Nepromokavá souprava - máte zkušenosti?

hyriska
19. led 2012

Prosím o vaše zkušenost s nepromokavými soupravami. Máte je doma pro děti? A využíváte je? Děkuji

weri1
19. led 2012

mám od tchiba a je super.....dítko v suchu...i když ještě lezl. Nezničí se , je v nich teplo. Jsou fajn

hojda
19. led 2012

TAky máme Tchibo, jen letos jsme ho vytáhli až teď v posledních dnech.

mpavlinka
19. led 2012

My máme z Kiku a taky spokojenost 🙂

katchi
19. led 2012

Kamaradka ma a je velmi spokojena. Ja bych se chtela zeptat, jestli jsou ty nepromokave kalhoty lepsi zateplene nebo nezateplene?

petrakm
19. led 2012

Spotty otter🙂10 000 sloupec,maji i jen do deště a nebo zimni verzi,super vychytávky,dražší,ale ted v ledových slevach se dá koupit za půlku😉a nejlépe přímo z Anglie..tchibo jsme měli-zimni verze super,cena uz je ale trosku vyšší vzhledem k ne zrovna vys. sloupci,ale ted se da urcite poridit ve sleve..budu psát spis k ty dešťový jaro-podzim--neprodysne,takovy trosku igelit:-/a kdyz se dlouho rochnil v desti,tak stejne promokl,ale samozřejmě za tu cenu super..pokud neplanujes někde nechat deti valet v desti nebo nebydlis třeba u Baltu ,tak tchibo postaci

neu.sona
20. led 2012

Snoxx. Nejlepší, co znám. Už máme druhou. Ale je to kombinéza celková.

dana3262
20. led 2012

Mame soupravu SNOXX a zatim jsme ji moc nevyuzili (jeste na ne nebyla, dle meho, dostatecna zima), ale asi je dobra (malej neni extra valec po zemi atd). Pak mame SNOXX kombinezu. Chci upozornit, ze souprava (86-92) je o hodne MENSI nez kombineza (92)! A ted jsem objednala v tchibu zateplene (ted za 299.-) i nezateplene (ted za 229.-) nepromokave kalhoty s ksandami. Hodim je do kocarku a navleknu v parku na pisek. Kdybych nemela dalsi dite, tak to tak neprehanim 🙂 ale vyuzijem to pak jeste jednou.

nae
21. led 2012

Mame nohavice Playshoes, zateplene, na traky a bundu z Mimibazaru, nepremokava, vyrobca CaA. Oboje sme maximalne vyuzili, je to skvele.
@katchi Zateplene ci nezatelpene - zalezi aj od veku dietata. Ja som velmi vyuzila tie zateplene, pod to len puncosky a stacila tensia mikina a maly bol krasne vyhriaty. Kedze slo o laclove nohavice, nosil to aj cez zimu, ked bol mokry sneh.
Teraz, ked je starsi, kupim nohavice do gumy - nezateplene - pretoze sa to lepsie vyzlieka na curanie a myslim, ze aj do skolky je to praktickejsie - len sa oblecu na normalne nohavice a hotovo, netreba prezliekat vsetko.

marecek4
21. led 2012

pro Máru jsem ještě nepořídila-až půjde do školky,ale pro ty velký jsem měla kombinézy a byly super,užili jsme je i v zimě,jen se pod ně oblíkli-byly částečně pogumované-na zadku,stehnech a kolenách a spodní díl rukávů,zbytek byla pevná naimpregnovaná látka,tenkrát jsem je pořídila v sekáči za pár korun

jmisa
21. led 2012

Máme už druhé z KIK a spokojenost.

nikes
21. led 2012

Finská kvalita zn. Reima je jedna z nejlepších značek zimního oblečení. Jenom kdyby to nebylo tak příšerně drahé. Já nakupuji buď z druhé ruky nebo mimo sezonu. Vyzkoušeli jsme i Tchibo, Killtec, Snoxx, ale této značce se nic nevyrovná

radka.m.
23. led 2012

Ahoj,kupuji na všechny své děti jedině nepromokavé soupravy,bez nich si teda nedovedu představit,že bych s nimi chodila ven v počasí,jako je třeba ted.Pokud je mimčo zatím v kočárku,tak to není aktuální,ale jakmile začne capat venku po svých,tak ano,pokud se rozhodneš nějakou soupravu pořídit,tak koukej především na vodní sloupec,pod 5000nemá cenu ani kupovat,nad těch 5000 už je to kvalita,dobrá je ta reima,i když se mi zdá předražená,tenhle vodní sloupec dělá např.i killtec,je už o něco levnější,jinak třeba tchibo vodní sloupce ani nemá,snoxx má myslím kolem 1000 a to je fakt málo,určitě se nedá říct,že je nepromokavá,pokud chceš fakt nepromokavou,tak to chce zainvestovat 😉 😉

terezasimeckova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz