Oblečky pro chlapečka - diskriminace

veritanas
7. čer 2016

Ahoj mamky chlapečků, nezdá se vám, že současný textilní průmysl neumí pro vaše kluky vyrobit jiné než modré věci? ☹ ☹ Bydlíme na malém městě, to je pravda. Ale dnes jsem prošla několik obchodů s kojeneckým oblečením a nikde nemají nic na kluky, aby to nebylo modré, velmi ojediněle zelené. Proč by nemohl nosit třeba červenou nebo žlutou? Když už je to jinak barevné, tak to má kanýrek nebo aspoň nápis, malá princezna..!!! 😖 😖 😖 Když doma otevřu skříňku tak na mě koukají samotné smutné barvy..:( Svého chlapečka miluju a ani na chvilinku mě nemrzí, že není holka..ale když vidím ty tuny hadérek na holčičky, je mi ho líto. Když mu nechci dát džíny a tričko, tak ho prostě neobleču..CHtěla bych si ho vyparádit..:(JAk to děláte VY? 😉

78marcela
8. čer 2016

@somalicats tak jsem Koukla na tvuj odkaz...a objednavam..ačkoliv to nepotrebujem.. litr v háji... ale je to krasny....diiikyy😀😀😀

somalicats
8. čer 2016

@78marcela Jo, to znám 😀 Taky jsem urgentně nepotřebovala 😀 A taky litr v háji 😀

78marcela
8. čer 2016

@somalicats no právě..?když já jsem ulítlá na tu beruškovou kolekci.

somalicats
8. čer 2016

@78marcela Já tam nakoupila košilky se zajíčkama, kočičkama, dupačky s medvídkama... 😀 No jo, no... Zítra mi dorazí letní kolekce pro obě mláďata z Fleru (s motivem kol - myslím cyklistický motiv), ještěže jsem nasyslila peníze stranou... 😀

lenjii
8. čer 2016

No pravdou je, že taky nejsem moc uchvácená barvama pro chlapečky. Líbí se mi značka next, ale na tu love fakt nenám a nevyjde nějak extra dobře ani z bazarku. Značka George nemá škaredé věci,.. ale když chci něco koupit klukovi, většinou nakoupím starší dceři 😀

somalicats
8. čer 2016

@loc tohle je z toho u kids

loc
8. čer 2016

@somalicats juu, ty to ale slusi 🙂 ))! A ten kloboucek je bozi 😉! Moc pekny, o vikendu tam urcite zajedeme. Doufam, ze tam maji takhle napadity veci i pro chlapecky 🙂

somalicats
8. čer 2016

@loc Mají, já mít i kluka, tak tam nechám tři vejplaty 😀

janulik2008
8. čer 2016

Mozno OT ale napr ja som malej bola kupit body ponozky atd v lidli a na zastavke som zusedu stretla a ukazala jej co som kupila a ked videla modro sive body tak ze to je pre chlapceka nie? My napr malu paradime ale niekedy je mi zle z tej ruzovej co davaju pre dievcata mala bola v kostole v nedelu takto a my sme z nej nemohli rozkosnica ... cuduju sa niektori ze mala ma sem tam trosku chlapcenske veci mame to niekde malej to je jedno a pristane jej vsetko aj hracky ma napr toho psika fiaher price modreho ;)

kacenka1979
8. črc 2016

Holky kdo by chtěl přidejte se ke me do fb skupinky jezdím na online nakupy do Německa a tam je výběr pestrý dost😊název skupinky na faceboku je Nákup online v Německu😊