Oblíbený obchod na oblečení pro novorozence 🙂. Máte oblíbený na internetu?

peta2020
9. únor 2021

Děvčátka přelom červen-červenec se nám narodí princezna a jelikož je situace co se týče nákupů omezená dívám se po různých obchůdkách na internetu - máte nějaký oblíbený kde je velký výběr hezkých věciček? 🙂

martiniquest
9. únor 2021

Vinted - najdes tam spoustu novych veci nebo v perfektnim stavu. Je to tedy bazar. Dost se mi na nakup veci pro deti osvedcil. Jinak klasicky HM nebo Lidl

mamikry
9. únor 2021

@peta2020 Pro deti kupuju veci hlavne v Nextu a Lindexu. Na male miminko je Lindex super, protoze obleceni casto vydrzi pres dve velikosti. Ale da se toho spousti koupit i z druhe ruky, Vinted, na FB nebo trena Brumla.cz

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
meronym
9. únor 2021

@peta2020 Nejhezci veci pro miminka v dobre kvalite ma podle mne znacka Mayoral. Prodavaji ji v ruznych eshopech. A na bezne noseni Next.

klokanka31
9. únor 2021

@peta2020 eandilek, Jenicek... Těch obchodů je dost 🙂

nekiaxy
9. únor 2021

@peta2020 ja mam rada pro miminka klasicke dupacky, nebo aspon polo. Pekne mel Vejnar a aspon to je cesky vyrobce a ne retezec🙂
Ale ve vyse zminenych nakupuji samozrejme taky, jen teda moje milovane dupacky nevedou...

jako_mala_holka
9. únor 2021

Nejlepší je Lindex a H&M, kdybych to před porodem vedela, tak nic jiného nekupuju 🙂 teď už teda prakticky kupuju jen to a je to paráda

suecookie
9. únor 2021

holky tak to asi fakt bude pravda...od ránaje mi blbě

miaelle90
9. únor 2021

@peta2020 zmiňovaný lindex 👍 a ještě brumla.cz - bazarové ale naprosto top ( Next, Hm) super ceny . Sama jsem náročná a tak byla trochu skeptická ale dnes nedám dopustit, za mě top👌

peta2020
autor
10. únor 2021

Holky moc děkuji za typy 🙂 všude je takových pěkných věcí, že bych snad musela mít paterčata aby jsme to všechno unosili 😀 Jinak se ale zeptám, zda je mezi vámi nějaká maminka co čeká první mimi, řeším teď zásadní otázku nákup kočárku, autosedačky atd...jsou to věci co bych ráda viděla, vyzkoušela a popřípadě se s prodejcem na místě poradila, ale jsou to věci, které nespadají do povolených prodejů takže jediná možnost koupě online ☹ ???

bucatko
24. bře 2021

@peta2020 Taky řeším stejný problém s kočárkem a popravdě už jsem toho pročetla ve skupinách dost a nic mě ještě nepřesvědčilo.
Termin mam v půlce června...takže to skončí asi on-line nákupem a zároveň risknutím😊

meronym
24. bře 2021

@peta2020 Ja se setkala s tim, ze kdyz clovek zatelefonuje primo do prodejny a rekne, o co ma zajem, da se domluvit na osobni prohlidce. Zkusila bych to...

peta2020
autor
24. bře 2021

Tak jelikož budu hodně jezdit do terénu a chtěla jsem kvůli zimě velikou korbičku rozhodla jsem se nakonec pro českého výrobce Jasmine Bennetta Classic. Prodává ho zde u nás prodejce Dino a jsou tam ochotni, domluvili jsme se že mi kočárek objednání k nim na prodejnu kde si ho mohu prohlédnout a rozhodnout se ke koupi. 🙂👍

journals
24. bře 2021

Lindex. Je kvalitni a vychazi vlastne i nejevneji, obleceni v dobrem stavu prodas na bazaru skoro za porizovaci cenu.

prezdivka
24. bře 2021

Lindex, Newbie, Next.

any2any
24. bře 2021

Nejčastěji nakupuji na Vinted (většinou vyhledávám dle oblíbených značek), potom mám ráda H&M (bodyčka, slintáčky, tepláčky, leginky, mikiny...), Next (hlavně jejich bílá bodyčka a overálky), Věcičky Little Things (čepičky, rukavičky, později softshellové věci).

No a teď u 3. dítěte jsem "objevila" Lindex. Vždy mi zboží z Lindexu přišlo zbytečně drahé, ale co jsem kvůli zavřeným shopům objednala pár bodyček, pyžamek, ponožek a leginek od nich, je mi až líto, že jsem Lindex nekupovala dřív. 🙈

miminecko
5. kvě 2021

Dávám k dispozici kod na ABOUT YOU... dá se použit opakovaně 🙂 třeba některá využijete 🙂 CS-P7BWPY