Odsávačka soplíku do vysavače. Jaká je?

lusinta
20. čer 2007

Prý něco takového existuje a je to skvělé..Máte někdo zkušenosti? Dá se to koupit přes net? Naše Emuška má teď hodně rýmu, ale klasickou odsávačkou mi to moc nejde vysát, tak kdyby existovalo něco účinnějšího,abych ji nemusela trápit takovou dobu a často,byla bych ráda🙂

neurologia
24. črc 2009

BABY-VAC 2 Ergonomic detská odsávačka hlienov (Babyvac Arianna) co hovorite na tuto odsavacku chcela by som ju kupit ale neviem je dobra?

matilko
24. črc 2009

neurologia, je perfektná, ja mám teda ten starší typ, ale je vážne skvelá, doporučujem!!! mali sme jednu silnú rýmu a fakt nás zachránila

len.petra
24. črc 2009

hlavne je to rychle a efektivne 😉
oplati sa investovat, teeeda ale kusok umelej hmoty s hadickou za 400 😖

danu
2. srp 2009

nunus11 • 2d • Dnes o 09:04
Baby s akou odsávačkou na vysavač ste spokojné?

miskachrumka • 1d • Dnes o 09:25
to budem msiet aj jaj kupit lebo mi mavame casto soliky........ ☹ aj mmna by zaujimalo ktora je naj..... 🙂

denisa87 • 1d • Dnes o 09:55
my to pouzivame,a mozem len odporucit,je to vyborna vec 😉

manika77 • 1d • Dnes o 10:26
ahojte no my sme velmi spokojni s nou my mame babyvac...v lekarni povedala ze ta je najlepsia..a stala nejak okolo 10 eur...a je to velmi dobra vec 😉

basado • 2d • Dnes o 10:34
aj my to mame, je to velmi suprova vec, hlavne to že to je najrychlejšie odsavanie soplíkov 🙂 .
no mi ju už ani nepotrebujeme 😅

atuska24 • 1d • Dnes o 11:23
Ahijte.Ked mala Didi sopliky tak som použivala iba odsavacku na vysavac a je super,vsetko vytaha a mala vobec neplace,ešte sa smeje

zuza.m • 1d • Dnes o 15:17
aj my mame babyvac je super akurat maly vellmi plače,už ked mu poviem či ma soplik tak spusti srdcervuci plač.ale naštastie je to zachvilu vysate.

malovani
4. srp 2009

My máme Babyvac a jsme naprosto spokojení, nádhera... za chvilku je po soplíkách a po rýmě... paráda.

matra
4. srp 2009

Ahojky holky,já sní má m taky super zkušenosti,sece jsem ji použila jen párkrát,ale oproti ustni je to paráda 🙂 Stála necelé tři stovky, v lékarně mi prodali, stejnou co dělá arianna ale od jiného vátobce a byla cca o 50korun levnější a úplně stejná

ojo
4. srp 2009

rozhodně doporučuji, také máme babyvac, je to rychlovka a vše je venku 🙂

jmisa
5. srp 2009

Já mám Nosátko, je levnější než Babyvac, ale úplně stejná a spokojenost taky veliká.

matra
5. srp 2009

jj, nosátko se to jmenuje 😅

zdenkapo
27. srp 2009

tak babyvac je úžasná věc a odsaje hlen z nosánku v mžiku-když byl ale syn starší,tak už brečel,jen se zaol vysavač, ale co když nemáte po ruce vysavač? Zkoušeli jsem některá takové ty odsávačky do ruky třeba baby nose vacuum nebo boneco baby nose, či LIVING lab, atp.?

collette
3. zář 2009

Ahoj,

chci koupit tu novou ergonomickou Ariannu, ale máme trošku problém - náš vysavač (Electrolux) má oválný průřez hubice. Takže teď řešíme otázku redukce. Zatím vede nápad s pikslou od jedněch léků - je asi 5 cm vysoká a přiměřeného průměru, s měkkým tělem, takže by se to mělo bez problémů "ovinout" kolem hubice, a tvrdým hrdlem, které je kulaté, takže by do toho šla nasadit odsávačka.

Máte někdo podobný problém a napadá vás nějaké lepší řešení?

Díky moc!

anabelam
3. zář 2009

zdenkapo mne kamaratka dala living lab ale to je onicom ked ma dieta poriadnu nadchu. cez odsavacku na vysavac sme ustami tahali sopliky znie to nechutne ale vysavac sa nam pokazil tak co uz ale do ust sa nic nedostalo neboj sa 😀

zdenkapo
3. zář 2009

taky si právě myslím, že vysavačová je nej,ale tak hold to uděláme jako u syna,když pojedem na návštěvu a bue mít rýmu,tak vezmem ariannu odsávačku s sebou a bude, stejně ale radši jsem nosila jště v přebalovací tašce hadičkovou odsávačku,kdyby náhodou

