Nejkrásnější šatičky pro malé holčičky

hojda
30. pro 2013

Milé maminky,

taky rády vybíráte šatičky pro své malé parádnice? 🙂 Pokud ano, tak jste ve správné diskuzi 😉 . Zde můžete vkládat fotky šatiček, které máte, nebo se vám líbí a dle vašeho názoru, jsou prostě úchvatné, tak je škoda se nepodělit s dalšími maminkami 🙂 . Ostatní můžou třeba hlasovat pod fotky, které šatičky se jím nejvíc líbí 🙂 . Těším se na poklady z vašich šatníků!

hojda
autor
30. pro 2013

A hned jedny vkládám 😉

hojda
autor
30. pro 2013

A další🙂

hojda
autor
30. pro 2013
hojda
autor
30. pro 2013

A ještě jedny 😀

hojda
autor
31. pro 2013

Nikdo se nepřidá?

hojda
autor
11. led 2014

Nikdo nemá v šatníku pěkné šatičky? 😉

miji87
22. led 2014

kdybyste měla některá zájem ...

miparime
28. led 2014

Já mám ráda obchod Coccodrillo na Hatích, mívají tam obrovské slevy vždycky na lonské kolkce a nevadí mi si počkat.

hojda
autor
18. únor 2014

@miparime Jj to mívají i ve Znojmě a v Praze.

miparime
19. únor 2014

@hojda Praha je pro mě z ruky, to Znojmo mám coby kamenem dohodil 🙂

hojda
autor
19. únor 2014

@miparime Jj já myslela, ale přímo ve Znojmě, ne Hatě, jestli tam tedy ten obchod ještě je.

eviku0
10. bře 2014
Uživatel eviku0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od eviku0.

nevěděla jsem odolat když jsem tam naposledy byla a koupila jsem pro kamarádku http://www.freeport.cz/data/imgs/27181l.jpg, o týden k ní jdu po delším čase na návštěvu, tak abych nešla na prázdno 🙂

sanetta
30. kvě 2014

Velký výběr šatů ve vel. 74-176 cm z biobavlny s UV ochranou od zn. Sanetta, prodejna Brno, Orlí 3

tyna94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emilkamilka
30. zář 2018

stará tema, ale znovu otevřu. Kam chodíš nakupovat dětskou modu? Jsou to moc pěkné kousky.