Nejdelší dudlík co znáte. Poradíte?

vero987nika
24. črc 2021

Ahoj, poradil by někdo fakt dlouhý dudlík? 😁 náš prcek má velký hemangiom na vrchním rtu, díky kterému mu dudlík nedosáhne do pusinky natolik hluboko aby si ho udržel. Takže zatím dáváme dudat malíček 😀 léčba bude cca na rok, takže rady typu počkejte mi psát nemusíte 😁😁 děkuji 🤍

terezia10
24. črc 2021

Takový ten klasický dudlik jste zkoušely ten je docela dlouhý https://www.babyrenka.cz/prima-baby-kaucukovy-k...

michaelarousova
24. črc 2021

@vero987nika taky bych tekla takovy ty retro dudliky nebo bibs☺️

vero987nika
autor
24. črc 2021

@michaelarousova bibs jsem zrovna objednala tak uvidíme až přijde ☺️

veruuu_kubesovic
24. črc 2021

myslím, že taková ta retro květinka by měla být možná dostatečně dlouhá

blbajulca
24. črc 2021

@vero987nika a nešlo by to bez dudlíka?😅

malytlustyhroch
24. črc 2021

Dudliky pro statsi deti treba +12m, +18m (mam,nuk,babylove...) jsou delsi (ale bohuzel samozrejme i sirsi).

vero987nika
autor
27. črc 2021

@blbajulca díky za skvělou radu, to by mě vážně nenapadlo 🙂👍 myslím že když neustále dudá na prázdno, brečí, a uklidní se když mu dám dudat prst, tak je na čase se pokusit sehnat dudlík... a ne, není to proto že má hlad. Kdyby to bez dudlíku šlo, tak nesháním po všech čertech nějaký co mu sedne. Myslím si že trpí už tak dost, pokud mu to dudlík aspoň trochu ulehčí, tak ho dostane

mdch91
27. črc 2021

@vero987nika dudliky jsou na ulehceni matce, ne diteti, ale chapu, pokud mu nejde prisat se na prso

vero987nika
autor
27. črc 2021

@mdch91 je to ulehčení pro nás oba, když chce dudat a nemůže ... opravdu mě nebaví tady polemizovat o tom jestli podle ostatních dělám dobře nebo ne, máme to dost těžký i bez toho. Zkusíme cokoliv co nám situaci pomůže ulehčit.

mimi1004
27. črc 2021

@mdch91
@blbajulca Dámy, to jsou rady, fakt 🤦‍♀️
@vero987nika S dudlíkem neporadím, ale držím pěsti, ať se ten správný najde 🍀

mdch91
27. črc 2021

Promin, neznam vasi situaci. Jen jsem chtela napsat, ze pokud muze sat z prsa (a ze nevim, jestli muze), pak potrebuje sat z nej a ne z plastu. Divila byses, kolik maminek to nevi. Jasne, ze pokud mu doba na prsu zpusobuje nejake nepohodli, pak neco dudat potrebuje a resenim bude dudlik.

malytlustyhroch
27. črc 2021

Obe deti mam dudlikovy a chapu, ze schanis dudlik, ale kamaradka nechala deti dudlat/zuzlat ruzek takovy decky misto dudlika. Pak jsem na to i nekde narazila, ze to kdosi doporucuje jako alternativu k dudliku. To by pro vas mohlo byt reseni, protoze ruzek decky se snaz prizpusobi vasim potrebama nez dudlik, jen nevim jestli to zvladaji uz deti od narozeni nebo az trochu vetsi. A taky ne kazdymu to prijde jako lakava predstava.

blbajulca
27. črc 2021

@vero987nika promiň, ale fakt nejsem jasnovidec...není potřeba se hned čepejřit...To byla pouze otázka...já proti dudlíkům vůbec nic nemám, jen mi přijde, že to cpe spoustě dětem zbytečně automaticky...

vero987nika
autor
27. črc 2021

@blbajulca na blbou otázku blbá odpověď 🤷🏻‍♀️