Patrová postel, máte někdo tuhle?

denousek
18. bře 2016

ahoj shanim patrovou postel pro dvě děti.... nutnost jsou dole ty odkladací police a schodky nejsou taky špatné zdá se mi to lepší jak žebřík líbí se mi viz foto ale nemáte někdo??nevíte jak je to s kvalitou?případně doporučíte jinou?ale ty police dle fakt potřebujeme 🙂 děkuji za tip

suzina08
18. bře 2016

Tak přesně tuhle mají neteře 🙂 A už jí mají minimálně dva roky myslím a spokojenost. Výhoda schůdků je v tom, že tam je také úložný prostor a každopádně pro menší děti jsou ty schůdky mi občas připadají bezpečnější 🙂 Jediné co byl problém při doručování, tak k té posteli přišla spousta šroubků a některé chyběly, takže se musely nechávat doposílat. Ale jinak ve všech směrech spokojenost 🙂

denousek
autor
18. bře 2016

@suzina08 moc dekuji!!právě se mi moc líbí a taky myslim že lepší schudky.... deti mají 8 a 4roky uz jsou celkem velci starší bude nahoře ale i tak když je rozespalý tak podle mě lepší schudky....
takže říkáš spokojenost tak super... a ja mají staré děti??

suzina08
21. bře 2016

@denousek už jí nějakou dobu mají a kupovali jí v době, když měly holky myslím 3 a 5 let 🙂 Takže si myslím, že to pro vás bude úplně v pohodě 😉