• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nosní odsávačka, která se nepřipojuje na vysavač. Poraďte

1. května 2014 
Potřebovala bych poradit, zda existuje nějaká nosní odsávačka, která se nemusí připojit na vysavač. Pokud ano, jaké s ní máte zkušenosti.Díky :slight_smile:
30. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existuji i elektricke odsavacky, napr.Ballidoo, kupovali jsme ji nedavno na prani kamaradce jako darek k narozeni mimca, osobni zkusenost ale nemam, takze treba nekdo poreferuje..
30. bře 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nebo jsou takové ty ústní....akorát ne každý to s ní možná zvládne, navíc je slabší tah...mám ji, ale chci si pořídit tu na vysavač...moje plíce to jaksi nezvládají, když mám pořádně odsát...
30. bře 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám klasickou suavinéx je super. Mám i na vysavač, ale malá se u toho hodně vzteká tak používám radši obyčejnou :wink:
1. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@speedygon Já mám taky jen ústní. Časem jsem vypilovala techniku :slight_smile: V podstatě stačilo zkousnout hadičku při tahu a hned byl sopel venku :slight_smile:
24. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, v eshopu limpopo.cz v kategorii kojenecké potřeby-péče o dítě nabízíme několik nosních odsávaček, kukněte :wink:
28. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
My máme odsávačku na baterky Plus Comfort, stojí asi 1200,- Nemáme vysavač a ústní nám nešla vytáhnout sopel. Koupili jsme asi před měsícem a zatím spokojenost.
1. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame na baterky od LivingLab, ma tri ruzne velikosti silikon nastavcu. Maly je 8,5 mesice ted, zatim jsme jeste nemenili baterie a naprosta spokojenost. :slight_smile: mame i BabyVac na vysavac a tu jsme pouzili pouze 2x az nekdy pro 7m veku maly.
1. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomela jsem prilozit obrazek. To je ona. Vyborna i na cestovani.
1. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem 2 odsávačky, které nebyly na vysavač. Jedna byla takový tučňák a tou jsem nikdy nedostala ven nic. Druhá byla hadičková (takovou mají i u nás v porodnici) na odsátí pusou a tou jsem odsála jen trochu :frowning2: naštěstí dcerka měla první rýmu až v 15 měsících a to i trochu spolupracovala při smrkaní. V roce a půl dostala strašnou rýmu, koupila jsem odsavačku na vysavač a konečně jsem dokázala z ní sopel dostat! Syn bohužel chytil rýmu už ve 2 měsících a bez odsavačky na vysavač si nedovedu představit, jka bychom to zvládli. Takže já bych klidně dala za odsavačku na vysavač Nobelovu cenu :slight_smile: před 10 dny jsem v noci zkoušela odsát rýmu ročnímu synovi hadičkovou odsávačkou pusou a nic jsem z něj nevytáhla, pomohla zase až ta na vysavač :angry:
1. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek