky pletou obcas s klukem ale co uz 😀

journals
26. zář 2016

Ahoj, určitě si najdi nastřelování Bany - doporučuju z vlastní zkušenosti! Perfektní přístup, krásné prostředí a naušničky krásné 🙂

gosa22
autor
26. zář 2016

@gabca91 když mně je tak líto, když jí říkají chlapečku...v jejím věku jsem vypadala úplně stejně (je to moje malá kopie), jen jsem měla právě náušničky, to jediné nás odděluje...ráda bych, aby je měla...k holkám to prostě patří 😉 ve školce pak budou chodit na bazén a další aktivity (vím, jak teď syn chodí), škola ani nemluvě...proto bych to radši nechala udělat...ještě to vše promyslím

journals
26. zář 2016

@gosa22 Já byla taky dlouho za chlapečka 😀 ne, určitě zkus Bany - já jsem si je nemohla vynachválit 😉

verunka_korunka
26. zář 2016

Taky mám stejný problém v obchodech a mhd... Ale co už... Taky Terezka nemá náušnice, měli jsme odložené očkování a navíc si začala tahat až rvát ušní lalucky, takže náušnice nepřichází v úvahu ani teď. Takže počkáme ještě rok až z toho bude mít trochu rozum. A orl, byla jsem s ní na čištění uší tady u nás na poliklinice Petrovice a v soukromé klinice kde je jedna lékařka a dva lékaři na ne byla na internetu samá chvála. Takže určitě půjdu tam, paní doktorka byla hodná a malá pěkně držela. Ale pozor je tam i druhá ordinace s lékařkou která má spíš negativní reakce.