Používáme cookies. Více informací zde. OK

Opalovací krém pro super citlivou pokožku

beruska2x
19. bře 2009

ahojky, zacinam resit opalovak pro malyho na leto, myslim tak 30tku nebo 40tku ale mate nekdo zkusenosti s nejakym neparfemovanym?? mame po exemu, dokonce nas strasili atopakem, tak na nem nechci nic zkouset... 😅

mikulka
19. bře 2009

Taky to řeším, a miminkům by se snad měla dávat dokonce 50. A na sluníčko přímé prý mohou až od 17 hodin, co myslíte?

beruska2x
autor
19. bře 2009

no mam bude v lete rok... tak 50tku to je jedno, hlavne aby to bylo bez barvy a zapachu 😀 ja osobne ho budu mazat i pod slunecnik, je to ted hodne agresivni a kdyz bude u nasich litat na zahrade, tak jak to uhlidam?? to ho asi do 17hod. doma drzet nebudu 😅

slunicko552
19. bře 2009

Ahoj tak já měla loni 50od nivei,ale tam je parfémovaná myslím.Malý s tím neměl problém,ale jinou 50 jsem nikde neviděla 😕

ludmilka
19. bře 2009

Pre miminko urcite aspon 50. V lekarni urcite zozeniete viac druhov a rozhodnete sa priamo na mieste. Bezparfemove opalovaky pre miminka (a nielen pre ne) robi firma La roche posay, Bioderma a Spirig (známy Daylong). Ceny sa pohybuje od 300-500 Kc podla velkosti balenia. Som rada, ze existuju zodpovedne mamicky a uz teraz zacinaju premyslat o opalovakoch, napriek tomu, ze vonku dnes snezilo... 🙂 🙂 🙂

dvojka
19. bře 2009

My používali daylong kids 30(faktor ochrany před uvb původně 40)Jsme též atopici a ´teprve tahle značka vyhovovala 😉

ludmilka
19. bře 2009

Daylong existuje aj ako 50+ pod nazvom Extreme. A poznam vela maminiek, ktore su s nim spokojne.

beruska2x
autor
19. bře 2009

jee holky diky, snad se na me nebudou koukat v lekarne jako na blazna co schani ted opalovak 😀

kijonkova.k
19. bře 2009

Taky mám pro malou Niveu 50,ale ta je parfémovaná i přibarvená...ale o tom Daylong jsem hiodně slyšela i na porodnici.cz ho doporučoval pediatr nějaké mamině.V lékárně určo poradí 😉

elephant
19. bře 2009

Ahoj,

čo sa opalovákov týka, sú dve skupiny - s chemickým UV filtrom, a s minerálnym filtrom.
Tých chemických je vačšina, minerálne sú tie k pokožke jemnejšie. Minerálny je napr. od Weledy (tuším faktor 20) alebo Babylove z DM, ten máme dokonca 50.

dnada
29. bře 2009

Bübchen dělá s faktorem 50 a je to i na velmi citlivou kůži 😉

beruska2x
autor
29. bře 2009

jenze Bübchem ma vsechno bud s hermankem nebo mesickem 😠 ale jinak je to fajn kosmetika ale pro nas nepouzitelna, nakonec se s ni mazu ja 😅

andyalukasek2008
29. bře 2009

Slyšela jsem samou chválu na Eucerin...

pawla
22. kvě 2009

My máme velmi citlivou pokožku, používáme Biodermu 50+ .... naprostá spokojenost, nebarví, dobře se roztírá.

mirri
22. kvě 2009

tak ja jsem koupila vichy 50+,je to neparfemovany krem ve spreji,dobre se roztira..

power700
22. kvě 2009

Ahoj, tak já koupila Daylong kids 30 a zatím naprostá spokojenost. Krásně se roztírá a nebarví. Koupila jsem větší balení, sice vyšlo asi na 450 Kč, ale je až do r. 2011. A prý má být dražší, říkala paní v lékárně... 😉

iloha
22. kvě 2009

přimlouvám se za daylong kids, dělají i 5O a já bych řekla, že levnější, dražší je právě Vichy a ta docela barví bílé prádlo 😉

evicka7
22. kvě 2009

chlapeček kterého jsem hlídala měl veliké problémy s kůží, doktorka doporučila Daylong, teď je u něj nějaký nový značení kvůli normám EU, tzn. že 30 současná odpovídá bývalé 40 /teda aspoň tak jsem to z příbalového letáku pochopila)

power700
22. kvě 2009

ano, je to tak, současná 30 odpovídá bývalé 40 u Daylongu, potvrdila mně to v lékárně. 😉

miskastehlikova
22. kvě 2009

Ahoj,já pro malou používám Biodermu(50ochr.faktor,pro alergiky,protiUV)a fakt si nemůžu vynachválit.sice dražší-600Kč,ale opravdu za to stojí.

jindri
3. črc 2009

Používá někdo Daylong pro dítě mladší 1 roku? Chtělaj jsem ho koupit, ale tohle jsem si přečetla ...... mám 6ti měsíční mimčo. Nebo zkusit něco jiného, Biodermu?

dvojka
3. črc 2009

jindri-používáme daylong kids 30 a vyhovuje nám! 🙂 😉

jindri
3. črc 2009

Čau dvoji 😉 a není 30 málo? Já ten dotaz blbě napsala 😅 , u popisu přípravku píšou, že se může používat až od 1 roku ....

dvojka
3. črc 2009

prodávají i pod rok,zeptej se v lékárně a jsou i tušim padesátky 🙂 a ta 30 co máme,je bývalá čtyřicítka nějak přizpůsobená,zlepšená 😉

dvojka
3. črc 2009

v )--..
b bn .

dvojka
3. črc 2009

jinak máš pravdu,že tam píšou od roka,al po poradě s lékařem i dřív a nám kožař řekl,že používat smíme

barushka
3. črc 2009

Jindri: my používáme a bez problémů...vyzkoušek, uvidíš...a myslím, že faktor stačí... 😉

garfie
3. črc 2009

jindri: my taky používáme daylong kids-přesně jak píše dvojka, po poradě s lékařem i dřív....🙂
Ale jinak se vyrábí i daylong baby-pro děti do roku, kdybys chtěla.

bera28
4. črc 2009

Taky používáme daylong baby a naprostá spokojenost. Doporučila mi ho pediatrička.

Sem začni psát odpověď...

Odešli