Oblečení Reima a Lego Tec, máte zkušenost?

luciifer
12. říj 2015

Ahojky má někdo zkušenosti s oblečením Reima a Lego Tec chci koupit synovi oteplováky Lego Tec je levnější ale nevím jak je na tom kvalitně máte zkušenosti s těmato značkama budu ráda za každý příspěvek díky 🙂

sara84
12. říj 2015

Mame cepico Reima, je kvalitni,ale synovi nesedi, fouka mu do usi..Z tech "severskych" funkcnich znacek se nam osvedcil Reflex a Skkogstad. Ta kvalita bude podobna, asi je treba zkusit jak komu sedne strih 🙂

xdany
12. říj 2015

Tak my byli loni s čepicema a rukavicema od Reimy spokojení, letos jsem mu nakoupila zimní výbavu taky od nich (když jsem vybírala, dostávalo se mi kladných ohlasů od lidí,co už od nich měli), zkušenost máme zatím jen s tou první vrstvou, co je přímo na těle, hřeje dobře. Bunda vypadá, že bude taky ok, kalhoty jsme ještě nezkoušeli, není na to ta správná zima.

luciifer
autor
13. říj 2015

Dekuju tak uvidím a ještě někdo prosím zkusenosti 🙂

skorn
13. říj 2015

Já mám dobrou zkušenost se zimníma bundama Reima,ale třeba rukavice od nich nic moc .Holky mají i sněhulky a bez thermo ponožek nebo punčocháčků mají stejně ledové nohy jako z "obyč" zimních bot.Jinak máme i mikiny a dvě podzimní bundičky a ty plní funkci perfektně.-)