Nočníček pro chlapečky. Jak vypadá?

iza
24. čer 2008

ahoj holky,máte některá?Jak to vypadá? Zatím jen sonduju 🙂

skuli
24. čer 2008

Tak já si vždycky myslela,že nočník je jen jeden pro kluky i holky 😝 Mám 3 holky,takže se můžu mýlit.

schnek
24. čer 2008

já jsem sháněla s co nejvyšší přední zábranou, nakonec jsem koupila Chicco a super, ještě ho nepřečůral 😉

ria80
26. čer 2008

Já jsem koupila nočník,vypadá jako záchůdek,krása.A je normálně pro holčičku a je k tomu nástavec,který se dopředu zapíchne a je to pro chlapečka 😉

krista
17. bře 2009

hakanka • 1d • 13. březen 2009 v 15:38
Mamky klukánků, do čeho čůrají vaše ratoelsti? My máme obyčejný nočník neznámé značky (koupila babička) a vždycky přečůrá. Už mě to nebaví. Máte typ na nějaký nočník s vyšším předním dílem? Díky.

urbi • 1d • 13. březen 2009 v 15:43
🙂 dobrá diskuse, zrovna to řešíme se ségrou, její malej samozřejmě čůrá přes... jsem si říkala, že v dnešní době určitě něco musí být, ale v obchodech jsem na nic nenarazila, tak se taky ráda přiučím 😉

motol • 1d • 13. březen 2009 ve 20:08
hakanka,my sme ted koupily v chiccu,ten ergonomický nočník,ve předu to má na pindíka vyšší a na záda taky aby se dobře sedělo a zatim ok 😉

jaku • 2d • 13. březen 2009 ve 20:29
Taky se připojujeme, nejlepší je ten od chicca, obyč. nočník "přečůrával". 😉

timbouctou • 1d • 13. březen 2009 ve 20:29
no my máme NUK, taky má nízký ten přední díl, ale naučili jsme se dávat pozor, aby byl pindík schovaný 😀 Je nutné ho posadit víc dozadu, což s obyčejným nočníkem je potíž, vzhledem k tomu, že je celý takový jako hranatý a není za co ho chytit. Nuk má nášlapky takové vpředu, na to šlápnu aby neujel a kluka opřu zádama o tu opěrku a je to.

kubinkov • 3d • 13. březen 2009 ve 20:49
My jsme na doporučení koupili nočník Balbínka od české firmy Lazet a zatím bez nehod.

kim • 1d • 14. březen 2009 ve 14:01
Taky jsme nedávno řešili 😀 Chicco a BabyBjorn(přehlasované o)na ten právě chodíme a pohoda 😎

marku • 1d • Včera v 15:37
Určitě nočník Chicco-jsme s ním spokojení, a posadit malého více jakoby dozadu. 😉

hakanka • 1d • Včera v 18:04
Hm, to jsem rada, ze nejsem jedina, my jsme kvuli tomu nocnik zavrhli a chodime na klasicky zachod. Holt nocnik po sestre se neujal. Stejne ucim malyho ze se po zachode mejou ruce, takze jeste radsi pindu nasmeruju osobe 😀 😀

janica.. • 1d • Včera v 18:56
Super je nočník z Ikei za 49,-, předek je vysoký, takže super a je protiskluzový, si ho nemůžu vynachválit 😎

hakanka • 1d • Včera v 19:59
Hele a když chodí na záchod, tak nepočůrává podlahu mezerou mezi prkýnkem a mísou?

sarinkam
18. bře 2009

ne, musis umet za pindu spravne zatahnout 😀 😝

kikimaruska
18. bře 2009

Pročítala sem diskuze a tenhle vyšel nejlíp, prý ho doporučují i v obchodech:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21521768&tab=1

taky jsem našla tenhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19876835&tab=7

má taky vysoký předek, ale žádnou opěrku zad...to asi bude vadit..? A zaujal mě tento:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19239792&tab=0 ...máte ho někdo odzkoušený?

astrane
18. bře 2009

My máme takovej obyč nočník tvarově do obdelníku z domácích potřeb a je v pohodě.na staršího jsme měli klasickej s kačenkou a taky be potíží-hlavní je,aby pindík směřoval dolů do nočníku a je to
😉
kiki-ty z těch posledních 2 odkazů jsou sice pěkný,ale nepraktický-musela bys dítě pořád svlíkat do naha,v gatích si tam přes ty hlavy nesedne 😝

andy80
18. bře 2009

Já měla na syna obyčejný nočník, vždycky jsem ho musela ohlídat a pinďu mu strčit dovnitř a bylo to v poho. Podle mě jsou ty obyčejné nočníky nejlepší. Měla jsem ještě takovou tu židličku se zabudovaným nočníkem a byla to teda síla.

lennis
19. bře 2009

kluka můžete popř. otočit, aby čůral tam, kde je opěradlo, takhle to řeším já s nočníkem, co má přední díl nízký např. v mateřským centru, jinak máme zn. Curver z Tesca, obyč a stačí.

senja
31. bře 2009

lennis: Takove nasili ☹