Nočník pro chlapečka. Máte zkušenost?

petra_m
13. únor 2011

Ahoj mám chlapečka a máme problem s nočnikem ☹ Mame nočník Ikea a někdy se podaří že předek přečurá a počura si gatě.Máte někdo zkušenosti s ňákym nočnikem kterej chlapeček nepřečurá?

kjajule
13. únor 2011

My máme chicco a ten nepřečůrá, měli jsem nějakej hrací ten přečůral tak jsme koupily tento má vysokej ten předek takže to není ikde okolo 😉
http://www.slune-cz.cz/chicco-nocnik-s-operkou/

antchea
13. únor 2011

ahoj my máme taky chicco učinej a neni tak drahej

petra_m
autor
13. únor 2011

Moc vám děkuji určitě vyskoušíme 🙂 Moc díky

sussanah
13. únor 2011

@petra_m taky mame na doporuceni chicco a teda je super, precura ho jen opravdu vyjimecne, spis ale kdyz ho spatne posadim, jinak je fakt "neprecuratelny" 🙂

petra_m
autor
14. únor 2011

jj dík tak ho koupime taky 😉

veronika.h
15. únor 2011

TAk ten chicco budeme muset zkusit taky, my už jsme koupili celkem 4 nočníky a všechny jsou naprd 😠 😠 😠 . Nechápu, že výrobci nedělají rozdíly mezi nočníkama pro holčičky a pro kluky, náš si sedne a pindíka má venku a čurá všude okolo 🙂

baarca
15. únor 2011

My máme Rotho a ten je vepředu taky dost zvedlý a přitom celkem zavřený, takže spokojenost.

collette
15. únor 2011

My máme nějaký "noname" za cca 50 kaček z Globusu (je prodávaný přímo jako nočník pro chlapečky) a velká spokojenost - ten předek je dost vysoký na to, aby nepřečůral a dost úzký na to, aby tam chudák kluk nemusel sedět jako rádodajka s roztaženýma nohama. Bude-li zájem, nafotím, ale řekla bych, že to je tento
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36022129&tab=2
žádný luxus, žádné extra vychytávku ku h***u, ale slouží dobře...

hojda
15. únor 2011

Taky Chicco, ten je pro kluky jako dělanej a je to vítěz testu nočníků🙂

kikimaruska
15. únor 2011

Máme dva, jeden Chicco,jak dala odkaz kjajule a ten samý jsme na dovolence koupili i v Itálii. Zatím se nepřečural ani jednou 😉 .Měli jsme zprvu takový ten běžný, co má hodně barev a na opěrátku kachničku a na tom se mu ani nechtělo sedět...a tentýž, ale hrací (toho se bál,tak šel dál). Kupovala sem ten Chicco tenkrát taky na doporučení maminek.

missymici
15. únor 2011

mi mame taky nejakou klasiku z makra,...ma super v celku rovnej vrsek a dobrej tvar kterej malymu perfektne sedi,je tvrdsi,...a predek ma pomerne vysoko v kulatym tvaru,mezi nozickama taky uplne presne.
Nikdy jsem nemela problem ze by na nej nechtel...

simonaa
15. únor 2011

holky, nevíte náhodou, jestli existuje sedátko na wc taktéž pro kluky??? Se sedátkem řešíme ten samý problém jako vy u nočníku 🙂...

