Odsávačka na vysavač. Kde ji seženu v Ostravě?

zdenka26
5. led 2008

Ahojky,malý ma už dva dny rýmu,odsávali jsme obyčejnou hadičkovou ,ale bez uspěchu ,jedině malý řval jak tur.Tak jsem dnes ráno vyrazila koupit tu na vysavač.Objela jsem asi 15 lékáren a nic.Někde se na mě dívali jak na blba,co to vlastně chci,že to vůbec neznají 😠 Jinde zas že to vůbec neobědnávají,že by to snad ani nedoporučili,že to je nebezpečné!!!Nakonec mi nezbyde než to objednat přes net,ale to příjde asi až v uterý a to bude mít malý po rýmě.Myslím si že Ostrava není tak malé město abych to tady nesehnala.Jsem totálně vytočená,protože v lékárnách budeme platit za každý nesmysl ale když něco budete potřebovat tak to nebudou stejně mít.Je tady nějaká maminka z Ostravy ,ktera by mi poradila kde to koupit?

kyri
5. led 2008

jé, tak to je teda fakt neschopnost... 😲
a jak přišli na to, že je to nebezpečné?

... neporadím ti sice s koupí, ale určo je to dobrá volba, jsme s ní moc spokojení.
hadičkovou máme taky, jde nám to s ní docela dobře (bereme si ji na cesty, kde vysavač není 🙂)
a pomohlo mi, když jsem odsávala, jako kdybych pila něco brčkem - pořádně si ten modný konec přitisknout na patro a nasávat a nasávat (jakoby fakt to "vycucnout", ne nadechovat...)

noelka
5. led 2008

Zdenko,
a přes net bys ji koupit nechtěla? Zadala jsem do vyhledávače odsávačka na vysavač a vyjelo třeba tohle:

http://zbozi.cz/searchScreen?q=odsávačka na vys...

zdenka26
autor
5. led 2008

Už jsem ji tam zamluvila.Ale moc dík 😀

kyri
5. led 2008

noel, zdenka psala, že přes net jo, ale že to dojde pozdě...
asi ji chce sehnat během víkendu

noelka
5. led 2008

Občas nakupuju tady a velká spokojenost 😉 Když si objednáš nad 1000,-, máš dopravu zdarma. A zboží obvykle doručí do druhého dne.
http://www.lekarna.cz/baby-vac-detska-odsavacka...

noelka
5. led 2008

Jé, promiň. To jsem přehlídla 😔 😅

ria80
5. led 2008

Ahoj.Z Ostravy nejsem,ale v lekarne bych ji teda neshanela.Lekarny za to nemuzou,kdyz to nevedou dodavatele,co do lekaren dodavaji,tak kde by ji mely lekarny vzit.A ani lekarnik nemuze znat uplne vsechny veci,co se kde vyrabi,zna zas jen to,s cim prichazi do styku a co nabidnou dodavatele.
Ja jsem se snazila sehnat to ve zdravotnickych potrebach,aale tam jsem taky nepochodila.
Zjistila jsem,ze to bezne vedou ty specialni obchody zamereny na deti,kocarky sedacky a takovy ty veci,a tam maji i odsavacku.

branakdetem
5. led 2008

my ji v lékárně sehnali napoprvé a ani by mě nenapadlo, že by ji neznali...

kyri
5. led 2008

šmaja, teď jsem to omylem poslala z nicku (branakdetem), co máme s holkama z látkovek pro fotogalerii plínek apod., ale psala jsem to já - kyri 😅

zdenka26
autor
5. led 2008

no ja si myslím,že by ji v lékárně měli mít,když mají hadičkovou nebo balonkovou,ne ? - 😒 pochopila bych kdyby to neměla dvě tři lékárny ale patnáct lékáren to je trochu moc. 😎

ria80
5. led 2008

Taky asi zalezi na tom,kde clovek bydli.Lekarensky velkoobchod v cechach ji muze mit,a velkoobchod na Morave ne.

iza
5. led 2008

já jí koupila ve zdavotnických potřebách - teda ne v Ostrave- nebo jímžeš koupit přes net...např na mimbazaru(koukni jestli tam není někdo z Ostravy) nebo když si jí dáš do vyhledávače vyjede ti,kde jí mají : je to odsávačka BABY VAC

bramburka
5. led 2008

já jí koupila v normálním obchodě s dětským zbožím, je sice inrernetovej, ale na internetu ji v nabidce nemeli. Zkus to obtelefonovat!

navi
5. led 2008

zdeni tady najdeš seznam lékáren, kam tu odsavačku dodávají

http://www.babyvac.cz/dotazy.php

jinak ve městě, kde my bydlíme se taky nedá sehnat 😒 A v jedné lékárně taky lékárník nevěděl, že něco takového existuje a ještě mi s vyčítavým pohledem sdělil, že on by svoje dítě něčím takovým netýral 😠
Že nemůžou vědět o všech výrobcích to chápu, ale když nevím o co jde, tak radši mlčím, než řeknu takovou blbost. Do té lékárny už nechodím, když jsem chtěla Libenar, tak o tom taky prý neslyšeli, ale objednali nám ho.