Pěnové lehátko do vaničky, jste spokojení?

isousek
3. dub 2015

Ahoj holky mate nektera tohle pěnove lehátko?A budu rada kdyz pisnete jak jste spokojeni?🙂

sabuliin
3. dub 2015

Je vyborne 🙂 mame ho v zelene 🙂 syn na nem ve vanicce sam lezi a ja mam volne obe ruce na umyvani ho 🙂

isousek
autor
3. dub 2015

@sabuliin a dobre se vam v nem mimi myje?a jak mate velkou vanicku v pohode se tam vejde?

primaska
3. dub 2015

Já nebyla spokojená.. hodně dlouho pak schne. Víc mi vyhovovalo klasické látkové na kovové konstrukci (navíc látka se dala sundat a vyprat)..

scruffy
3. dub 2015

Já si ho nekoupila, protože si myslím, že ani při používání obden nestačí vyschnout a nebude to tím pádem asi moc hygienické.

zyoma
3. dub 2015

Pokud je to jako houba, tak mi to neprijde higyenicke... Vzdyt i houbicky nas nadobi by se meli casto menit, nebo prej strcit dfo mikrovlnky. Houbu do koupele vubec nepouzivam, protoze co vim, tak ma potom obrovske mnozstvi bakterii. A tady jde o miminko no, ale chapu, ze je to asi pohodlne na lezeni....

sabuliin
3. dub 2015

@scruffy ale prdlajs :D kdyz se umi dobre vykroutit tak do rana je sucha... A ten kdo miminko koupe jen vecer tak ji driv nez dalsi den vecer nepouziva snad ne ? 🙂 Nevidim proc by to nemelo byt hygienicke..

sabuliin
3. dub 2015

@isousek mam standardni vanicku z ikei 🙂 a vleze se 🙂 lehatko je moc prijemne a malymu se v ni moc libi. Musi se po koupani dobre vykroutit aby tam nezustala voda a oprit ve vane nebo nekde aby vyschla 🙂 do rana je sucha... Ja ji jednou za 14 dni vymacham v mydlove vode 🙂 porad voni novotou 🙂

primaska
3. dub 2015

@sabuliin To, že schne dlouho, je pravda.. Vím, z vlastní zkušenosti. Po dost krátké době začalo měnit barvu, protože když něco schne dlouho, tak to plesniví. Záleží, kde to sušíš, jestli v bytě v uzavřené koupelně, tak tam je vlhko..

sabuliin
3. dub 2015

@primaska Tak jako...:D To souhlasim :D pokud to nekdo necha v umakartove koupelne kde nejde ani trochu vzduchu a luftu tak to joooo, to pak neuschne ani za tyden... Bodekd by nesplesnivela 🙂

primaska
3. dub 2015

@sabuliin Nepsala jsem nic o umakartové koupelně.. Bylo to myšleno tak, že tohle lehátko chce vyhodit ven na vzduch a sušit ho venku. Jinak mi prostě nevonělo a zkrátka je to jenom moje zkušenost.. Ty máš třeba jinou a je to tak správně..

sabuliin
3. dub 2015

@primaska Neni potreba aby byla venku, me v otevrene koupelne uplne v pohode do rana vyschne a zelena je stale zelenou 🙂

lucifereeek
3. dub 2015

měla jsem a po dvou použitích jsem ho už nepoužívala, nebylo kde sušit, tak bylo furt mokré a bála jsem se, že se v tom budou držet bakterie, takže ani teď bych už nepořídila. Dám dolů jen složenou plenku a hotovo.

andrrriiik
3. dub 2015

Měli jsme ho u dcery,je to fajn věc na koupání,ale k synovi jsme ho nepořizovali,mám jen plenu ve vaně 🙂

isousek
autor
3. dub 2015

@sabuliin ja chci prave taky koupit vanicku v ikei ale nevim jestli neni moc malinka chtela bych aby se maly ve vanicce koupal dlouho nez mu napoustet celou vanu ale vim ze kazde mimi je jine a treba mu vanicka ani nebude vyhovovat no.A co myslite o tom jak tu nekteri pisou ze to lehatko neni hygienicke:(

sabuliin
3. dub 2015

@isousek vubec bych to nebrala v potaz.. Je to nesmysl.. Pokud nebudete nechavat lehatko ve vode nebo ve vlhku a jednou za cas ho premahnete v mydlove vode a prejedete sprchou horkou vodou tak bych se nejakych bakterii vubec nebala 🙂

No tak maly ma 60cm a vanicka je mu tak akorat.. Uz ai tam moc nepokopka ale my jsme s tim pocitali a od 2.mesice jsme se zacali koupat spolu ve vane tak jak jsme meli v planu 🙂

isousek
autor
3. dub 2015

@sabuliin no procetla sem par diskuzi jeste a opravdu si holky stezujou na smrad na to ze to neschne a ze to treba po mesici museli vyhodit: a kde lehatko susite?aha takze ta vanicka je tak na dva mesice a pak uz asi do vany ze?a nebo koupit vetsi vanicku🙂

ladie
3. dub 2015

@isousek vanička z IKEA je naprd a fááákt malá. Koukni spíš na nějakou klasickou dětskou vaničku 100 cm.
Ad lehátka - měla jsem plastové i tohle a obě po dvou použití letěly. Koupu tak, že na jedné ruce mám dítě (hlavičku nebo spíš krk má na mém vnitřním zápěstí a rukou držím kolem jedné ručičky) a druhou myju. Lehátka mi jen překážela.