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa My dostali starší sedátko od paní učitelky z MŠ, sedí dobře i na velké míse a malej nemá problém. Vpředu je takový zakulacený výstupek...ale asi to není přímo dané pro chlapečky...můžu ti to pak třeba vyfotit, nebo zkusím najít 😉

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa tento typ máme
http://www.nas-obchudek.cz/detail.php?zbozi=234...

ale ty výstupky jsou na většině redukcí,co koukám. Zatím malého vysazuju stejně sama, je malej a mísa vysoká...takže příp.mu ho tam upravím...

kjajule
15. únor 2011

@simonaa My máme ode dneška tuhle a je to dobrý, nepřečurá...
http://www.slune-cz.cz/okt-adapter-na-toaletu-d...
Jinak jsem viděla i tuhle a ta má ten předek celkem dost vysoký 😉
http://www.slune-cz.cz/bebe-jou-disney-sedatko-...

missymici
15. únor 2011

No to bych potrebovala...mi mame sedatko,ale neni dobre,...je bez vystupku,jak jsme ho dostali,tak tam lezi,...jen jsme ho skusili a byla jsem pocurana ja i malej.... 🙂 😀 🙂

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska my už právě něco podobného máme, musím mu to nasadit obráceně, tím vyšším výstupkem na záda dopředu 🙂, aby nepřečůral, ale je tam zároveň otvor pro uchycení, tkže při větším gejzíru, což je skoro vždy, nám to tryská do kalhot nebo na prkýnko.....už jsem přemýšlela, že tu díru snad přelepím izolepou, otázka však je, jak dlouho to tam vydrží 🙂

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa aha, no my otvor na uchycení nemáme...a přímo ten náš má výstupek větší, ale je to nějaký starší typ a přesně ten náš jsem na netu nenašla...ten předek máme větší,jak zadek...

simonaa
15. únor 2011

@kjajule ty vypadají dobře a když nebude předek dostatečně vysokej, můžeme to zase otočit, ale už bez díry 😉

romana29
15. únor 2011

No já mu dycky nočník držela, protože ten proud .... no nebudu to rozebírat, prostě jsem mu nočník držela a hotovo 😀 , my měli spíš problém, že byl dost velkej a když si sedl a chtěl kakat, tak chtěl většinou i čůrat a nedopadlo to dobře 🙂)) naštěstí pochopil a začal obojí činit na wc 😵

kjajule
15. únor 2011

@simonaa Ta první co jsem dala máme ji my má vzadu díru, takže jestli chceš bez díry tak tu druhou...😉

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska a to už jsem dnes přemýšlela o redukci i se schůdkama, takže to už by s tím otočením asi neklaplo anebo otočit mladýho, ten by asi koukal 🙂)

simonaa
15. únor 2011

@kjajule zásadně bez děr 🙂

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa on má náš malej stupátko u umyvadla...a u wc ne, protože stejně je to i tak dost vysoko a hlavně na záchodě je docela málo místa a je tu fregvence (děda,babi a další),takže by to tam nemohlo bejt nastálo, by se přizabili 😝 ,takže malýho zatím vysazuju...asi vím, co máš na mysli, no to by mě tu hnali 😅 , navíc by se to tam ani nevešlo 😒

kjajule
15. únor 2011

@simonaa Tak pak tu bebe-jou 😉 ta díru nemá 🙂 A má ten předek i vyšší než ta první 😉

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska prcek totiž chodí na záchod asi týden, do tý doby měl pleny a nočník úplně vynechal, tak ty schůdky byl spíš můj takovej nápad z dnešního dne 😉, že by to zkusil sám, protože máme období, že všechno dělá sama sama 🙂, takže se sápe na záchod, že si sám sedne,atd.,ale nedosáhne...
@kjajule ok, díky 😉

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa Tady ta naše, nějaká firma Curver...

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska taky vypadá zajímavě...

kikimaruska
15. únor 2011

@simonaa Syn má plenky ještě na spaní,ale hned ráno po probuzení se sápe z postýlky, srhne plenku a jde si na nočníček...máme pokojíky v patře,takže tu nahoře máme nočník a dole si už taky chodí na velké wc,ale dlouho se ho bál, té díry.Až s tou redukcí se zklidnil,že ví,že nepropadne. Držela sem ho na ruce na wc v obchodáku a nic... 😒 , se bojí té díry...asi budu chodit s redukcí všude 😕 😅 😀

kikimaruska
15. únor 2011