vladkaz1
3. zář 2009

baby ta na baterky elektricka hrajuca melodie neni dobra? nemate ju niekto ? my mame momentalne pozicanu na vysavac mala ma zapal stredneho ucha ,antibiotika hrozne sople, ale keby nemam odsavacku, chuda neviem ako by dychala ☹ je to super vec a nechapem ak sa niekto cuduje co je na tom nehygienicke ? 😕 ved to ma samostatny nadstavec ktory samozrejme aj s celou plastovou castou vyvaram po kazdom pouziti mozem len odporucit ,len mala sa boji dost zvuku vysavaca .. tak ma napadlo ci by nebola lepsia ta na baterky ako dobre to saje ? aleb je to zbytocna investicia?diki

zdenkapo
3. zář 2009

jé vlaĎko,kde se ještě nepotkáme 😉 na ty baterkové se vykašli,taky jsem o tom uvažovala,ale je to k ničemu,nemáto prý zdaleka takový tah a účinost a o rychlosti odsátí nemluvě... je fakt,že kvůli tomu hluku vysavače,jehož se syn histericky bojí a pláče,jsem taky chtěla něco jiného,ale opravdu mu to vždy pomohlo a ouška jsme nikdy neměli nemocná...

vladkaz1
3. zář 2009

no teda to si ma moc nepotesla 😅 , dost som o nej uvazovala ,nevadi sice som nemusela kupovat lebo kamoska ma velke deti a pozicala mi tu na vysavac do kedy chcem aj na roky ,ale myslela som si ako pises ty 😉 ze tie hystericke zachvaty zo zvuku vysavaca nahradim niecim inym ,,o nic 😀

susisus
3. zář 2009

no ani mňa ste nepotešili baby, kúpila som malej living lab drahú na baterky a píšete že je na prd 😢 mňa predavačka nahovárala že je najlepšia...

vladkaz1
3. zář 2009

ja neviem aka je ta odsavacka 😉 , ved skusis, alebo skus na sebe a daj recenzie 😅 ja som ju chcela kupit ale teraz neviem 😒

dukie
3. zář 2009

Holky, rozhodně tu na vysavač. Na baterky (my koupila cca za 2 tis.) je na prdlačku, neodsaje skoro nic. Ta na vysavač zvládne všechno, doporučili nám ji na ORL. Navíc to zvládá rychle, krátce, takže mimi těch pár sekund "nějak přežije" - syn si asi po 14 dnech pravidelného osdávání (na doporučení ORL - trpěl na záněty středouší) na hluk vysavače zvykl a zvládal to nakonec dokonce s úsměvem - což mě až překvapilo. 😀 Důležitý je před odsáváním nosánek prostříknout (Vincentkou, případně nám se osvědčil Stérimar Bébe, ale je dost drahej... ovšem dokonalej, nic ho nepřekoná... 😀 ), aby se ty hleny rozpustily... a pak stačí 4 sekundy na každou dírku a je odsáto. 😎 Podrobněji na http://dukie-duk.blogspot.com/2009/05/odsavani-... . 🙂

kika777
7. zář 2009

Aj ja sa pripájam k tomu, že odsávačku radšej do vysávača. Malá mala soplík od 2 týždnov do 9 mesiacov skoro vkuse, minimálne raz denne sme museli vysávať...bola to katastrofa, ale bolo to šup šup, malá ani nezbadala. Ináč na soplík nam pomohlo, že sme zmenili doktorku a tá konečne začala náš problém konečne riešiť. A vysávač je teraz náš najlepší kamarát. Nemôžem ani pri malej vysávať, lebo hned sa mi po nom liepa.

jituskak
23. zář 2009

můžu se zeptat, nemvíte někdo, na jak velkej výkon ta odsávačka je? jako abych malýmu třeba neublížila, kdybych to dala např. na 1600W? mám regulovatelnej výkon, ale když je to na nejmíň, tak to odsává fakt málo.

atreides
23. zář 2009

tady píšou až do 1800W
http://www.zdravotnickaprodejna.cz/odsavacka-ba...

my máme ten starší typ a je mám pocit do 1600W

atreides
23. zář 2009

aha, tak jen do 1400W, záleží kterou máš

http://www.zdravotnipotreby-ul.cz/detail.php?zb...

sklenicka24
23. zář 2009

Ahojky, tak tuto doporučuji, zrovna se trápíme rýmou a je to opravdu bomba. To, co ona vysaje, obyč nikdy. Fakt SUPER

jituskak
23. zář 2009

já mám nějakou odsávačku z lékárny, tuším, že se jmenuje nosátko...

alucca
27. zář 2009

nevíte prosím někdo jak často je možné odsávat? potřebovali bychom odsávat skoro každu hodinu, protože malý nemůže ani spát....

atreides
27. zář 2009

alucca tak 3x denně se doporučuje, ono to častý odsávání nedělá dobře sliznici

sklenicka24
27. zář 2009

My jsme museli častěji, jinak by to malý nezvládnul, pomalu se ani nenajedl. ☹ ☹

alucca
27. zář 2009

no nám by právě ani nespal ani nejedl takže přes den jedeme tak jednou za hodinu někdyi po půl hodině, je to strašný...

atreides
27. zář 2009

kdyby mi malá taky tak trpěla, tak bych odsávala taky dle potřeby, ale tohle jsem někde četla