Oblečení na vítání občánků

macekzmalacek
19. dub 2018

Jak byste oblekli 5m holcicku na vitani obcanku? Mame to tento vikend, ma byt docela teplo.. nase mala se dost poti.. ale nekdy je zas uplne ledova.. mam krajkove saty na raminka se spodnickou, puncochace, okrasne capiky a resim, co navrch.. vaham mezi body s dlouhym rukavem, vypada to pekne, ale co kdyz ji zacne byt horko, nebo nejakym svetrikem, bokerkem na zapinani.. bude ji to pohodlne? Vzdy mela na sobe body, nevim, jakk by snesla ty satky na hole telo.. a uvitam tipy, kde to koupit..ciste bile body ve vel 62-68 nemeli ani v pepco, ani v HM, ani v CA.. po svetru, bolerku jsem se zatim nedivala..

barchen
19. dub 2018

U nás bylo teplo, bylo to v květnu ale místnost byla klimatizovaná, takže tam byla zima a byla jsem ráda, že malá je oblečená. Malé jsem dala bílé body s dlouhým rukávem, bílé punčocháče a červeno bílé šatičky, co dostala na Vánoce. Po čistě bílém bodyčku bych se podívala asi na netu a nebo třeba Tesco - F&F, tam občas vidím.

martyina
19. dub 2018

Mi měli bílé punčošky a bílé šaty bohaté až po paty se širokými ramínky a na tom bylo bílé bolerko s dlouhým rukávem lehucke vzdušné ale bylo to k těm šatům no takže to vypadalo i hezky a nemusela jsem řešit co návrh, navíc na začátku mi je hned poblila a v druhé části ušla:D a byly jsme také cca v 5 mesici