Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Patrová postel. Je kvalitní a stabilní?

fifa79
15. pro 2011

Ahojky, chci se zeptat zda někdo nemáte tuto postel nebo od této firmy.Byla bych ráda za vaše názory ohledně kvality a stability.Ať už pozitivní nebo negativní.Předem děkuji
http://www.babynabytek.cz/patrova-postel-michal...

fifa79
autor
17. pro 2011

Nemá někdo rozměr matrace 180x80...chci se zeptat jestli není moc malá?

checa
31. bře 2013

Ahoj fifa79, koupili jste tuto postel? Pokud ano, jste spokojení? Ocenila bych vaše zkušenosti, protože právě zvažujeme podobnou postel koupit - je stabilní (nevrtí se obě patra pokaždé, když se jedno dítko otočí?). Předem děkuji za zkušenosti.

kropenatka
3. dub 2013

já doporučuji domestav.. my jsme koupili se skluzavkou a dcerka se vyřádila.. bohužel jí sice teď prodávám ale na domestav nedám dopustit, takže doporučuju..

ria80
3. kvě 2013

Taky se chystáme na nový pokojíček. Měl by to být pokoj pro školačku, takže zatím ještě i na hračky, časem na učení i na hračky, pro slečnu, prostě aby už vydržel.
A nevíme, co s postelí. Líbí se nám zvýšená, je to praktické kvůli prostoru. Ale nevíme, jestli je to dobře, jestli takovou tu z domečkem, že by tam byl pak prostor na věci, nebo tu uplně vysokou, pod ní by pak mohl být stůl nebo gauč něco co bude potřeba. Ale zase si říkáme, když bude třeba nemocná, tak tam za ní ani nebudeme moct se podívat, blbý stlaní, převlíkání postele, v noci aby z toho nespadla, ať už ze žebříku nebo rovnou z postele, ta zábrana mi přijde nízká.
Byla bych ráda, kdybyste napsali, jaký máte s vyššíma postelema zkušenosti, stojí to dost peněz, nechci je vyhodit zbytečně. Malý se líbí ta trochu zvýšená s domečkem a skluzavkou, ale za pár let stejně skluzavka půjde pryč, tak prostě nevím.

Sem začni psát odpověď...

Odešli