• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Obchod pro novorozence v Ostravě. Víte o něčem?

24. května 2017 
Ahoj mamky a tehulky,neznate nekdo nejaky fajn obchod kde se daji v Ostrave koupit veci pro miminka?Nejen obleceni,ale vsechno..lahve,odsavacky...atd:slight_smile:Dekuji:slight_smile:
19. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka V Ostravě je toho fakt málo :angry: , ale hodně věcí na jednom fleku mají v sambaby. www.sambaby.cz nebo com teď nevím, ale kamenný obchod mají na slezské tak tam zkus zajet, je tam fakt vše, Akorát hadry pro mimča není moc moje gusto, taková ta česká výroba :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JInak mají kočárky, sedačky, odsávačky, hračky, prostě všechno a velkej výběr. :wink:
19. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano tam, ale většinu věcí mají z Polska, oblečení, povlečení, ale dá se to...potom je jěště babyexpert tem mají taky vše...http://www.babyexpert.cz/ ale lepší je zajít si tam osobně...
19. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka jojo to je pravda, že maj věci z polska :unamused: ale mají tam i normál věci. :wink: ale ten babyexpert to je nějaká nová prodejna neee? tam musím zajet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já většinou kupuju co se dá, a to z MMB, myslím nové věci, vyjde to většinou i s poštovným levnějc než v obchodě :wink: a nikam nemusím jezdit, hlavně se tam dá sehnat téměř vše :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkkkaaa
Diky za tip,stejne asi opet vyhraje nakup pres internet:slight_smile:
19. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , v Ostravě Porubě je kojenecký obchod Woko, j super nakupovala jsem tam asi až do roku:slight_smile:)
19. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa no mě to nevadí, že jsou z Polska, ale nejsou zas až tak kvalitní, ale jinak tam je vše...je to novější obchod, poslední doboi jsem tam vždy nakoupila hadříky se slevou a mají tam i české(Jitex atd.)
@gretuschka přes net bych měla trochu strach...kolikrát to na obrázku vypadá jinak, než ve skutečnosti...
@sisip a ten je přesně kde?na Lenince? jsem z Poruby...
19. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka tak pokud jsi z Poruby tak asi budeš vědět-)) je vedle rosmanna když jdeš po hl. třídě nahoru
19. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisip no jsem, ale od Duhy, to je trochu dál, ale udělám si tam s kočárem procházku a kouknu se...dík za tip :wink:
19. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od fikapa.
@gretuschka Doporučuji Babyplace
24. kvě v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od danka44.
@gretuschka Mrkni a www.babyplace. Tam je info o prodejně i eshopu
24. kvě v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka44 Proč si za reklamu platit, že..?
24. kvě v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek