Odsávačka soplíku do vysavače. Jaká je?

lusinta
20. čer 2007

Prý něco takového existuje a je to skvělé..Máte někdo zkušenosti? Dá se to koupit přes net? Naše Emuška má teď hodně rýmu, ale klasickou odsávačkou mi to moc nejde vysát, tak kdyby existovalo něco účinnějšího,abych ji nemusela trápit takovou dobu a často,byla bych ráda🙂

veronikahel
13. lis 2008

mame regulovateľný, mame nastavený, tak v strede. ale môžeš dať aj silnejšie. skus si to zapnuť a priložiť sebe na ruku, budeš cítiť ako to je...

mataharyy
13. lis 2008

V tom návodu je to napsané, jaký má být výkno vysavače 😉

veronikahel
13. lis 2008

tam je napisany maximalny vykon, nie?

haninka
14. lis 2008

my máme odsávačku Nosátko a tam je jen napsáno: nastavte požadovaný výkon vysavače..na kolik tak odsáváte?? ☹

veronikahel
14. lis 2008

my máme baby-vac a tam je napísané, že sa má používať iba na vysávače s výkonom 700-1500w...
naš vysávač má max. 1400w a to odsávame na strednom odsávaní...
haninka, vyskúšaj si to na tej ruke a uvidíš aký to má ťah, nemá to silný... nemusíš sa báť...

e.vacka
18. lis 2008

my sme kúpili baby-vac - lepšiu vec nemohli vymyslieť!!!! Neviem ako by som vyčistila noštek mesačnému dieťaťku. Perfektná vec to je...

evicka7
18. lis 2008

my máme baby-vac, vysavač bohužel (nebo bohudík?) 1800w, tak raději vždycky přiložím jen na chviličku, pustím, přiložím, pustím, ale je pravda, že to zas tak silný tah nemá ani tak, dělám to tak jen pro své klidné spaní

lenit
19. lis 2008

baby, dufam, ze zle citam...netrufla by som si svojej 5mesacnej dcerke vysavat sopliky z nosa vysavacom 😕 pripada mi to uplne hrozne. hlavne pre to babatko. viem, ze take malinke babenka sa nevedia vysmrkat, ale aj tak...vysavacom? my pouzivame hadicky a uplne super plnia svoju funkciu. hlavne viem, akou silou to tahame...no ale myslim, ze to je na uvazeni kazdej maminy...ale len tak medzi nami...netahat sopliky vysavacom bola asi prva vec co nam doktorka povedala na poradni. Tatianka mala zlateho streptokoka v nosteku ako darcek z porodnice a zvladli sme to...nosteky su velmi citlive, tak treba opatrne...

denisocka
19. lis 2008

lenit . no chvalabohu dobre čítaš,a kým nevyskúšaš tak nemôžeš vedieť v čom ten komfort spočíva , určite vrelo doporučujem !!! mala som mnohe kamaratky ktore sa vyjadrovali ako ty, a pri prvej ozajstnej nadchce dali na moje slova a kupili si odsavačku na vysavač a ani jedna sa mi nesťažovala 😉

denisocka
19. lis 2008

inač,horšie to je ak maš nahanať ročne dieťa s hadičkou a vysavačom 😀

makinka.1
19. lis 2008

Vidis Lenit,muj synek mel ted zanet prudusek a rymu a nase mudra se hned ptala jestli mam odsavacku do vysavace.Je to nejrychlejsi,za par sekund je hotovo a Maxovi se to dokonce i nekdy libilo.Nemusis se bat,vzdyt je tam redukce a malicka dirka,nemuze to nijak ublizit.

denisocka
19. lis 2008

makinka ma pravdu 😉

evicka7
19. lis 2008

lenit, nám taky odsávačku doporučila doktorka, jinak bych se asi neodvážila

mishusha
20. lis 2008

poradim jednu vec, ja som sa tiez bala ju vyskusat, ale najprv som to vyskusala na sebe, inak by som malej neodsala sopliky....a bolo to uplne v pohode. hlavne aby si mala na vysavaci regulovatelny vykon, ked je to na tom minime, tak nic nehrozi...a mala mala len sest tyzdnov, ked som jej to vysala prvy krat 🙂

jankatr
21. lis 2008

Ahojky Maki - tak vy takhle marodíte ?? už jsme tě u nás dlouho neviděly - jak se máte? 🙂

Holky ta vysavačová je fakt super - Měli jsme dřív tu hadičkovou kde se to tahá pusou, ale jak malej kapku odrostl tak se to nedalo - má dost sílu a už v roce byl problém ho udržet - než jsem ho přeprala a zpacifikovala tak už jsem zas byla tak zafuněná že jsem neměla šanci to udejchat a ty soplíky fakt vytáhnout.... Navíc ta tenká trubička odsaje jenom to na co přímo narazí - takže jsem s ní musela po tom nosánku různě šmejdit a měla jsem strach kam až to můžu strčit, a pořád jsem se bála abych mu s tím neublížila...
Fakt blahořečím tomu kdo tu vysavačovou vymyslel - je to fofr - a Daník u toho ani tolik neprotestoval, dokonce si to kolikrát i sám podržel u nosánku a měl z toho srandu 😀
Teď už je větší a smrkat umí, ale i přesto když má fakt velkou rýmu tak mu to párkrát za den mimo smrkání ještě odsaju. Za prvé mu tak šetřím nos aby ho neměl tak odřenej - a za druhé pořád ještě neumí tak zabrat aby vysmrkal fakt všechno a vzhledem k tomu že máme za sebou dvoje píchání obou uší když mu byl asi tak rok - tak si fakt dávám bacha - nechci to zažít znovu.

makinka.1
24. lis 2008

Je,ahoj Jankatr,no jo,flakam to,nejak nemam cas sedet u PC a kdyz tak pisu do naseho 37+,holt stara garda. 😀 Maxik byl poprve nemocny,chytil ode me rymu a vrazilo se mu to na prudusky,ale za 5 dni uz ani nekaslal,vylecil se rychle,antibiotika zabrala fofrem. 😉

ikke
26. únor 2009

eatygrenee • Včera v 17:29
Ahoj, jakou máte odsávačku hlenů a máte na vysavač nebo jakou? Máte někdo Baby Vac ergonic?

paola.o1 • 1d • Včera v 17:35
najlepsia je ta na vysavac ked bude mat babo sopliky, nic ine ti ich tak nevytiahne ako ta vysavacova. ja som vyskusala rozne typy, tu hadickovu klasicku, na tuskove baterky a zastrckovu, ale pouzivame iba vysavacovu je fakt naj.

beruska2x • 1d • Včera v 18:45
ja mam hadickovou a jsem spokojena, myslim ze je nejsetrnejsi k ditku ...

paola.o1 • 1d • Včera v 18:57
najsetrnejsia je podla mna vysavacova. odporucaju ju aj nemocnice. mala som hadickovu a ta neni bohvieako prijemna, odskusala som ju aj na seba a nic nevysaje, len to co je napovrchu zato vysavacova odsaje okamzite a vsetko. dietatko ma behom 5 sekund vysate

evicka7 • 1d • Včera v 19:07
eatygrenee, ergonomic je vylepšená verze té původní http://modra.babyvac.cz/ my máme tuhle modrou a jsme moc spokojení, doporučila nám jí mudra a je fakt super, že za pár vteřin je vše venku, obvykle to jde i bez breku, protože malé to přijde jako veliká legrace, rýmu máme téměř pořád a z hadičkovou bych se zbláznila, zkušenosti s ní mám taky od hošíčka, kterého jsem hlídala, ale toho bylo potřeba odsát jen když byl nemocný, takže se to dalo, denně s ní odsávat, to by mě asi šlehlo

eatygrenee • Včera ve 22:32
já chci určitě jen na vysavač, na ostatní jsem neslyšela dobré věci

alca.m • 1d • Včera ve 23:12
Ahojky, já mám obyčejnou (tzn. že saju pusou přes hadičku). Dost jsem s malým vždycky bojovala a navíc se mi zdálo že jsem toho moc neodsála. Kamarádka má malé mimčo a nemůže si vynachválit tu na vysavač, příště si ji koupím.

senja • 23tt • Dnes v 08:42
Co jsem slysela od zkusene kamosky, nejhorsi je balonkova, ta je pry k nicemu. Hadickova uz je lepsi, ale stejne je to zapas s miminkem (pry manzel musi male pridrzovat ruce i nohy, aby mohla maminka odsat). Vysavacova je pry nejlepsi, take o ni uvazujeme, akorat to bude boj s nasi budouci babickou, ta se takove metody boji, pry aby se to nejak neporouchalo a nevysalo mu spolecne s hleny i vsechno ostatni

leonik • 2d • Dnes v 09:01
ahoj, taky máme odsavačku na vysavač Odsávání je rychlé, měli jsme hadičkovou a to jsme vždycky zápasili, a stejně nic neodsáli

ina.b • 1d • Dnes v 16:18
Máme obě. Když je rýma, tak v noci odsávám ústně přes hadičkovou a ve dne používám tu na vysavač.

matilko
21. dub 2009

tiež máme vysavačovú ariannu, je to ohromná vec! Karolínka mala silnú rýmečku, nemohla spinkať, papať... tak som ju vyskúšala, síce som mala hodne strach, ale fakt za pár sekúnd bolo po všetkom, paráda! jej super výhodou je, že dieťaťku sa neštouráte v nose, takže nenarušujete a nedráždite sliznicu!

atreides
21. dub 2009

máme doma všechny odsávačky, ale na vysvač je bezkonkurenční 😉

blka
21. dub 2009

Arteides, ty máš i tu elektrickou?

ingulka
21. dub 2009

tiez mame doma tu na vysavac.. pouzili sme ju pri jednom nachladeni, ked mala mala asi 1mesiac.. odvtedy sme ju nepotrebovali 😉 tiez si ju mozem len chvalit.. 🙂 🙂 🙂 vrele odporucam 🙂

sisa.b
21. dub 2009

tiez mame doma vsetky odsavacky a vysavacova je nasa naj 🙂 mame aj elektricku, ale ak ma slabe baterky, tak aj slabo taha. no boli sme teraz po dva vikendy na chate a elektricka je na taketo cesty fakt neocenitelna. ja som kupovala najskor tu, potom na vysavac a som rada, ze mame doma obe 🙂

jita10
22. dub 2009

Ahoj, taky jsme ji pořídili a koupili jsme ji v běžné lékárně. Napřed se mi to nezdálo, napijit dítě na vysavač 🙂, ale je fakt, že je to super! Tou běžnou to kolikrát nejde a nebo blbě. Dáváme ale vysavač jen na střední výkon 🙂.

blka
22. dub 2009

Sisa, děkuji za srovnání s tou elektrickou. Je o dost dražší, ale přišla mi lepší v tom, že nemusím vytahovat vysavač a zapínat ho.

pospecka
24. dub 2009

Vysavačovou odsávačku jsem poprvé viděla u kamarádky, asi před čtvrt rokem, když měl její 3,5 měsíční špunt rýmu a byla jsem z toho dost v šoku a nechápala jsem, ten drasťák, že to vůbec někoho napadne "vysávat" dítě 😕 , ale po třech stránkách tohoto tématu asi do jiné ani nepůjdu. Při představě, že cpu miminku hadičku nosíkem kdoví až kam ... brrr. Začnu koukat po té inovované verzi babyvac a určitě ji pořídím.
Maminy, díky za vaše názory, pro nezkušenou těhuli k nezaplacení 😅 a ať vám ty odsávačky doma co nejvíc zahálí neboli hodně zdraví prťatům i vám. 😉

lenic
28. dub 2009

Ahoj, z odsávačky jsem měla ze začátku celkem hrůzu, je to přece jen takový drastický, ale Dr mi ji doporučila, kámošky taky, tak jsme ji koupili a je to fakt super věc. Když měla malá rýmu a úplně plnej nos, byl to nejlepší pomocník. Narozdíl od té co nasáváte pusou je to strašně rychlý. Když jsme odsávali to obyč, tak malá řvala, šlo to blbě a pomalu, když odsáváme touhle na vysavač, tak soplíky jsou venku raz dva, že to malá málem ani nezpozoruje a je hotovo. Vřele doporučuju všem maminkám🙂

duplicka
29. dub 2009

ahojte ja mam tiez tuto odsavacku,super vec, ozaj doporucujem, ked sme boli malinko prechladnuty, raz dva tri sopliky von, ked bol malinky , tak som si synceka zabalila ako larvicku do deky -(cize ruky k telicku🙂a rychlo sme odsali, ked podrastol uz si to sam odsaval ako zabavu, ze odsavame odpadove rury alebo cistili cisticku, stale sa dal na neico namotat.🙂. dokonca som ju uz vyborne vyuzila pri dalsom syncekovi, ked bol este uplne malinky a mal sopliky hlboko, tak som striekla mar plus a sup odsate🙂

helulicek
29. dub 2009

Holky, co říkáte na tuto odsávačku? není sice na vysavač, ale třeba má některá z vás zkušenost....

http://www.e-certik.cz/detail.php?zbozi=624443
http://www.spuntik.cz/cleanoz-nosni-odsavacka/

helulicek
30. dub 2009

No tak jsem nakonec koupila vysavačovou odsávačku, zn. NOSATKO.......chtěla jsem baby vac, ale tu neměli, tak jsem šla do této. Lékárnica se tvářila, jako bych to dítě chtěla zabít 😕 prý je to moc drastické a kdesi cosi....za mnou v řadě důchodci, hleděli jak kdybych vážně chtěla vraždit 🙄
Nemáte někdo s touto zkušenost? Díky moc

lentilka11
30. dub 2009

my používáme obyčejnou odsávačku z lékarny (2 hadičky ve víčku a kalíšek, cca za 50,-korun?-nevím, kupovala jsem ji dávno) a tu hadičku, kterou byste si normálně daly do pusy, dáme do štěrbinové násady od vysavače a zbytek štěrbiny upcháme palcem, vysavač na nejnižší výkon (tah se dá regulovat i tím palcem) a jedem..malá sice pláče (jen během "výkonu"), ale výsledky jsou skvělé...