sabuliin
3. dub 2015

@isousek ja nevim co vic k tomu napsat :D asi to neumej susit :D ja mam podlozku vykroucenou polozenou nad vadou na drzaku rucniku 🙂 a jak rikam, kdyz rano jdu do koupelny, tak je sucha a pokladam ji do vanicky na nocni koupani 🙂

No tak jak ktere mimco no. My do 2mesicu uz jsme ji meli tak akorat, koupat ho v ni se da ale uz si tam moc nepokopka 🙂

sabuliin
3. dub 2015

@ladie takhle na ruce jsem koupala kdyz byl syn cerstve novorozene 🙂 ted kdyz uz byl vetsi tak od 1m. a v klidu lezel ve vode sam tak to lehatko bylo super. Ted je spolecne koupani to nej 🙂

jbzirafa
3. dub 2015

máme a jsem spokojená. splnilo očekávání od lehátka. (nacpala jsem ho do jedné z těch úžasných vaniček která má obrovný rozměr nahoře a šílený sklon, takže dole leží pětikilový drobek natěsno- staré dobré vaničky našeho mládí..) používané ve vaničce a později položene ve sprše, príma, neklouže.kapku vybledlo, jinak funguje.
+ poměr cena/výkon
+ dítko se na něj vejde, neklouže, nepadá, dobře se do něj dává i vyndavá (podebírá)
+ je dost dlouhé ale tím, že je měkké se nacpe i do menší vaničky
+ nacucané vodou hrřejě mimčo, je příjemné na dotek.
- nedá se použít donekonečna, při intenzivním ždímání se trhne nebo když se do něj kouše..
- výrobce tuším radí po 3 měsících vyhodit z důvovu hygieny... (já vyhodim až přestanu potřebovat a další dítko bude mít nové)
- mohlo by mít větší sklon, aby se mimčo víc ponořilo a přitom mělo hlavu pořád dost vysoko (voda je pod pupík a po uši) ale nevím, jestli by se pak nezabořilo do té pěny moc..
jinak schnutí bez problému. není špatný ani smotaný ručník. plastové tvarované kamoška vyměnila za obyčejné látkové a taky je psokojená

primaska
3. dub 2015

@isousek K té velikosti vaničky: my ve vaničce koupeme ještě teď ve dvou letech 😀 😀 Takže záleží, co ti bude pak vyhovovat. Já dávám dětskou vaničku do velké vany, malého tam posadím a ten je šťastný, že má hodně vody (takže i úspora :o))) a nemá ani potřebu si stoupat a vystupovat z vany (to dělal ve velké vaně a bylo to dost nebezpečné).

isousek
autor
4. dub 2015

@primaska no presne takhle bych to chtela delat u maleho.Proto nevim jak velkou vanicku koupit.A vy mate jak velkou?

schellongova
4. dub 2015

Ahoj vanicku máme taky Ikea a koupe se v ní i 3 a půl letý syn sedí v ní cachta a dobrý. Máme 10 měsíců mimi a buď v ní sedí nebo leží a ještě jí užiju na vyndavani pradla z pračky 🙂 je vážně využita 🙂 a pěnovy lehátko jsme na syna měli taky a mě nevyhovovalo neuschlo a brzo zasmradlo klasik lehátko lepší 🙂

isousek
autor
4. dub 2015

@schellongova a opravdu se v te vanicce ikea koupe trilety syn?a ma tam dost prostoru?takze jste pouzivali normalne latkove?a dobre se na nem miminko koupe a nesklouzava nebo tak?

sabuliin
4. dub 2015

@isousek 3 lety ? Tak ten tam musi byt pekne nasardinkovany ne ? Minimalne v ni musi jen sedet a nic moc pohybu neudela, pokud se teda koupe ve vanicce z ikei :D

schellongova
4. dub 2015

On má 15 kg je vyžle 🙂 sedí a vodu má do pasu a hraje si z lodickou nebo leje vodu. Mě vyhovuje že nesklouznea nemusim se bát jak ve velký vaně. Zatím utřu, obliknu mimino a dám ji mliko. Vanicku máme 4 roky kupovala jsem ji hned co jsem byla tehu. Lehátko dobrý teď už bez něj. Když byla novosek koupala jsem na stole od půl roka ve vaně a teď už sedí tak se cachta jen tak 🙂 mě vyhovuje 😀

trplice
30. říj 2015

A zkoušel ji někdo prát v pračce? Bojím se co to udělá..

nonacek
30. říj 2015

@isousek Velká spokojenost