Nové tenké pleny z Lidlu

bru_cka
31. led 2018

Ahoj, nemate nektera zkusenost s novymi plenkami z Lidlu? Schanim pleny vel 3, ktere se vyrovnaji Pamperskem active dry (ty zelene). Schanim tenke plenky, ktere udrzi obsah.

Dekuji za tip

krtikkrtovaty
Autor odpověď smazal
Zobraz
kirinka2013
31. led 2018

Také jsem zaznamenala rozdíl jen v obalu. My jsme s nimi spokojeni, vyrovnají je Pampers, dle mého názoru jsou i lepší než zelené a srovnatelné s bílými.

bru_cka
autor
31. led 2018

Dekuju, ja prave nikdy ani nemela ty predtim.Ale v diskuzich vzdy resili ze je rozdil v kvalite u ruzne barevnych baleni. Jake tedy kupujete? A jsou tenke?
A jeste se zeptam na cenu za baleni/ks.

Moc dekuju

ada22
31. led 2018

Přijde mi, že koncem listopadu je vylepšili. Dříve mi přišlo, že příliš nevydrží. Teď je kupují a jsem spokojená.

dzogobela
31. led 2018

Ty nove Lupilu nevim, mam je doma zatim nenacate a za me se teda zelenym pamperskam nevyrovnaji. O bilych nemluvim, ty jsou pro me ted o dost horsi nez jakekoliv pleny 🙂 no ale po tech puvodnich z Lidlu se mi mala opruzuje, po zelenych pamperskach nikdy.... A navic mi neprijdou tolik save i kdyz vydrzi dost, to zase jo 🙂 nejsou to spatne pleny, ale za me jsou pampers lepsi.

kirinka2013
31. led 2018

Nám třeba zase zelené Pampersky nevydrží nikdy noc, malá spí 12h v kuse. Co člověk, to názor. Hold vyzkoušet a uvidíš 🙂

ada22
31. led 2018

Ještě jsou celkem oblíbené sovičkové z Alberta.

rheesa
31. led 2018

Určitě jsou jiné, nejen obal, používáme denně ;) Jsou tenčí a když to srovnám s těmi rozložitelnými z DM, tak o 100% lepší, a to jsem to dřív brala jako rovnocenného soupeře...

janapechova
31. led 2018

Za mě mohu doporučit Dada, přísnou mi o hodně lepší než Pampers a cena super, po užívám od vel. 2 a nyní máme 4+ a stále super, jiné opravdu nekupuji. Koukněte na www.dadaplenky.cz 😉 jinde nekupuji, nad 1000,- doprava zdarma a jeden balík vždy okolo 200,-

alkuska
31. led 2018

Já dávám malé, když potřebuju jednoráz, Magics, přijdou mi srovnatelné s lidlovskýma (teda s těma starýma, nové nemám vyzkoušené) a taky DM plenkama. Kupuju je na mall.cz. Noc jí vydržely a to teda čurá dost.

2kluci2
31. led 2018

S Lidl plenky jsem byla vždy spokojená. Jen mě teď děsí že nevidím 1 a 2. V létě přijde na svět další a oni nemají plenky. Nevíte někdo proč?

bru_cka
autor
1. únor 2018

Holky a nevite kolik stoji? A kolik jich je v baleni? Velikost 3 🙂