Pants. Jaké neprotékají?

misaa56
15. zář 2021

Doporučíte nějaké plenkové kalhotky co nebudou protékat? Pampers malýmu nesedí, je z nich opruzeny. Pak jsme zkoušeli Magic, ty mi přijdou že nesajou. Ještě jsme měli Dada a Helen Harper ty sajou dobře ale protekají, jsou takový úzký. Doma máme ještě Bella happy ale ty jsme ještě nezkoušeli

evsi88
15. zář 2021

@misaa56 ahoj, za nas urcite Babylove z DM👌🏻

janinaklinku
15. zář 2021

@misaa56 my zkoušeli z Alberta a byly super 🙂

krtikkrtovaty
15. zář 2021

Babylove a pak ještě i Albert - ta jejich značka za nás není špatná.

goovana
15. zář 2021

@misaa56 my teď dostali happy a za nás naprostá bomba

jako_mala_holka
15. zář 2021

Ale Albert nedělá pants, ne?

Nám vyhovují na den Bella happy a Dada zlaté, na noc Monperi nebo noční Huggies, ale téměř vždy v noci jednou přebalujeme (dcera má 15 měsíců)

jako_mala_holka
15. zář 2021

A babylove (pants) nám nevyhovují vůbec, když se pocuraji, tak jsou takové nepříjemné, tvrdé, klidně po půl hodině od prebaleni, třeba pampersky zas strašně smrdí...

tercasv
15. zář 2021

Za mě Dm babylove a Albert🙂
@jako_mala_holka Albert pants má, je na obalu nějaké zvířátko, tygr, sova, lev🤔🙂

jako_mala_holka
15. zář 2021

@tercasv fakt? Tak to jsem u nás nikdy neviděla, zkusím pohledat, díky

lilian2111
15. zář 2021

Dnes jsme zkusili koupit huggies a nejsou tak špatný 🙂 jinak kupujeme pampers, ale ty vašemu malému nesedí. 😕

jana_zofie
16. zář 2021

@jako_mala_holka ma, ale tusim jen ve vel. 4 a 5. Alespon u nas. Plenky pouzivam 4+ a kalkotkovky davam na noc vel. 5 a dobry. Mala ma kolem 11-12 kg, takze ma ty pants vlastne o cislo vetsi...

zrzeckas
16. zář 2021

Za nas (mimo pampers, které vam nepasuji) tak happy a huggies... Dada jsme zkouseli a staly za nic a pak jsme zkouseli ty babylove, ale to byli v dobe, kdy se maly odplenkovaval, takze na rano upa suche a pres den skoro taky

zrzinda
16. zář 2021

Ahoj, já nedám dopustit na Bebelo z Dr.Maxe. Vyzkoušeli jsme všechno možný, ale tyhle jsou fakt super. Myslím, že vyjdou nejlevněji a hlavně v noci neprotecou. Malou prebaluju vždycky až ráno a úplně v pohodě. Asi jednou za měsíc se mi stane, ze je malilinko procurana na pyžamu 😊

misaa56
autor
16. zář 2021

Všem moc děkuji. Až se dostanu do Alberta tak je zkusím vzít ale nejbližší máme asi 30km i DM🙈
Malýmu dávám normální plenky doma ale když někam jedeme tak na prebaleni beru ty pantsy a většinou je úplně mokrej hlavně z autosedačky.

glk
16. zář 2021

@misaa56 včera jsem koukala, že nově je dělá tesco Fred&Flo..