Oblečky. Kde mají nejlepší výběr neutrálních barviček pro mimča?

m8
23. čer 2022

Zdravím vás všechny,

již jsem se tu jednou ptala ohledně miminkovského oblečení a poradily jste mi. 🙂 Tak doufám, že mi poradíte i v tomto případě. S manželem si necháváme pohlaví až k porodu jako překvapení, takže chci kupovat neutrální oblečky. Poraďte, kde mají nejlepší výběr neutrálních barviček pro mimča? Třeba Pepco jede jen dívčí - chlapecké. :( Předem vám moc děkuji za rady a tipy.

Hezký den všem

nijij
23. čer 2022

Sinsay, HM, Lindex, Lidl je.plno neutrálních oblečku, kvalitou nejhorší je opravdu pepco

aselluska
23. čer 2022

@m8 doplním odpověď výš ještě o Kik, tam je hodně neutrálních, ale kvalita děsná. Tesco taky má neutrální

mysh_me
23. čer 2022

HM ma spoustu neutralnich a hezky vyber. Pozor, je to jenom online, ne v prodejnach! Tam se da na neco narazit spis vyjimecne.

emillyhk
23. čer 2022

Koukni na eshop H&M, mají neutrální barvy a mají i zavinovací body 😉

martiniquest
23. čer 2022

HM, Lindex a FF. Bacha, FF ma oblecky realne o cislo mensi

emamaira
23. čer 2022

C a A 🙂 kvalita i cena v pohodě.

jako_mala_holka
23. čer 2022

Viděla jsem na c&a, h&m, kupuju i lindex a pepco, i tam jsem našla neutrální věci, třeba zeleno bílé body s koalama, co jsem našla, je moc pěkné

hibou
23. čer 2022

Spoustu věcí jsem podědila, 90% je tedy klučičí, tudíž jsem to teď trochu vykompenzovala a udělala nákup neutrálních věcí v Lindexu...byly teď slevy, tak jsem se trochu rozšoupla 😇