Oblečení zn. Pinokio, máte zkušenost?

dockysbazar
22. bře 2017

Máte prosím někdo zkušenosti s oblečením zn. Pinokio? Materiál, jak sedí body a obecně velikosti...

tynka_
22. bře 2017

já objednávala tepláčky (https://www.prodeti.cz/detske-polodupacky/detsk...) a zatím teda leží ve skříni, ale byla jsem z nich nadšená, super materiál a provedení..uvidíme, co udělají po vyprání ;)

ai30
22. bře 2017

Mam dvoje body, overal a teplacky. Materiál i provedeni se mi moc libi. Body jsou sirsi a kratsi, na latkovky je s nimi potreba extendor, ale jsou moc fajn

leki
22. bře 2017

Ja jsem objednavala polodupacky s listickama na kolenou. Moc spokojena jsem ale nebyla, protoze ta "guma"/naplet (nebo jak se tomu rika) v pase byla docela volna uz ze zacatku, po chvili uz byla hodne volna a sitim jsem je v pase zuzovala. Na latkovky ale sedely docela dobre (ale ty ma ted malokdo). Samozrejme chapu, ze k roztazeni pomohly i latkovky, ale napr u teplacku z Tesca, nebo turek co mi sila kamoska to nebylo zdaleka tak moc. Jinak jsou ty polodupacky pekny (i kdyz na obrazku mi barva prisla jasnejsi/hezci, ale to muze byt i monitorem), matros dobrej, velikost odpovida, body atd bych koupila, do teplacku/polodupacek bych nesla.

dockysbazar
autor
22. bře 2017

@leki

Sakra a já si zrovna polodupačky objednala :-/

leki
22. bře 2017

@dockysbazar jako je mozny, ze se jednalo jen oten jeden kus/serii, ale bohuzel fakt nemam dobrou zkusenost :-/

dockysbazar
autor
22. bře 2017

A ta body jsou aspoň dobrá jo?
Ono když to člověk srovná tak ty ceny vyjdou nastejno s HM, kde ta kvalita je taky trochu jinde.

monaluza
22. bře 2017

Bodyse mi zdala celkem ok, ale velikosti mi prjdou o dost mensi...

pmaja
22. bře 2017

ja mela polodupky a byly naprosto super i teplaky. klidne bych sla do nich zas. krasny vzory a material

janyshka
22. bře 2017

Měla jsem bodýčka i tepláčky a maximální spokojenost. Teda ne já, ale Míša 😀

dockysbazar
autor
22. bře 2017

Tak to jste mě teď trochu uklidnily 🙂

dockysbazar
autor
23. bře 2017

Tak mi přišla zásilka oblečků Pinokio. Polodupky jsou skvělý, body snad budou také 🙂