Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nepromokavé oblečení pro děti. Jaké kupujete?

myskin
3. bře 2010
Ahoj, jaké kupujete nepromokavé oblečení pro děti na jaro? Já bych nejradši ne kombinézu, ale zvlášť kalhoty a bundu, ale ve sportu mají až na větší děti a já potřebuju na 2-3 roky. Na zimu jsme měli Tchibo 3v1 a super, ale na jaro tam nic nemají. Na internetu mají značky Kiba, Bush Baby, Reima, ale jsou to docela pálky. Nejlépe aby to bylo i alespoň trochu prodyšné. Tak se podělte o zkušenosti 🙂
koty
3. bře 2010
Kaťata Succeess od vietnamců, jsou podšité fleesem. Bundičku mrňousům ušije babička s porotexu, takže to bude taky pálka 😉
beruska2x
3. bře 2010
ja zatim koupila gumacky a plastenku, taky schanim nejakou bundicku ale nic moc nemaji :-| a jeste mam takove slabsi oteplovacky, tak ted budu davat ty a pod ne bud jen slabe puncosky nebo ponozky a bundu..

uz aby bylo sucho ze 😉
myskin
autor
3. bře 2010
Když nic neseženu objednám na www.skibi.cz bundu a kalhoty Reima. Dost tuhle značku chválí a my jezdíme i na hory tak to snad užijeme, i když ta cena 😞 . Koty, kde kupuješ porotex v metráži? To je nějaký druh membrány?
beruska2x
3. bře 2010
tak pokud jezdite na hory, tak to jo... ja davam jeste kombinezu u nas furt snezi :-p
myskin
autor
3. bře 2010
Sehnat kombinézu byla taky fuška, ta od Tchiba byla hned rozebraná, ale nakonec jsme ji sehnali. Přijde mi že v obchodech funkční oblečení pro malé děti moc nevedou, až tak od 4 let a objednávat po internetu je to vždycky trošku věda. Každá firma jiné číslování a někdy to moc neodpovídá ]-( .
beruska2x
3. bře 2010
ja mam kombinezku z MMB, zatim stacila je super, ale v kramech nic nemaji to je fakt .. a kdyz tak za palby, coz je podle me zbytecny, pokud nejezdim na hory.. kdyz pak ditko treba lyzuje a tak tak mi to lito neni koupi opravdu kvalitu a drahe ale ted na to povaleni...
myskin
autor
3. bře 2010
Jinak mně se osvědčilo kupovat třeba boty dražší. Na zimu jsme měli Superfity s Goretexovou membránou a nosila je od října do teď, v děšti, ve sněhu a nikdy je nepromáčela a noha se nezapařila (jinak se jí noha potí děsně). Ve finále to vyšlo levněji než kupovat klasické kožené boty a ještě sněhule.
koty
3. bře 2010
myskin, porotex je jenom PU zátěr na polyesteru. V Gumotexu byli tak hodní a prodali mi ho v malém množství. Membrána se shání dost špatně 😞 Jinak zátěr, i když ne tak kvalitní, by se dal sehnat i levnější, ale to bych musela koupit 100m, takže o tom musím nejdřív pouvažovat.
myskin
autor
3. bře 2010
No je fakt že šít něco z metráže s membránou nemá cenu, pokud to oblečení nemá upravené švy (třeba zatavené) a další vychytávky tak to ztrácí smysl. V Alpine zimní kombinéza vycházela na 2000,- a to byl jenom zátěr. Zkusím mrknout taky na ten porotex.
koty
3. bře 2010
myskin, na svy se dá koupit záslep. Stojí necelé dvě stovky a na pidi oblečení by měl stačit. A vetsina výrobců poskytuje opravne sady, které se na to dají použít taky. Akorát sehnat membránu v metráži je prostě prakticky vyloučené.
beruska2x
3. bře 2010
a vyplati se to vubec sit? to si sijes sama?
koty
3. bře 2010
No, když chceš žlutou nepromokavou bundičku s reflexními prvky, bez gumiček na rukávech a bavlněnou podšívkou, tak se to vyplatí. Šije babička, já dělám šíleného zásobovače.
beruska2x
3. bře 2010
😃 aha tak to jo, tak to sijte na kseft 😉 se hlasim jsem nesikovna 😉
koty
3. bře 2010
hehe, to věřím. 😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli