Nočník pro chlapečka. Máte zkušenost?

petra_m
13. únor 2011

Ahoj mám chlapečka a máme problem s nočnikem ☹ Mame nočník Ikea a někdy se podaří že předek přečurá a počura si gatě.Máte někdo zkušenosti s ňákym nočnikem kterej chlapeček nepřečurá?

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska no je pravda, že malej by bez redukce taky asi nešel, taky jsem to zkusila bez a držela ho a měl podle mě pocit, že tam žuchne, bylo mu to nepříjemný.....a navíc, kdyý jsem ho držela, tak měl chudinka scvaknutý nožičky no a pindíka někde mezi, takže se mu ani nedivím 🙂 joo, holky to mají v tomhle lepší..🙂

simonaa
15. únor 2011

@kikimaruska jinak plíny na noc máme taky 😉

petra_m
autor
16. únor 2011

jsem našla redukci chicco ale ta to ma asi moc vysoky ve předu ☹ aby se na ni blbě nesedělo.Jinak nočnik chicco jsme pořidily ale už jsme měli nehodu sice to neteklo vrchem ale mezi noškou a tym předkem ☹ asi jsem ho ňak blbě posadila 😒

petra_m
autor
16. únor 2011

simonaa: malej měl 5 dní po sobě suchou plínu tak jsem to ryskla bez ní! už je 2 noci bez plíny a v suchu (a to ani v noci nešel na nočnik) ťuk ťuk tak uvidím jestli mu to vydrží 🙂

missymici
16. únor 2011

petra_m: chvalim vas,...uz aby to u nas bylo to samy

petra_m
autor
17. únor 2011

missymici : přes noc se sice nepočura ale přes den je to horší ☹ sice si řekne že chce aa ale už ma cvrnkly ,někdy se to povede v suchu ale hodně často si během dne cvrnká do gatí 😒