Odsávačka hlenů - napojená na vysavač

luciferek9
24. črc 2018

Ahoj, potřebuji poradit jakou vybrat odsávačku hlenů, mám jen obyčejnou ještě po nás, když jsem řekla své mámě, že jsou už na vysavač tak se zděsila že by se bála že to dítěti vysaje mozek. jaké máte zkušenosti?

nafuka
24. črc 2018

@luciferek9 mozek nevysaje, ale malá ji nesnášela. Mám obyč. i Nosátko na vysavač. V říjnu bude mít 3 roky, tak už ji snad nikdy nepoužiju🙂

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marieku
24. črc 2018

Máme taky na vysavač a měla jsem stejné pocity jako tvoje mamka 😃 ale je to super,rychlovka a malé to většinou nevadí a když jo tak se potom rychle pomazlíme a je klid 😉

astrid_sk
24. črc 2018

Mame doma 2tydenniho chlapceka a na radu v kurze som mala kupenu odsavacku na vysavac a manzel aj mama na mna kukali ako na vraha alebo co. Maly ma uz tri dni ucpany nos, kapeme libenar a raz potom vykychol soplik ale inak ho to trapilo furt. Az dnes rano sme sa konecne odhodlali na ten vysavac a uplna parada, postupne sme zvysovali vykon a vytiahli take dlhe lepkave sople, ze to z tej odsavacky ani neslo dostat potom von, musela som sparadlom a potom som to este radsej aj vyvarila. No kazdopadne je to parada, konecne ma drobcek po troch dnoch cisty nos... Aha a napodiv mu to vobec nevadilo, neplakal ani nic take.

jrak
24. črc 2018

Mam Plus Comfort na baterky, je super, nemusim kvůli tomu tahat a pouštět vysavač

popelka1984
24. črc 2018

Taky jsem si myslela že mu to musí vysát mozek 😀 ale po tom co malý dostal na návštěvě šílenou zelenou rýmu a musela jsem navštívit tamního doktora který na mě koukal divně že tu odsávačku ještě nemám tak jsem pro ní hned od něj šla do lékárny. Měli tam Nosátko a jsem spokojená, je to opravdu rychlé. Pokud vím že jí budu ten den vícekrát používat tak jí jen vymeju horkou vodou a pokud jí nějakou dobu nepoužiju tak jí vyvařím v hrnci s vodou.

betelgeuzz
24. črc 2018

Měla jsem podobné pocity 😀 Ale na doporučení okolí jsme koupili a muž ji zkoušel i na sobě 🙂 Odsaje hleny, je to rychlé a účinné. A holky si to nechaly odsávat dobrovolně i v pozdějším věku, když jim to nešlo vysmrkat, takže opravdu to není nic hrozného.

martaskaaa
25. črc 2018

Já koupila v Dr.Max odsávačku na vysavač Nosátko (cca 250kč) tak snad bude dobrá. Určitě je to lepší na vysavač než manuální a neboj, určitě to mozek nevysaje 😀

kackaahonzik
26. črc 2018

Ahoj. Za mě určitě pořídit na vysavač. Je to rychlovka a navic vysajete to, co miminko tíží 🙂 i doktoři to doporučuji. (Ještě jsem sice neporodila (31tt), ale několikrát jsem to viděla v praxi) Samozřejmě co maminka, to názor 😉

tercasv
26. črc 2018

Holky, děti nemám a těhotná nejsem .. Ale to se opravdu dává na vysavač, kterým vysávám koberec? :D :D :D Nebo to je nějaký spešl vysavaček? Já si ještě pamatuji, když ségra byla malá, takovej hnědej "balonek" s "tyčkou", kdy se balonek zmáčkne, tyčka se dá do nosu, balonek se pustí, nafoukne a vysaje rýmu.

xxx3d
26. črc 2018

@tercasv přesně tak, na ten vysavač 🙂 kterým se normálně vysává, ta odsávačka na vysavač má redukci, díky níž ten tah není tak silnej, aby vysál "mozek z hlavy" miminka.

xxx3d
26. črc 2018

@luciferek9 jinak teda já si myslela taky to samý co tvoje mamka, nicméně ji máme doma, malýmu teda úplně nesedí, takže máme i tu, co se odsává pusou, aneb nezapojí se na vysavač, ale do pusy, ale to dělá manžel, když to teda bylo potřeba.

tercasv
26. črc 2018

@kackaahonzik
@xxx3d Fakt že jo :D :D Já si pamatuji tu balónkovou 🙂 Zase jsem o něco chytřejší a do budoucna poučena :D

kackaahonzik
26. črc 2018

@tercasv jo já taky znala tu balonkovou právě, ale jak člověk "študuje" všechny možnosti maminkování a miminkování, tak najde věci 😉

tercasv
26. črc 2018

@kackaahonzik My děti "plánujeme" příští rok, tak zatím nic nehledám, max. info ohledně toho, jak se nejlíp připravit na početí, ale tohle téma mě zaujalo :D

barumat
26. črc 2018

Normálně to zkus nejdřív na sobě a uvidíš, že to nic nedělá 😉

kata267
26. črc 2018

@luciferek9 určitě to vysaje jen sopel 😀 a bez ní si opravdu nedokážu už představit fungování s miminama když je rýma, normálně ji mají v lékárně třeba

bayt
26. črc 2018

@luciferek9 já pořídila elektrickou, jednak je super i na cesty, beru ji všude s sebou, jednak nevyděsí sousedy a dítě - a účinná je stejně, akorát vyjde přes tisícovku

astyna
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcar
26. črc 2018

Ja jsem zvykla z prace na odsavani hlenu ze vsemoznych der. 😀 Mne to nic nedela. Kdyz maji kluci fakt poradnou rymu, tak ten nos jeste hodne stlacim a zajedu poradne az do nosu a to teprve odsaju tunu hlenu. Videla jsem kamosku, co se toho bala, zašmrdlala asi 5 sekund u nosu a myslela si, buh vi, jak decku neulevila. Vubec se toho neboj. Po odsati na noc Nasivin nebo Olynth a mimco se ti odvdeci klidnym spankem. 🙂

kittyy17
26. črc 2018

Mám baby-vac a nedám na ni dopustit. Můj 1,5 letý syn si ji sám nasadí na vysavač, zapne a vysaje si nos 😉 používám i pro sebe, když už mám rypák odřený od smrkání

kittyy17
26. črc 2018

A co se týče hluku vysavače, když má děcko ucpaný nos, nestydím se mu ulevit ve tři ráno v paneláku. Je jedno jestli řve děcko nebo vysavač...

astyna
27. črc 2018

Já jsem zase na klasiku - máme Jané odsávačku a spokojenost za 120 Kč 🙂 my jsme vysavač neměli, takže jsem ani o té spešl neuvažovala. A taky se mi nechce tahat vysavač po schodech do pokoje a budit všechny kolem...

barumat
28. črc 2018

@alcar No, jak komu 😁 Já dvakrát dala nasivin a dcera přestala spát úplně 😂 Je to nežádoucí účinek u méně než jednoho z tisíce. Tak u nás byl. Dceři rok, nos čistej, a přes den nespala vůbec (v té době normálně spala dvakrát, hodinu a půl) a v noci se budila po hodině. Vysadila jsem a nechala radši nudlat 🙈

alcar
28. črc 2018

@barumat tak stane se no. 😃 Hlavne, ze jsi prisla na pricinu.

lotosek
28. črc 2018

Nosátkem odsávám normálně pusou, na šušně to stačí, ale když měl malý zadní rýmu, tak to už jsem musela vytahnout vysavacem, to by mi asi praskly plíce.