Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odsávačka MM Canpol Babies Elektrická EasyStart. Je moc hlučná?

widowblack
25. pro 2019

Po dlouhém vybírání , přemýšleni a zvažování zda to nebudu dělat jako dřív - ostříkávat ručně ( i když sem to zvládala na výbornou ale mlíka jsem měla extrémě moc - bez legrace a zpětně vím jak mě to až nebavilo ) tak sem jsem si vybrala el.odsávačku viz nadpis, ale chci se zeptat jak moc je hlučná ? Některé recenze zmiňují mírnou hlučnost ??? A jak dlouho trvá než vám se odsaje třeba 130 ml ??? A odsaje to prso opravdu až do "dna" ? Děkuji ps: opravdu nemám s odsávačkami zkušenost a u této mi i vyhovuje cena když by náhodou sem stejně dala přednost ručnímu odstříkáváni 🤣

hezz17
25. pro 2019

Já třeba (pujcenou) odsavackou medela neodsala ani ml. A rukou snad půllitr 😀 já teda odstrikavala jen minimálně, když jsem měla pocit nalitych prsou třeba ještě o kojení. Nikdy jsem neodstrikavala do zásoby.

widowblack
autor
25. pro 2019

@hezz17 to ja musela - protože mladá vypila třeba 150 ml , ja odstříkala z toho prsi ješte 180ml a z druhýho sem musela odstříkat 150ml abych vydržela do dalšího kojení 🙈

hezz17
25. pro 2019

@widowblack čím víc se vytáhne, tím víc se vytvoří....

fyii
25. pro 2019

@widowblack zkusila jsem ruzne a nakonec koupila bazarovou medels swing a lepsi proste neni. Ja si teda v lekarne koupila nove ty plastovs trychtyrky cca 100 kc, abych to mela nove a sterilni, ale tu zakladnu v pohode bazarovou. Nova stoji cca 5 tisic a to je dost.

widowblack
autor
25. pro 2019

@hezz17 přesně tak , radši odstříkávat než si pak stěžovat že není mlíko 😉

widowblack
autor
25. pro 2019

@fyii právě že to je dost ,, ještě pokouknu po bazarové , děkuji za tip

teere
28. pro 2019

Mám doma. Nemám srovnání s jinými, ale hlučná tak asi akorát. Nevím, nějak mi to nevadilo 😊 a vždy jsem odsala krásně a dost. Takže za tu cenu jsem vždy byla víc než spokojená.