Náušnice pro miminko, kde a za kolik jste kupovali?

strawberr
18. říj 2015

Ahoj maminky, švagrová čeká holku a chtěli bychom té malé darovat náušnice. Kde a za kolik jste kupovali náušnice pro nejmenší? Lepší píchnout, nebo nastřelit? Bílé, žluté zlato, stříbro, nebo chir.ocel? 🙂 a co objednání přes internet? Nebo raději koupit v kamenné prodejně (tip na Brno? 🙂 ) . Moc děkuji za odpovědi.

macinka0007
18. říj 2015

TAk za mě určitě nastřelit 🙂 máme žluté zlato kupoval jí je děda 🙂 kdyby já tak bude bílé zlato :D a naušničky stáli asi 3500 🙂 a přes net tomu moc nevěřím :D a jelikož jsou z jihu čech tak v Brně nevím kde 🙂

eficenka
18. říj 2015

ahoj, a víš jistě, že touží po náušnicích?
znám i hodně maminek, co holčičkám náušnice nedají - dostanou je - až si řeknou ( třeba v 5ti letech, ve 12ti atd..)
jen aby to nebyl dárek, který se ani nevyužije,....
jinak naší malé kupovala tchýně - z bílého zlata na 2200, ale leží v tom šuplíku 😉

sikorina
19. říj 2015

Ja jedine titanove. Jsou mnohem levnejsi nez zlato, kov je velice odolny a nezpusobuji zadne alergicke reakce. Jsou taky mnohem lehci nez jine kovy! 😉

stepula90
19. říj 2015

Dávat malým mimčům naušnice je blbost, argument typu, že si v období miminka tu bolest nebudou pamatovat a jak to budou mít aspoň za sebou je o ničem... Taky jsem toho názoru, že by měly dostat náušničky až si řeknou. Nemyslím si zrovna, že by někdo miminku vytrhl drahé naušnice z uší, jak jsem občas slýchávala od svých babiček, tetiček... Ale je to podle mě zbatečnost!

sajus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mik_a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika82
19. lis 2015

ja som za nastrelenie

pavcza
19. lis 2015

Záleží na vkusu rodičů, aby se líbily, nenápadně vyzjistit, jaké zlato třeba preferují. Já malé pořizovala bílé zlato a stály tušim okolo 3000,- a bylo to v klenotech Aurum, což je myslim, po celé republice. Šla bych jinam, možná bych vybrala i levnější, ale tchýně tam má kamarádku a jelikož je kupoval tchán (dle nich je musí pořídit děda, nevim, kde na to přišli), tak jsem vybírala tam.

barumat
19. lis 2015

Rozhodně doporučuju nastřelit, miminka o tom prakticky nevědí a je to bez krve, zatímco píchnutí způsobí, že se druhé ouško reakcí na bolest při prvním stáhne a víc bolí. Jinak v Praze jedna paní nastřeluje miminka (strašný slovní spojení 😀 ) a doporučuje pro ně náušničky z chirurgického PLASTU - jsou lehčí, nezpůsobují vůbec nic (třeba mně při chirurgické oceli ucho hnisalo měsíc, až na zlatě přestalo jako když utne, a kdykoliv ocel vrátím, začne ucho zase bolet) a jsou krapet širší, takže pak není vůbec obtížné vyměnit je za normální klasické náušničky ani u opravdu malého miminka. Koneckonců nemusíte dávat náušničky, ale poukaz na nastřelení. Do Brna za Vámi paní asi nepojede, ale jako tip to možná oceníte 😉 KAŽDOPÁDNĚ doporučuju rodiče mírně naťuknout - třeba opravdu náušničky neplánují. Pak je hezkým dárkem i přívěsek s řetízkem pro štěstí.

zuzapra
19. lis 2015

Mame pichnute, vubec to miminko neboli, protoze na to strikaji znecit. sprej. Bile zlato s kaminky, kupovala svagrova v Brne. Pro me krasna holcicka a k holcickam patri nausnice a dlouhe vlasky. Upozornuji,ze je to muj nazor! 🙂

zuzika05
24. lis 2015

Naušnice rozhodně nastřelit! Jinak já sem kupoval v Tescu (Brno - krpole) mají takový šperkařství a taky z různých internetových stránek, když byla dcera větší - nausnice-e atd.

neyki
5. dub 2016

V našem eshopu můžete vybrat z velkého množství náušniček ze zlata - jak bílého a žlutého, tak i růžového. Pro nejmenší parádnice nabízíme náušničky s bezpečným zapínáním. 🙂

babanci
24. zář 2018

Napřed jsme nastřelili a po nějaké době vyměnili ty pecičky, co dávají, za normální dětské náušnice. Koupili jsme v kamenné prodejně, z bílého zlata, fialky s kamínkem. Máme Violku, tak proto.

babanci
24. zář 2018

@stepula90 Tak u mě to bylo naopak. Naši mě nenechali píchnout uši a mě to celé dětství mrzelo a vyčítala jsem jim to. Bála jsem se jít, protože se děsím jehel, ale tak jsem po náušnicích toužila, že jsem si je nechala píchnout ve 24 letech. A bolelo to jako čert. ☹

oveckaluky
24. zář 2018

@babanci Naší mamce je taky nenechali píchnout, ale nenašla nikdy odvahu...našla ji až hodně později - nechala si je nastřelit, udělala si radost k šedesátinám 🙂 Nikdy není pozdě 🙂

babanci
24. zář 2018

@oveckaluky To teda!Moje tři dcery měly náušnice už pár dní po porodu,tenkrát to dělaly zdravotní sestry u nás v porodnici běžně. Vnučky v 5 pěti měsících.

oveckaluky
25. zář 2018

@babanci Jj, já prý šla taky z porodnice s náušnicemi, ale holkám mi píchli uši až na 4 měsících, po prvním očkování.

gabik888
26. črc 2020

Ahoj holky, poradíte nějaké zlaté (bílé zlato) nebo klidně i stříbrné náušničky se zvířecími motivy? Já doporučuji nastřelit, přijde mi to takové víc profi.