Oblečení pro mimiško. Jak využít hodně bodýček s krátkým rukávem?

kana11
27. led 2021

Ahojky, chci se zeptat.. Malá 1 měsíc.. Mám hodně bodycek s krátkým rukávem 😀😏 tedka je zima takže jak to mám využít aby to unosila? Děkuji
- tady se vždy dozvím všechno co potřebují ❤️❤️

sarahsimona
27. led 2021

Ahoj, já jsem sice těhotná, ale moje kamarádka řešila před rokem podobný problém. Nakonec bodyčka s krátkým rukávem prodala :D Když zkoušela dát bodyčko a na to tričko, mimčo to nechtělo

deaneira29
27. led 2021

Syn se narodil v lednu a doma jsem ho měla jen v body s krátkým rukávem a polodupackach, v čemkoliv víc mu bylo horko 😂 já spíš měla opačný problém s dlouhým skoro nenosil jen ven pod teplý overal.

martiniquest
27. led 2021

Dej ji na ne tenkou mikinu a nebo je prodej

me_druhe_ja
27. led 2021

Já dostala asi 20 body s krátkým rukávem v té nejmenší velikosti a měla jsem listopadovy a teď bude únorový dítě. No nevyužila jsem je. 😀 Dala jsem je kamarádce. 🙂

squezy
27. led 2021

@kana11 Svetricky nebo mikinky. Jinak prodat a koupit za to body s dlouhymi rukavy 🙂

budilucka
27. led 2021

@kana11 Pokud nemáte doma tropy, tak klidně využívat jako spodní vrstvu 😉 Na to kabátek nebo tričko s dlouhým rukávkem. Na spinkání pod overálek a tak. My to tak používáme doteď (2,5 roku) a moc mi to vyhovuje. Nesnáším to lovení dlouhých rukávů, ještě když je to tak uzoučké 🙈 Tady se nic nekrčí, nehrne...

lida9
27. led 2021

mimisko? jako vazne!? ... tak to proste nevyuzijes a posles dal, nebo pres kratke rukavy dej triko s dlouhym rukavem... s kojenim asi odchazi i mozek nebo nevim...

amazonkajanik
27. led 2021

Měla jsem po synovci,který je říjnový a kluk je červnový. Dala jsem body s krátkým rukávem a na to doma triko s dlouhým,na ven mikinu,nebo svetr a do teplého overalu. Měl v kočárku fusak s ovcí vlnou,takže mu bylo teplo,až až 😉

martiniquest
27. led 2021

@lida9 Nekdy mozek, nekdy empatie 😂😂

kana11
autor
27. led 2021

@deaneira29 malá má furt studené ruce 🤣

kana11
autor
27. led 2021

@lida9 o co vám jde? Člověk se normálně ptá 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

deaneira29
27. led 2021

@kana11 tak rukama jsem se nikdy neřídila, vždy jsem kontrolovala jen zatylek

ckei
27. led 2021

@kana11 rukama se přeci u miminka řídit nemůžeš 😉 to o jeho teplotním komfortu vůbec nic neříká 🙂
Jinak body jde využít jako podvlékací vrstva nebo na doma.

veru181
28. led 2021

Taky jsem dávala na doma a přes ně tričko s dlouhým rukávem.

nazka
28. led 2021

@kana11 já je dávala jen v létě..

versatilka
28. led 2021

na doma, pod tričko, overal, mikinu..

majdaptak
28. led 2021

@kana11 Řešila jsem to samé a dávala jsem pod to body s dlouhým rukávem a brala to jako dvě vrstvy, proste mela dvě bodýčka. Tričko se pod body chrulo.. Máme doma od podlahy chladno, takže jen krátký rukáv nešel.

kana11
autor
28. led 2021

@ckei já vím, poznám to když ji sáhnu za krk 😉

katerinak88
31. led 2021

Já pod ně dávám tričko s dlouhým rukávem.

pavca1982
31. led 2021

Já si tam našila dlouhý rukáv.

jipo11
31. led 2021

@kana11 dávám pod tričko a na spaní pod overal.

ema90
31. led 2021

Kdyz pominu to slovo “mimiško”
, tak pokud mate doma hodne teplo, tak vyuzit na doma, nebo pod overal na spani, nebo pod to dat neco s dlouhym rukavem, nebo naopak na to dat mikinu nebo svetr.

Nevim no, tohle bych udelala ja a to jsem v 22tt.

A fakt doufam, ze s takovyma prkotinama si zvladnu poradit sama a nebudu svoje dvojcata oslovovat mimišci.

kana11
autor
1. únor 2021

@ema90 a co je špatný na slovu mimiško? Pane bože 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

ema90
1. únor 2021

@kana11 Dospela zenska ma podle me jinej slovnik vyjadrovani.
Ale nekomu tady ty sislajici zdrobneliny vyhovuji, chapu.