Nejlepší plastová jídelní židlička?

kalisha
28. lis 2015

Dobrý den maminky,scháním velmi kvalitní platovou jídelní židličku.Malé je 4,5 měsíce,ale je větší a jelikož už ted má přes 8kg,tak hledám židličku aspoň do 20kg,nevíte o nějakých?Co jsem našla tak byly jen do 15kg.Moc děkujuu 🙂

blanka.k
29. lis 2015

Nano Bloom 😉 Je do 35kg a vypadá suprově a je stabilní. Syn měl ve 4,5 měs. 8,3kg a hrozně se to pak zpomalilo, v roce měl 10,5kg... 15kg překonal před 4.narozeninami 😀 😀

sara84
29. lis 2015

Taky se pridavam, to pribiran se zpomali 🙂) a mame per perego prima pappa a unese vklidu i naseho 4.leteho s 16kg !

palkovaadela
29. lis 2015

To přibírání se zpomalí jen co se začne s příkrmy a začnete se i víc hýbat 🙂 A my teda máme tuto http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/caretero-pri... a max spokojenost jen máme jinou barvu 🙂

panihk
29. lis 2015

Máme tu obyč z Ikey a jsme spokojení.

rencatupa
29. lis 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Tak zkuste třeba rostoucí Zopa Grow Up http://www.funbaby.cz/eshop/na-doma/zidlicky-lehacky/zidlicky/zopa-rostouci-zidlicka-drevo-col-white/ přizpůsobuje se tomu jako dítě roste a má nosnost až 60 kil :D

kocour1
30. lis 2015

Ahoj, já myslím, že není nutné pořizovat židličku s větší nosností, než je 15kg...moje dcera má 15kg nyní ve třech letech a od dvou let už v žádné židličce nesedí, sedí s námi normálně na židli. Dokonce se do většiny židliček má problém vejít kvůli délce nohou. Po vystřídání několika židliček jsem nakonec zůstala u klasické malé židličky z Ikea...je poměrně malá, přitom pohodlná, dá se zasunout ke stolu - poměr kvalita a cena je bezkonkurenční🙂. Pro starší děti, které ještě nedosáhnou ke stolu, se pak dá později pořídit takový podsedák - myslím, že je mnohem lepší, než dětská židlička pro starší dítě🙂

betelgeuzz
30. lis 2015

Pro tak malé dítě židličku jedině s polohováním. Do té ikea, nebo podobných bych teda neposazovala. měli jsme Fábulu od Babypoint, byla jsem spokojená, ale podle mě jsou tyhle židličky dost podobné. Klidně vem nějakou z druhé ruky, vydrží hodně, ničí se akorát potah a šikovný člověk si ho za pár korun vyrobí nový. Nebo bych krmila v lehátku, dokud nebude sama sedět a pak pořídit ty židličky typu ikea.

boonek
1. pro 2015

Dceři je 5m a dnes zrovna objednávám Peg perego prima pappa 😉